Apel la membrii APCR

Moderator: andrei vladeanu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Apel la membrii APCR

Mesaj de Vladut Mateianu »

@genes

Nu trebuie sa te deranjeze atitudinile teatrale ale pensionarului, face si el ce poate..... Sa vedem ce o sa faca de la anu'cand o sa primesca interzis la concursurile de crap, cu toti banii lui....ca doar suntem pescari,nu curve ! :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Apel la membrii APCR

Mesaj de Val »

Am discutat telefonic cu Dan Mitranescu si am rezolvat problemele - se pare ca au fost generate de anumite postari anterioare acestui moment . Din acest moment afirm ca nu am probleme nerezolvate cu Mitranescu si pot sa spun ca a fost un dialog OK .

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Apel la membrii APCR

Mesaj de Val »

maxx1979 scrie:Doresc sa spun si eu citeva cuvinte pentru ca simt vizat . Da este adevarat ca am scris si am "combatut" pe site-ul ligii , pe care l-am considerat ca un alt instrument de expunere a unor anumite parari , vizavi de cei care te contesta .
De citeva zile , vreo 2 , cind am vazut reactia unui anumit pescar la adresa mea , prin care ma trimite sa vad cu mama Regatul Unit , fara sa stie ca saraca mama a vazut pina acum 75 % din lumea asta , pe toate partile si prin toate "resort" - urile . De ce ? O postare neutra , poate usor agresiva dar corecta a mea la adresa unei vechi postari de-a lui , a generat o mare de spume si de amenintari directe "te ard cat esti de mare " , "nu te-am uitat" , samd , si ASTA CONTEAZA , admnistratia acestui forum de care vorbim nu a luat nici o masura impotriva unei postari nu obraznice ci de-a dreptul subterane si mafiote . De fapt la asta se pricep grozav , iar intimidarea a devenit un instrument de lucru ... depinde cui o propui ....si la ce te astepti !!!!
Cit priveste raspunsul meu , cititi Super Pescar numarul viitor .
Iar daca gandacul asta isi mai permite vizavi de mama mea si fata de mine sa scrie ce a scris pe site-ul ligii , il belesc !!!!! Si eu nu amenint fizic cu toate ca mi-ar place un "one to one" cu baiatul asta pe garla .... Adica te ard te nu te vezi cit "CREZI" tu ca esti de mare .....Pe turceste ..."Sictir" .


de ce scrii numai ce vrei tu sa vada ceilalti pescari cat ai fost de umilit in fata altor persoane, si nu spui adevarul?
de ce nu scrii ca ai jignit un om?
tipic romanesc...tu instigi si tot tu te dai victima.
Eu nu instig dragul meu , eu spun pe nume ce am de spus ! Depinde de cum esti in stare sa raspunzi ..... dar de acum e OK - am discutat telefonic cu Dan si ce am vorbit eu cu el ..zau ca nu te priveste . Bine ca s-a rezolvat ! Asta va strica pe voi forumistii - la orice dialog sunteti brusc purtatori de cruce , va faceti un crez din orice postare , samd . Daca am fi mai relaxati , cind nu ne PRIVESTE conflictul , sau nu avem un punct de vedere binar , da sau nu , ce bine ar fi ... Sunt arogant dar spun , multi chemati , putini alesi ..... si aici din pacate nu ma refer la pescuit ...

Genes Florin
pescar de competitie
Mesaje: 1628
Membru din: Mar Sep 01, 2009 12:13
Puncte: 0
Localitate: buzau
Contact:

Re: Apel la membrii APCR

Mesaj de Genes Florin »

Anutei Dragos scrie:Foarte tare topicul imi place!!!!

Discutiile astea si bataia intre femei sunt cele mai amuzante.....
Dragose ma cunosti cat de cat, cum crezi ca m-am simntit cand eu am intrat in curte si Orhei ma intimpinat cu acea vorba,
vorba in care el chiar crede.(cum ca eu trebuie sa-i cer voie lui vladeanu).
Chiar l-am intrebat daca spune la misto s-au chiar crede asta, raspunsul a fost ca nu este gluma, stie sigur ca Vladeanu interzice prezenta la concursurile organizate de catre liga, centru.
Chiar a strans lumea intr-o "sedinta" la care am fost si eu prezent, nu cred ca pescuitul va ajunge pe mana acestiu securist.
Sincer amm fost un naiv, asta ma intristat rau de tot, ambiti prostesti si nimic constructiv.
Timpul le rezolva pe toate.
Balta Puiesti

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Apel la membrii APCR

Mesaj de Dan Mitranescu »

Val scrie:Am discutat telefonic cu Dan Mitranescu si am rezolvat problemele - se pare ca au fost generate de anumite postari anterioare acestui moment . Din acest moment afirm ca nu am probleme nerezolvate cu Mitranescu si pot sa spun ca a fost un dialog OK .
Eu imi cer scuze pentru ca m-am aprins prea tare si nu atat de justificat.
Eram dupa trei nopti nedormite pe Moara ...

nashu xxl
Mesaje: 20
Membru din: Mie Noi 17, 2010 14:16

Re: Apel la membrii APCR

Mesaj de nashu xxl »

problema voastra, dragi concurenti ca bagati in seama toate ciurucurile cu bani, asa ajung vedete pensionari gen orhei, mecanici auto cu 4 clase, bulibasi, refrigerati si introvertiti !
hai liberare, hai civilie,.

Genes Florin
pescar de competitie
Mesaje: 1628
Membru din: Mar Sep 01, 2009 12:13
Puncte: 0
Localitate: buzau
Contact:

Re: Apel la membrii APCR

Mesaj de Genes Florin »

nashu xxl scrie:problema voastra, dragi concurenti ca bagati in seama toate ciurucurile cu bani, asa ajung vedete pensionari gen orhei, mecanici auto cu 4 clase, bulibasi, refrigerati si introvertiti !
hai liberare, hai civilie,.
mare adevar....
Balta Puiesti

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Apel la membrii APCR

Mesaj de Val »

Este Ok Dane - nu am cerut musai scuze . Este suficienta discutia telefonica de cca 60 minute ...in care ne-am lamurit cu multe si sa stii ca sunt importante cel putin la nivel de dialog . Iti multumesc pentru postare si poate mai vorbim cind sunt astfel de "conflicte" .

@genes

maine vin pe Darvari si te ajut ...sa nu fii singur . :lol:

Genes Florin
pescar de competitie
Mesaje: 1628
Membru din: Mar Sep 01, 2009 12:13
Puncte: 0
Localitate: buzau
Contact:

Re: Apel la membrii APCR

Mesaj de Genes Florin »

Val scrie:Este Ok Dane - nu am cerut musai scuze . Este suficienta discutia telefonica de cca 60 minute ...in care ne-am lamurit cu multe si sa stii ca sunt importante cel putin la nivel de dialog . Iti multumesc pentru postare si poate mai vorbim cind sunt astfel de "conflicte" .

@genes

maine vin pe Darvari si te ajut ...sa nu fii singur . :lol:
Eu nu sunt pe darvari :lol: :lol:
Dar ajung sambata si dau si ce vrei tu :wink:
Balta Puiesti

wolfgang
Mesaje: 18
Membru din: Dum Ian 24, 2010 13:51
Puncte: 0
Localitate: baia mare

Re: Apel la membrii APCR

Mesaj de wolfgang »

Nu vreau sa fiu absurd dar cred ca altul era subiectul topicului, nu disputa pangica-mitranescu. Vedeti-va de pescuit fratilor si nu mai lasati hienele sa se infrupte din munca si experienta voastra, chiar daca au bani si isi pot permite tot.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA”