Apel la membrii APCR

Moderator: andrei vladeanu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Anutei Dragos
Mesaje: 47
Membru din: Joi Sep 02, 2010 22:47

Re: Apel la membrii APCR

Mesaj de Anutei Dragos »

Genes Florin scrie:
Anutei Dragos scrie:Foarte tare topicul imi place!!!!

Discutiile astea si bataia intre femei sunt cele mai amuzante.....
Dragose ma cunosti cat de cat, cum crezi ca m-am simntit cand eu am intrat in curte si Orhei ma intimpinat cu acea vorba,
vorba in care el chiar crede.(cum ca eu trebuie sa-i cer voie lui vladeanu).
Chiar l-am intrebat daca spune la misto s-au chiar crede asta, raspunsul a fost ca nu este gluma, stie sigur ca Vladeanu interzice prezenta la concursurile organizate de catre liga, centru.
Chiar a strans lumea intr-o "sedinta" la care am fost si eu prezent, nu cred ca pescuitul va ajunge pe mana acestiu securist.
Sincer amm fost un naiv, asta ma intristat rau de tot, ambiti prostesti si nimic constructiv.
Timpul le rezolva pe toate.
Tocmai ca te cunosc Genes sper sa nu intri si tu in polemici fara sens, cat despre Orhei . sti cum se zice fiecare e liber sa zica ce vrea. Sper ca pe tine nu te afecteaza vorbele lui.... ce naiba. Cat despre pescuit eu sper sa nu ajunga NICIODATA pe mana unui singur om. Sper sa invatam si noi de la altii care au facut performanta(Africa de Sud) si sa punem bazele unei federatii. ASTA este singura solutie!!!

P.S. Cand e gata barul ca vreau sa vin la Buzau?? 8)

Avatar utilizator
Martin
Mesaje: 371
Membru din: Sâm Feb 06, 2010 8:53
Puncte: 0
Localitate: Bucureşti

Re: Apel la membrii APCR

Mesaj de Martin »

La un moment dat, mă gândeam să mă inscriu inntr-o asociaţie de pescari. Ce bine că doar m-am gândit.......

wolfgang
Mesaje: 18
Membru din: Dum Ian 24, 2010 13:51
Puncte: 0
Localitate: baia mare

Re: Apel la membrii APCR

Mesaj de wolfgang »

Si eu candva doream sa ajung senator...ce bine ca doar m-am gandit ! :D

Avatar utilizator
Cezar Radu
Mesaje: 40
Membru din: Lun Apr 13, 2009 13:02
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Apel la membrii APCR

Mesaj de Cezar Radu »

Anutei Dragos scrie:
Genes Florin scrie:
Anutei Dragos scrie:Foarte tare topicul imi place!!!!

Discutiile astea si bataia intre femei sunt cele mai amuzante.....
Dragose ma cunosti cat de cat, cum crezi ca m-am simntit cand eu am intrat in curte si Orhei ma intimpinat cu acea vorba,
vorba in care el chiar crede.(cum ca eu trebuie sa-i cer voie lui vladeanu).
Chiar l-am intrebat daca spune la misto s-au chiar crede asta, raspunsul a fost ca nu este gluma, stie sigur ca Vladeanu interzice prezenta la concursurile organizate de catre liga, centru.
Chiar a strans lumea intr-o "sedinta" la care am fost si eu prezent, nu cred ca pescuitul va ajunge pe mana acestiu securist.
Sincer amm fost un naiv, asta ma intristat rau de tot, ambiti prostesti si nimic constructiv.
Timpul le rezolva pe toate.
Tocmai ca te cunosc Genes sper sa nu intri si tu in polemici fara sens, cat despre Orhei . sti cum se zice fiecare e liber sa zica ce vrea. Sper ca pe tine nu te afecteaza vorbele lui.... ce naiba. Cat despre pescuit eu sper sa nu ajunga NICIODATA pe mana unui singur om. Sper sa invatam si noi de la altii care au facut performanta(Africa de Sud) si sa punem bazele unei federatii. ASTA este singura solutie!!!

P.S. Cand e gata barul ca vreau sa vin la Buzau?? 8)

Corecta intrebare Dragos: Cand e gata barul???????????????????
Mergem impreuna la Buzau grasule ca am auzit (din surse sigure) ca sunt multe fete frumoase akolo. 8)
Echipa Tata & Fii

Avatar utilizator
viorel dulamita
pescar de competitie
Mesaje: 1087
Membru din: Joi Noi 20, 2008 20:00
Puncte: 0
Localitate: dej

Re: Apel la membrii APCR

Mesaj de viorel dulamita »

Anutei Dragos scrie: ....Cat despre pescuit eu sper sa nu ajunga NICIODATA pe mana unui singur om. Sper sa invatam si noi de la altii care au facut performanta(Africa de Sud) si sa punem bazele unei federatii. ASTA este singura solutie!
Intr-adevar Dragos, infintarea unei FEDERATII ar rezolva TOATE problemle carpfishingului romanesc; dar... se doreste acest lucru :roll:.

dan_margarit
Mesaje: 49
Membru din: Lun Noi 22, 2010 16:14
Puncte: 0
Localitate: galati

Re: Apel la membrii APCR

Mesaj de dan_margarit »

Eu stiu ca exista deja o federatie de pescuit. Parca cu domnul Tarus presedinte, daca nu ma insel.
Bonum vinum laetificat cor hominis. (Vinul bun inveseleste inima omului)

Avatar utilizator
viorel dulamita
pescar de competitie
Mesaje: 1087
Membru din: Joi Noi 20, 2008 20:00
Puncte: 0
Localitate: dej

Re: Apel la membrii APCR

Mesaj de viorel dulamita »

dan_margarit scrie:Eu stiu ca exista deja o federatie de pescuit. Parca cu domnul Tarus presedinte, daca nu ma insel.
...da, dar nu a carpfishingului...

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18917
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Apel la membrii APCR

Mesaj de Vladut Mateianu »

Un amic de bine, mi-a trimis un link catre siteul de inmormantari, cimitirul.ro. Acolo , ce vad ? Poze cu monitorul facute de Balamuc Prezon, omul care nu numai ca a vandut parola la "dusmani" dar a mai si facut poze ca sa le aiba cand o fi cazul..... Premeditare demna de un adevarat tradator, om de doi bani... :oops:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

senov telici
Mesaje: 5
Membru din: Sâm Noi 20, 2010 21:08

Re: Apel la membrii APCR

Mesaj de senov telici »

balamuc prezon = mishel pezon ? ma duc sa scriu repede pe sait unde sunt moderator, pana nu ma da city de gol . sau ma dat ?

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Apel la membrii APCR

Mesaj de Val »

Am fost avertizat ca cineva se joaca cu vorbele si cu pozele , dezgropind rahat vechi si uscat legat de persoana mea . La limita rabdarii mele metoda.... atit timp cit eu unul am zis stop si am iesit din joaca . Pesemne ca in Dorobanti nu se mai gasesc jucarii si personajul doreste sa aiba activitate de Sarbatorile astea , manipulind poze si comentarii . Poate il fac sa se apuce si de scris ... :wink:
Eu nu sunt Dan Diaconescu . Inca nu merita baiatul asta OTV-ism , dar ii spun ca rahatul care s-a uscat si il mai iei odata la mestecat s-ar putea sa-i lase un gust amar .

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA”