Comunicat APCR- 3 martie.

Moderator: andrei vladeanu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Comunicat APCR- 3 martie.

Mesaj de Vladut Mateianu »

CLAUDIU COZMA scrie:
Cristian Rudeanu scrie:Dicutand despre subiectul Acvila, nu putem avea decat respect pentru Costica Buhac, care ne-a aratat ce inseamna persevarenta in atingerea unui scop. Daca doriti sa demonstrati ca suntem mai buni, va invit sa o facem in competitia sportiva. In cea birocratica se pare ca are avantajul experientei sindicale.
corect Cristi , rog administratori acestui site sa i-i re-permita accesul lui Costica , pe care l-am consiliat , zic eu , in ceea ce reprezinta accesul la cn . 2010 sa inscrie un club ( chiar si cu rezervarea de nume ) si din punctul nostru de vedere , putem lua in considerare o asemenea cerere , pentru ca discutii pe tema , pute-am dar nu am vrut , noi le consideram un afront personal , si nu vrem sa ne asociem cu asemenea persoane .
Ti-am activat "prietenul"......dar, daca sare iar calul, ne despartim din nou.... :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
CLAUDIU COZMA
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 550
Membru din: Mar Iun 05, 2007 14:56
Puncte: 0
Localitate: BRASOV
Contact:

Re: Comunicat APCR- 3 martie.

Mesaj de CLAUDIU COZMA »

Vladut Mateianu scrie:
CLAUDIU COZMA scrie:
Cristian Rudeanu scrie:Dicutand despre subiectul Acvila, nu putem avea decat respect pentru Costica Buhac, care ne-a aratat ce inseamna persevarenta in atingerea unui scop. Daca doriti sa demonstrati ca suntem mai buni, va invit sa o facem in competitia sportiva. In cea birocratica se pare ca are avantajul experientei sindicale.
corect Cristi , rog administratori acestui site sa i-i re-permita accesul lui Costica , pe care l-am consiliat , zic eu , in ceea ce reprezinta accesul la cn . 2010 sa inscrie un club ( chiar si cu rezervarea de nume ) si din punctul nostru de vedere , putem lua in considerare o asemenea cerere , pentru ca discutii pe tema , pute-am dar nu am vrut , noi le consideram un afront personal , si nu vrem sa ne asociem cu asemenea persoane .
Ti-am activat "prietenul"......dar, daca sare iar calul, ne despartim din nou.... :wink:
mersi :D
<°))))))><
><((((((°>

Avatar utilizator
CLAUDIU COZMA
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 550
Membru din: Mar Iun 05, 2007 14:56
Puncte: 0
Localitate: BRASOV
Contact:

Re: Comunicat APCR- 3 martie.

Mesaj de CLAUDIU COZMA »

@ Vladut

trimite-mi un pm cu parola de la ultimul topic , ca vreau sa spun si eu ceva acolo , ms :D
<°))))))><
><((((((°>

Avatar utilizator
Zarguzon Adi
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1184
Membru din: Mar Ian 17, 2006 20:17

Re: Comunicat APCR- 3 martie.

Mesaj de Zarguzon Adi »

alex coman scrie:
Zarguzon Adi scrie: cine sunt arbitrii, asta este intrebarea?!





Dece intrebi ? Nu cumva nu are ce manca gura ta in 2010 , pentru ca la atatea manse....... , afacerea cu articole sa terminat ?
ps; consignatia


Cum de ti-ai dat seama?! din cele 7 postari in 3 ani asta e beton;
P.s. gasiti un trol mai credibil :D :D :D

Avatar utilizator
Zarguzon Adi
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1184
Membru din: Mar Ian 17, 2006 20:17

Re: Comunicat APCR- 3 martie.

Mesaj de Zarguzon Adi »

Cristian Rudeanu scrie:@ Adrian Zarguzon

Nu stiu de ce , dar postarile tale sunt strict legate de situatii conflictuale. Nu te-ai bucurat de jucarii ?
Mai bine te-ai uita la postarile tale; sunt legate doar de calificari.

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: Comunicat APCR- 3 martie.

Mesaj de oanavictor »

Cristian Rudeanu scrie:Dicutand despre subiectul Acvila, nu putem avea decat respect pentru Costica Buhac, care ne-a aratat ce inseamna persevarenta in atingerea unui scop. Daca doriti sa demonstrati ca suntem mai buni, va invit sa o facem in competitia sportiva. In cea birocratica se pare ca are avantajul experientei sindicale.
Atata respect pentru Buhac ..........incat te-ai dus la sediul Aqvila cu niste copii de pe buletinele unor membrii oferindu-ti serviciile in schimbul indepartarii acestuia si a intregului lot din asociatie .
De ce oare ........!!!!!!!!!!!!!!!
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: Comunicat APCR- 3 martie.

Mesaj de oanavictor »

Vladut Mateianu scrie:Pai cine sa vrea sa se intreaca cu niste hoti, nenorociti, jigodii, betivi si cum i-ati mai catalogat pe membrii Apcr ? :oops:

Du-te la AGVPS cu memoriu ! :D
Era vorba de membrii vechi [persoane fizice ] iar pentru cei noi toata stima si respectul .
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Genes Florin
pescar de competitie
Mesaje: 1628
Membru din: Mar Sep 01, 2009 12:13
Puncte: 0
Localitate: buzau
Contact:

Re: Comunicat APCR- 3 martie.

Mesaj de Genes Florin »

oanavictor scrie:
Vladut Mateianu scrie:Pai cine sa vrea sa se intreaca cu niste hoti, nenorociti, jigodii, betivi si cum i-ati mai catalogat pe membrii Apcr ? :oops:

Du-te la AGVPS cu memoriu ! :D
Era vorba de membrii vechi [persoane fizice ] iar pentru cei noi toata stima si respectul .
Stiti domnule Oana ce inseamna RESPECT?
Balta Puiesti

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Comunicat APCR- 3 martie.

Mesaj de Vladut Mateianu »

De ce sa nu fie normal ca in Acvila sa intre si alti pescari care au ramas pe dinafara ? Si noi la Senior avem 4 oamei cu cotizatia achitata la Acvila..... Nu este normal sa aiba si ei dreptul la parrticipare ?
Cine este buhac, este selectioner unic la acvila ? Dictator ? Sau ce...? :roll:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
Doru Ionica
Mesaje: 348
Membru din: Vin Feb 10, 2006 14:47
Puncte: 0
Localitate: craiova

Re: Comunicat APCR- 3 martie.

Mesaj de Doru Ionica »

Cristian Rudeanu scrie:@ Doru Ionica

Esti ultimul dintre pescarii de crap care poate interveni in aceasta discutie. La sedinta din 30.01.2010, s-a acordat o prelungire a termenului de inscriere special pentru voi, de care nu a mai auzit nimeni, nimic, pana in seara aceasta. O minima decenta ti-ar impune sa taci.
@Cristian Rudeanu

Este adevarat ce spui tu . APS OLTENIA nu a reusit sa inscrie un lot in termen (si nici in mama termenului) spre nemultumirea unora dintre pescari,asa ca ...STAM ACASA !!!
Vazand insa ca sunt posibile compromisuri .....ne-am gandit ca poate-poate.Asa ca in continuare cerem un loc in CN
Recunosc ca unele dintre postarile mele anterioare au fost ironice si nu vreau sa denigrez munca voastra a conducerii APCR si imi cer scuze .

Totusi ,daca se poate, avem niste copii care si-au platit cotizatia anul asta si am vrea sa-i inscriem in concurs ca le facem placere.Sunt doar 5 dar doi pot sa vina cu parintii si ar fi 7-8 .Isi platesc singuri inscrierea asa ca mai mult pentru ei ma zbat :lol: :lol: :lol:
C.S.OLTENIA FISHING - Craiova

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA”