membrii mai putini in APCR.

Moderator: andrei vladeanu

Genes Florin
pescar de competitie
Mesaje: 1628
Membru din: Mar Sep 01, 2009 12:13
Puncte: 0
Localitate: buzau
Contact:

Re: membrii mai putini in APCR.

Mesaj de Genes Florin »

oanavictor scrie:Pai parca mi-ai zis ca esti unul din cei 5 care ........... :lol: :lol:
fantastici, comete, etc...........sa nu gandesti urat :oops:
:lol: :lol: :lol:
Balta Puiesti

dan _city_center

Re: membrii mai putini in APCR.

Mesaj de dan _city_center »

andrei vladeanu scrie:danut
apcr este o asociatie de cluburi.

merci
, dar ei spun ca APCRul nu E..... inregistrat in Registrul Unic de Evidenta al Asociatiilor de Pescari Sportivi :oops:

andrei vladeanu scrie: tu cu ce club te-ai retras?
si care sunt celelelate doua cluburi care pleaca azi?

merci


.. e foarte simplu, intrii si aici pe crapmania, la sectiunea membrii ,
toata lumea poate vedea cine e ,cine a fost :D , dar mai ales cine a plecat :wink:
dincolo pe www. APCR.eu unele cluburi nici membrii nu au :lol:

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: membrii mai putini in APCR.

Mesaj de Vladut Mateianu »

si la unii le da si lustra gratis ! :D
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: membrii mai putini in APCR.

Mesaj de cornelserbu »

pai da, dar telefon fara fir le-au dat pe bune... :D :D :D
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: membrii mai putini in APCR.

Mesaj de Val »

Pacat ca APCR a devenit subiect de glume pentru unii care acum 8-10 ani erau in scoala generala sau se pregateau de prima treapta ..... Iar postarile lui Victor Oana le consider obsecene , imorale si cu tenta curvara .... Permanent a considerat APCR drept fieful lui Rosioru , care in ciuda pacatelor lui , a stiut sa-si stringa linga el - crema internationala a pescuitului la carp din ultimii 10 ani . Acum a inebunit! Este clar !
Si ce ??? Schimba cineva echipele si organizarea lui pe ultimii 6 ani la CM ? Sunt pescari din lotul national care au fost al CM si l-au scuipa pe Rosioru ? Sa nu pun intrebarile si altfel , vizavi de Victor Oana ??? Adica Rosioru nu a muncit si numai a furat , iar Oana care a avut complexul lui Rosioru toata viata , acum si-a gasit si el teren sa scrie ..... Ma lasati ...... Pervers ...cu acte .., de fapt eu stiu asta , dar poate lumea e mai putin informata .
Sunt oameni in lumea asta care poarta pecetea unui blestem sau unei povare mentale . Asta este dl. Oana vizavi de Rosioru - pina la urma sunt la fel - dar unul si -a apropiat pescarii si altul i-a indepartat ....

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: membrii mai putini in APCR.

Mesaj de Val »

... AV , MV , Adi DUlau , Cornel Serbu . Vali Vesa , Maty . Nitu , Yamaha , Cornel Acqua , Coco , Ciurlau , Cristi Maier , samd ---samd

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: membrii mai putini in APCR.

Mesaj de Val »

Val scrie:... AV , MV , Adi DUlau , Cornel Serbu . Vali Vesa , Maty . Nitu , Yamaha , Cornel Acqua , Coco , Ciurlau , Cristi Maier , samd ---samd
Parintele de la Rm Sarat , Nae Badulescu , Cioara , Razvan Pork , Adriano Musaro , Cipica , Zvonco ( ce tare ! ) , samd , samd

Am si o lista de franti in acceptiunea mea ... dar nu va dau decit inceputul - VO , DCC , samd :lol: :lol:

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: membrii mai putini in APCR.

Mesaj de oanavictor »

in ce hal se poare strica creierul cuiva de la bautura :!:
doamne fereste :!: :!:
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

dan _city_center

Re: membrii mai putini in APCR.

Mesaj de dan _city_center »

......
Ultima oară modificat Joi Aug 12, 2010 22:34 de către dan _city_center, modificat 1 dată în total.

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: membrii mai putini in APCR.

Mesaj de Val »

:lol: :lol: :lol: eu va urez atit - in zilele voastre cele mai proaste sa aveti , daca puteti , mintea mea cind beau sticle de urina sau ce dracu imi mai da DCC de baut pe aici.... Leit - motivul asta a devenit o scuza frivola pentru toti prostii satului - care au sau nu de scris - se leaga de o fabula ............ dar lipsa de argumente in discutii te arunca in 99 % din cazuri in derapaje de acest gen .... Bravo baieti ! Imi place dialogul vostru , de fapt e super argumentat .... cu povesti . :lol: :lol: Ce ma bucura este faptul ca va simtiti cu musca pe caciula si la simple initiale , va sesizati ..... :P :P :P Va stiti valoarea - e cert ..... Poate nu era cazul ... si era o conicidenta de acronime ..... asta daca .... DPMDV sunteti niste golani .... aburitori si nu are nimeni timpul sa va desfinteze ca lumea ... pin ala urma unii dintre noi mai trebuie sa si muncim ... sau sa scriem pe Forum ....... MAI RAR ! Dar apasat !

PS - catre DCC - sa stii ca am desfintat service auto

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA”