RECUPERAREA DATORIEI

Moderator: andrei vladeanu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: RECUPERAREA DATORIEI

Mesaj de andrei vladeanu »

oanavictor scrie:[,IAR CA SA FIE ''BINE CA SA NU FIE RAU''AM ACCEPTAT INCLUDEREA TA PE LISTA OFICIALA .REGRET NESPUS DE RAU .
tu ai acceptat bai saracie?
:D :D :D

gata, aici am incheiat orice discutie cu tine
The One Team

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: RECUPERAREA DATORIEI

Mesaj de andrei vladeanu »

barbumarius scrie: Pt. ca nu se gaseste o solutie amiabila eu propun sa ii donam unui camin de copii.
Vreau sa vad cine se mai impotriveste acum.
este o solutie, marius

eu ti-as da mai bine banii tie (si clubului ovidius) sa organizati non profit o actiune de pescuit pt copii. ce zici?
The One Team

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: RECUPERAREA DATORIEI

Mesaj de oanavictor »

andrei vladeanu scrie:
daca mai folosesti o singura data astfel de termeni te muti pe
http://www.cimitirulelefantilor.ro
http://www.satra.ro
etc

MA MUT UNDE DORITI DUMNEAVOASTRA ,DAR NUMAI DUPA CE RETURNATI BANII CUVENITI DREPT DIURNA LOTULUI NATIONAL 2009 .

apcr nu a furat niciodata pe nimeni si nimic. apcr este acum compusa din 14 cluburi.
NU AMESTECE TE ROG LUCRURILE .NU ESTE VORBA DE NOUL APCR [DACA EXISTA LEGAL :idea: ]
ESTE VORBA DE APCR-UL UNDE ERA PRESEDINTE ROSIORU CARE SA DOVEDIT A FI UN INFRACTOR ,SI DE UNDE SUNT DESTULE DOVEZI CARE ATESTA ILEGALITATILE SAVARSITE ,INCEPAND DE LA TAXA DE MEMBRU SI TERMINAND ''EN FANFARE ''CU FALSURI ,UZ DE FALS SI DELAPIDARI .
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: RECUPERAREA DATORIEI

Mesaj de Vladut Mateianu »

oanavictor scrie:Nu sunt banii apcr-ului ,nu aveti nici un drept asupra lor .
Vedeti mai bine ce faceti cu banii pe 2010 ,pentru ca sunt mult mai multi decat in 2009 !!!!!!!si mai mult loc de ciordeala :!:

Hotul striga primul HOTIIIII............. si tot lui ii este frica sa nu ii faca altul ce a facut el anul trecut : CIORDEALA !!!!!!!!! :oops: :oops: :oops:

PS Barbule, nu ai inteles nimic. Plus ca te bagi ca fraierul intr-o disputa veche de cand lumea, treaba cu banii fiind doar un pretext...chiar nu intelegi ? :roll:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: RECUPERAREA DATORIEI

Mesaj de Val »

barbumarius scrie:Nu Val nu este bine. Fiecare sa beneficieze de ceea ce a platit, pt ca asa cum spunea Vladeanu in acest circuit(CN) nu sunt oameni amarati.
Pt. ca nu se gaseste o solutie amiabila eu propun sa ii donam unui camin de copii.
Vreau sa vad cine se mai impotriveste acum.
Eu ma gindeam ca tot se depersonalizeaza suma , sa mearga totusi in folosul crapistilor . Iar obiectiv mai frumos decit o buna imagine internationala a echipei nationale nu cred sa existe - pina la urma echipa asta ne reprezinta pe toti . Varianta cu camin de copii sau batrini e OK moral - dar platesc atitea impozite incit am pretentia sa se ocupe altii ca acestor nefericiti sa li se ofere conditii mai mult decit decente . Repet - a fost doar o propunere .

barbumarius
pescar de competitie
Mesaje: 1131
Membru din: Joi Feb 07, 2008 18:32
Puncte: 0
Localitate: Pitesti

Re: RECUPERAREA DATORIEI

Mesaj de barbumarius »

@Val

Agreez varianta cu caminul de copii dar nu imi displace nici cea propusa de AV.

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: RECUPERAREA DATORIEI

Mesaj de Val »

oanavictor scrie:
Val scrie:Nu ar fi interesant si corect - ca din acesti bani sa se achizitioneze niste materiale de concurs si de promovare a pescuitului la crap in Romania , care sa fie folosit de-a lungul anilor de echipa nationala - oricare ar fi ea . Gen pliante tiparite , fanioane , mape , samd - materiale care cresc imaginea unei natiuni la un CM . Este doar o propunere ... poate o solutie pentru aceasta problema .
Din cate i-mi aduc aminte ,domnul Val Pangica a garantat ca daca banii nu se vor recupera in 6 luni ,atunci el va astupa lipsa din bani personali !
Tot el a afirmat ca a angajat prin surse proprii o armata de avocati si experti contabili pentru a face un audit financiar la apcr ! :?:

eu inca astept ,ca asa sunt eu mai credul .
D-le Oana ,

nesimtirea este la Dvs a doua casa . Banii s-au recuperat prin concursul Cupa Romaniei . Problema este ca nu s-au recuperat de la Dl. Cornel Rosioru , dar in evidenta APCR acesti bani au intrat . Dvs aveti treaba cu Rosioru sau cu APCR ? Pe cine criticati permanent ???
Ii spun lui AV , ca daca este nevoie si crede de cuvinta - pun eu acesti bani daca APCR nu ii are - dar niciodata ca sa sterg murdaria lui LV ci doar pentru ca APCR sa aiba credibilitatea morala de care vorbim si tot vorbim si o si dovedim , samd , samd .
Mai aveti si alte probleme ? Auditul nu este problema Dvs ..nu imi amintesc sa fi "cotizat" vreodata la APCR .
Stiu ca la Dvs societatea comerciala si persoana sunt una si aceeasi , dar in lumea mea , exista mari diferente intre APCR si Rosioru , sau intre firma pe care o admnistrez si persoana mea fizica .... Confundati lucrurile atit de grav si la modul "Lipscani" incit nu stiu de ce va raspund . Iar eu functie in noul APCR nu am avut niciodata ....asa ca mai subtire cu acuzele la adresa mea ...
Si sa nu credeti vreo clipa ca daca nu ma mai bag , de acum puteti scrie despre mine orice vreti Dvs cu privire la mine ........Sa nu ma apuc iarasi de scris , ca e de rau ...

Din Budapesta , cu drag ..

dan _city_center

Re: RECUPERAREA DATORIEI

Mesaj de dan _city_center »

andrei vladeanu scrie:APCR a recuperat de la cornel rosioru suma de 4500 lei din datoria pe care fostul presedinte o are catre asociatie. impreuna cu costel stanila am facut un proces verbal in acest sens(semnat, stampilat) iar banii s-au depus in banca.

aceste documente trebuiesc facute publice .....pentru ca noi, cei vechi,din noul APCR suntem transparenti si corecti.

barbumarius
pescar de competitie
Mesaje: 1131
Membru din: Joi Feb 07, 2008 18:32
Puncte: 0
Localitate: Pitesti

Re: RECUPERAREA DATORIEI

Mesaj de barbumarius »

Te-ai apropiat cam mult de casa si nu e bine. :lol: :lol: :lol:

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: RECUPERAREA DATORIEI

Mesaj de Val »

barbumarius scrie:@Val

Agreez varianta cu caminul de copii dar nu imi displace nici cea propusa de AV.
Si asta este o idee excelenta . Exista multiple variante , numai sa se vrea ... si sa nu ne uitam in gura lui Oana . Daca i s-ar cere lui audit pe cite concursuri a facut ...................

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA”