Comunicat APCR- 3 martie.

Moderator: andrei vladeanu

Scrie răspuns
oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: Comunicat APCR- 3 martie.

Mesaj de oanavictor »

Domniilor pescari fani ai APCR ,de ce nu acceptati lupta de la egal la egal cu alti pescari care nu sunt interesati de aceasta asociatie dar doresc sa participe la competitie asumandu-si regulile si regulamentul facut de dumneavoastra si garantand respectarea lui fara nici un fel de compromis .
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Comunicat APCR- 3 martie.

Mesaj de Vladut Mateianu »

Pai cine sa vrea sa se intreaca cu niste hoti, nenorociti, jigodii, betivi si cum i-ati mai catalogat pe membrii Apcr ? :oops:

Du-te la AGVPS cu memoriu ! :D
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
CLAUDIU COZMA
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 550
Membru din: Mar Iun 05, 2007 14:56
Puncte: 0
Localitate: BRASOV
Contact:

Re: Comunicat APCR- 3 martie.

Mesaj de CLAUDIU COZMA »

[quote="oanavictor"]Domniilor pescari fani ai APCR ,de ce nu acceptati lupta de la egal la egal cu alti pescari care nu sunt interesati de aceasta asociatie dar doresc sa participe la competitie asumandu-si regulile si regulamentul facut de dumneavoastra si garantand respectarea lui fara nici un fel de compromis .[/qfanoo

fanii APCR , cel putin noi , acceptam lupta da la egal la egal , cu oricine intra in competitie cu noi , dar de pe aceleasi principii , daca nu noi , refuzam orice lupta de pe alte pozitii , mai mult , ne consideram inferiori , si suntem gata sa ce-dam ( fara lupta , doar contra cost , inscrierea pe care daja am platit-o ) oricui este interesat , in loc sa ne unium cu toti , sa iasa ceva bine , noi ne luptam intre noi de parca am avea cine stie ce ciolane de impartit , fratilor nu este nici un ciolan de impartit , noi punem bani , noi participam ( care castiga ) care este problema :?: :?:
<°))))))><
><((((((°>

Cristian Rudeanu
Mesaje: 161
Membru din: Dum Iun 24, 2007 13:25

Re: Comunicat APCR- 3 martie.

Mesaj de Cristian Rudeanu »

@ Doru Ionica

Esti ultimul dintre pescarii de crap care poate interveni in aceasta discutie. La sedinta din 30.01.2010, s-a acordat o prelungire a termenului de inscriere special pentru voi, de care nu a mai auzit nimeni, nimic, pana in seara aceasta. O minima decenta ti-ar impune sa taci.
Ultima oară modificat Joi Mar 04, 2010 23:17 de către Cristian Rudeanu, modificat de 2 ori în total.

Cristian Rudeanu
Mesaje: 161
Membru din: Dum Iun 24, 2007 13:25

Re: Comunicat APCR- 3 martie.

Mesaj de Cristian Rudeanu »

@ Adrian Zarguzon

Nu stiu de ce , dar postarile tale sunt strict legate de situatii conflictuale. Nu te-ai bucurat de jucarii ?

Cristian Rudeanu
Mesaje: 161
Membru din: Dum Iun 24, 2007 13:25

Re: Comunicat APCR- 3 martie.

Mesaj de Cristian Rudeanu »

Dicutand despre subiectul Acvila, nu putem avea decat respect pentru Costica Buhac, care ne-a aratat ce inseamna persevarenta in atingerea unui scop. Daca doriti sa demonstrati ca suntem mai buni, va invit sa o facem in competitia sportiva. In cea birocratica se pare ca are avantajul experientei sindicale.

Avatar utilizator
CLAUDIU COZMA
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 550
Membru din: Mar Iun 05, 2007 14:56
Puncte: 0
Localitate: BRASOV
Contact:

Re: Comunicat APCR- 3 martie.

Mesaj de CLAUDIU COZMA »

Cristian Rudeanu scrie:Dicutand despre subiectul Acvila, nu putem avea decat respect pentru Costica Buhac, care ne-a aratat ce inseamna persevarenta in atingerea unui scop. Daca doriti sa demonstrati ca suntem mai buni, va invit sa o facem in competitia sportiva. In cea birocratica se pare ca are avantajul experientei sindicale.
corect Cristi , rog administratori acestui site sa i-i re-permita accesul lui Costica , pe care l-am consiliat , zic eu , in ceea ce reprezinta accesul la cn . 2010 sa inscrie un club ( chiar si cu rezervarea de nume ) si din punctul nostru de vedere , putem lua in considerare o asemenea cerere , pentru ca discutii pe tema , pute-am dar nu am vrut , noi le consideram un afront personal , si nu vrem sa ne asociem cu asemenea persoane .
<°))))))><
><((((((°>

Cristian Rudeanu
Mesaje: 161
Membru din: Dum Iun 24, 2007 13:25

Re: Comunicat APCR- 3 martie.

Mesaj de Cristian Rudeanu »

Si pentru ca am uitat ca Dl. Buhac este banat pe acest forum, imi pare rau pentru postarile anterioare in care ma refer la persoana sa, intru-cat nu imi poate raspunde.

Avatar utilizator
CLAUDIU COZMA
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 550
Membru din: Mar Iun 05, 2007 14:56
Puncte: 0
Localitate: BRASOV
Contact:

Re: Comunicat APCR- 3 martie.

Mesaj de CLAUDIU COZMA »

Cristian Rudeanu scrie:Si pentru ca am uitat ca Dl. Buhac este banat pe acest forum, imi pare rau pentru postarile anterioare in care ma refer la persoana sa, intru-cat nu imi poate raspunde.
vezi ca are ceva reactii , vis avi de noi pe liga , dar eu nu i-i raspund acolo de acea am rugat administratorul acesti site , sa i-i repermita acesul aici sa avem un dialog :D
<°))))))><
><((((((°>

alex coman
Mesaje: 17
Membru din: Mie Dec 12, 2007 18:42
Puncte: 0
Contact:

Re: Comunicat APCR- 3 martie.

Mesaj de alex coman »

Zarguzon Adi scrie: cine sunt arbitrii, asta este intrebarea?!





Dece intrebi ? Nu cumva nu are ce manca gura ta in 2010 , pentru ca la atatea manse....... , afacerea cu articole sa terminat ?
ps; consignatia
ALEX COMAN

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA”