RECUPERAREA DATORIEI

Moderator: andrei vladeanu

Scrie răspuns
Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: RECUPERAREA DATORIEI

Mesaj de Val »

victoras h scrie:corect...dar se pare ca pe langa verii fara sot nu prea mai sta nimeni..dovada ca s-a cam saturat lumea de toate furaciunile, nenorocirile si tzaraniile pe care le faceti voi doi in pescuitul asta la crap...dumnezeu nu doarme baieti ..vine si vremea voastra si nimeni n-o sa aiba mila nici cat pentru un caine...de fapt asta se va vedea in curand va promite mickey mouse.
Victore , ce nume predestinat ..... :lol: , nu te supara dar cind i-am cunoscut eu pe verii astia , pescuitul la crap era un deziderat ... Ma pufneste rasul cind imi aduc aminte cum ma certam cu Vladut la nunta lui Adi Dulau , pe teme de pescuit la boillis in Delta Dunarii si i-am cedat o lanterna de frunte belea .... Si fac o afirmatie si va spun ca este BAZATA - echipa Senzor , in orice configuratie cu verii in spate , nu dau tzepe la bani ! ASTA CA SA STIE !!! Cit priveste banii care vrei tu sa ii faci - stii ca te-am ajutat si te-am recomandat peste tot . Depinde de tine cum tii relatia ....

victoras h
Mesaje: 25
Membru din: Vin Iul 23, 2010 6:16

Re: RECUPERAREA DATORIEI

Mesaj de victoras h »

Val,

cu toate ca eram hotarat sa nu mai intru aici pe forum se pare ca mai sunt si oameni pe aici.
eu nu am sustinut vreodata ca echipa senzor ar fi facut ceva ..dimpotriva am felicitat pe unde am putut rezultatele, dar e o mare diferenta de perceptie ..valoarea rezultatelor vs caracterul josnic dovedit. Asemanator modului in care Dl. Rosioru a putut sa dea cu piciorul la reputatia sa, insusi administratorul acestui site promoveaza limbajul vulgar si proasta educatie pentru 2 lei in plus la bannerele publicitare. Mie unul nu mi se pare in regula si nu stiu cum toata lumea cu capul pe umeri din spatele..senior, senzor, apcr...tac malc fiind complici la cele amintite. Nu ii condamn eu pentru ca eu sunt un nimeni dar mie unul mi-ar fi rusine sa ma numesc moderator, colaborator etc al acestor fenomene.

multumesc pentru disponibilitatea din ultima fraza..te asigur, in masura posibilitatlor, de intoarcerea ajutorului.
Sa ne auzim cu bine pe alte site-uri mai linistite!

malin
Mesaje: 13
Membru din: Lun Feb 09, 2009 9:43

Re: RECUPERAREA DATORIEI

Mesaj de malin »

victoras h scrie:
Nu ii condamn eu pentru ca eu sunt un nimeni.
8)

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: RECUPERAREA DATORIEI

Mesaj de Vladut Mateianu »

Exact asta ii tot spun eu de 3 zile, vad ca a inteles in sfarsit.... :wink: Nu inteleg totusi ce l-a impins sa se bage el in fata si sa se faca de ras....In fine, acum e liber sa se duca sa parasca ce a patit pe alte forumuri....Pic Poc , drum bun si asteptam cu interes noul episod din "Motanelul Miau Miau si castronelul magic".... :D
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Genes Florin
pescar de competitie
Mesaje: 1628
Membru din: Mar Sep 01, 2009 12:13
Puncte: 0
Localitate: buzau
Contact:

Re: RECUPERAREA DATORIEI

Mesaj de Genes Florin »

cornelserbu scrie:
Genes Florin scrie:m-a suparat av la telefon :oops: :oops:
nu trebuie sa te superi, florine, doar pentru faptul ca ti-a interzis sa mai postezi pe topicul asta... :lol: :lol: :lol:
Exagerezi nea cornele
Balta Puiesti

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: RECUPERAREA DATORIEI

Mesaj de cornelserbu »

Genes Florin scrie:Exagerezi nea cornele
glumeam...sau nu glumeam...nici nu mai stiu !!! :D
Cornel Serbu
Friends Carp Team

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: RECUPERAREA DATORIEI

Mesaj de oanavictor »

Au trecut 4 zile decand presedintele apcr a promis ca va vorbi cu avocata in privinta banilor .
Asteptam cu interes un comunicat oficial ,privind legalitatea returnarii unor bani care nu au apartinut niciodata apcr-ului .
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: RECUPERAREA DATORIEI

Mesaj de cornelserbu »

dead calm !!! :D
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: RECUPERAREA DATORIEI

Mesaj de Vladut Mateianu »

stay cool ! :D rusinea din franta cine o plateste ? a pleaca baietii nostri in curand in anglia si o sa-i arate lumea cu degetul ca sunt HOTI.... :oops:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA”