presedintele apcr i-si va prezenta azi demisia!

Moderator: andrei vladeanu

Avatar utilizator
Pasa
Mesaje: 350
Membru din: Vin Feb 19, 2010 14:30

Re: presedintele apcr i-si va prezenta azi demisia!

Mesaj de Pasa »

Val scrie:Totusi cum e cu AMR-ul asta cu care "ne plictisesti" de vreo 4 luni ???? Lasa Congresul ... vine si ala , dar nu anul asta . Nu ca m-ar interesa neaparat , dar nu mai e loc pe Forum sa scri de vreo montura sau carlig , de atitea postari cu AMR si ma gindeam ca ai vreo explicatie de ce se amina atit , un lucru atit de anuntat ? Daca stii de gluma , suntem in plin proverb cu lupul la oi .... si cind a venit lupul nu a mai sarit nimeni ... :lol: :lol:
AMR este pt vladeanu nu stiai ca il doare vad ca te doare si pe tine cu pupatul esti gelos
A.V.P.S. SOIMUL
BRONZUL NATIONAL 2010

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: presedintele apcr i-si va prezenta azi demisia!

Mesaj de Val »

Am inteles acum . Cu pupatul .... am o gluma , dar nu stiu daca tii la glume si de aia nu scriu . Bine ca s-a lamurit si asta cu AMR-ul . Sincer ii dadeam o alta interpretare legata strict de Calea Mosilor si tocmai vroiam sa-ti zic ca esti in eroare .
Ultima oară modificat Joi Noi 25, 2010 19:24 de către Val, modificat 1 dată în total.

Avatar utilizator
Pasa
Mesaje: 350
Membru din: Vin Feb 19, 2010 14:30

Re: presedintele apcr i-si va prezenta azi demisia!

Mesaj de Pasa »

@val
nu te supara da noi ne cunoastem :lol:
A.V.P.S. SOIMUL
BRONZUL NATIONAL 2010

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: presedintele apcr i-si va prezenta azi demisia!

Mesaj de Val »

Fara gluma acum ( SERIOS ) - eu am o slaba memorie vizuala . Unde ne-am vazut ? Da-mi pe privat un link catre o poza cu tine si sigur ca imi aduc aminte ( nu fac misto si e o rugaminte sincera ) . Cezarica e belea cu tinere de minte la persoane .... eu sunt mai slab la capitolul asta . Nu e gluma si nu vreau sa jignesc . E o realitate si mi-o asum .

Avatar utilizator
Pasa
Mesaje: 350
Membru din: Vin Feb 19, 2010 14:30

Re: presedintele apcr i-si va prezenta azi demisia!

Mesaj de Pasa »

Val scrie:Fara gluma acum ( SERIOS ) - eu am o slaba memorie vizuala . Unde ne-am vazut ? Da-mi pe privat un link catre o poza cu tine si sigur ca imi aduc aminte ( nu fac misto si e o rugaminte sincera ) . Cezarica e belea cu tinere de minte la persoane .... eu sunt mai slab la capitolul asta . Nu e gluma si nu vreau sa jignesc . E o realitate si mi-o asum .
cine este cezarica?
A.V.P.S. SOIMUL
BRONZUL NATIONAL 2010

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: presedintele apcr i-si va prezenta azi demisia!

Mesaj de Val »

Cezar Bibu

Colegul si fratele meu de stand la pescuit . Face parte din bibliografia obligatorie :lol: :lol: Are freza la fel de "valvoi" ca mine :P

Avatar utilizator
Pasa
Mesaje: 350
Membru din: Vin Feb 19, 2010 14:30

Re: presedintele apcr i-si va prezenta azi demisia!

Mesaj de Pasa »

Val scrie:Cezar Bibu

Colegul si fratele meu de stand la pescuit . Face parte din bibliografia obligatorie :lol: :lol: Are freza la fel de "valvoi" ca mine :P
pe cezar il stiu este foarte ok pe tine nu cred ca ne am intilnit :D
A.V.P.S. SOIMUL
BRONZUL NATIONAL 2010

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: presedintele apcr i-si va prezenta azi demisia!

Mesaj de Val »

Pai vezi .....tocmai de aia ..... ce bine era sa ne fi vazut - iti mai explicam eu una - alta si ajungeai la contemporan , imi spuneai si tu off-ul tau si nu ajungeam la dialoguri de genul asta pe Forum . Nu de alta , dar realmente cred ca plictisim publicul ... tu cu AMR-ul , eu cu postarile "savante" , samd .

Avatar utilizator
Pasa
Mesaje: 350
Membru din: Vin Feb 19, 2010 14:30

Re: presedintele apcr i-si va prezenta azi demisia!

Mesaj de Pasa »

Val scrie:Pai vezi .....tocmai de aia ..... ce bine era sa ne fi vazut - iti mai explicam eu una - alta si ajungeai la contemporan , imi spuneai si tu off-ul tau si nu ajungeam la dialoguri de genul asta pe Forum . Nu de alta , dar realmente cred ca plictisim publicul ... tu cu AMR-ul , eu cu postarile "savante" , samd .
te a pus vladeanu ca il doare prea tare sau teau facut si pe tine moderator
AMR AMR???
A.V.P.S. SOIMUL
BRONZUL NATIONAL 2010

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: presedintele apcr i-si va prezenta azi demisia!

Mesaj de Val »

Pasa scrie:
Val scrie:Pai vezi .....tocmai de aia ..... ce bine era sa ne fi vazut - iti mai explicam eu una - alta si ajungeai la contemporan , imi spuneai si tu off-ul tau si nu ajungeam la dialoguri de genul asta pe Forum . Nu de alta , dar realmente cred ca plictisim publicul ... tu cu AMR-ul , eu cu postarile "savante" , samd .
te a pus vladeanu ca il doare prea tare sau teau facut si pe tine moderator
AMR AMR???

Nu prea pot fi moderator , pentru ca am opinii si imi place sa le exprim , dar tu poti mai mult decit acest repetitiv AMR ? Si daca vrei sa o dam pe vanatoare - te astept la dialog pe site-ul meu http://www.vinatorul.ro - unde cred ca nu vei mai repeta AMR . AMR ....

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA”