Sedinta APCR din 30 ianuarie 2010 - CAMPIONAT NATIONAL 2010

Moderator: andrei vladeanu

Avatar utilizator
Zarguzon Adi
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1184
Membru din: Mar Ian 17, 2006 20:17

Re: Sedinta APCR din 30 ianuarie 2010 - CAMPIONAT NATIONAL 2010

Mesaj de Zarguzon Adi »

P.S. la postarea anterioara: nu vreau sa fiu in locul nimanui asa cum au inteles unii;

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18917
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Sedinta APCR din 30 ianuarie 2010 - CAMPIONAT NATIONAL 2010

Mesaj de Vladut Mateianu »

@zarguzon

eu cred ca nu ai ce face pe acasa si cauti galceava. despre vladeanu ar trebui sa vorbesti cu mai mult respect, sau trecutul chiar nu conteaza la tine ? vrei sa musti pe cineva de popou ? te astept, poti incepe cu mine..... :D
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
Zarguzon Adi
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1184
Membru din: Mar Ian 17, 2006 20:17

Re: Sedinta APCR din 30 ianuarie 2010 - CAMPIONAT NATIONAL 2010

Mesaj de Zarguzon Adi »

@Vladut Mateianu: eu daca am de spus ceva o spun in fata, spre deosebire de prietenii vostri vechi care va musca de popou pe la colturi. :D :D

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18917
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Sedinta APCR din 30 ianuarie 2010 - CAMPIONAT NATIONAL 2010

Mesaj de Vladut Mateianu »

Zarguzon Adi scrie:@Vladut Mateianu: eu daca am de spus ceva o spun in fata, spre deosebire de prietenii vostri vechi care va musca de popou pe la colturi. :D :D
corect, apreciez. dar ei au motive, tu nu vad ce motiv sa ai sa-l ataci pe unul dintre oamenii care ti-a fost alaturi de cand te-ai lansat tu in carpfishing..... :oops:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Sedinta APCR din 30 ianuarie 2010 - CAMPIONAT NATIONAL 2010

Mesaj de andrei vladeanu »

asa e. zarguzon a vrut sa zica altceva.
The One Team

Avatar utilizator
mirceaef
Mesaje: 636
Membru din: Lun Ian 17, 2005 14:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Sedinta APCR din 30 ianuarie 2010 - CAMPIONAT NATIONAL 2010

Mesaj de mirceaef »

Zarguzon Adi scrie: mai bine gasiti o strategie sa scapati de Vladeanu ca doar daca va plangeti pe la colturi ca de trei ani greseste strategia nu rezolvati nimic si lasati-ma pe mine.

....spre deosebire de prietenii vostri vechi care va musca de popou pe la colturi. :D :D
am inteles, tu fiind acum ingrijitor de popouri muscate pe la colturi. daca tot te lauzi ca le spui tu in fata pe toate, de ce nu suni tu persoanele respective si sa le comunici formal cine pe care popou musca si pe criterii.
si nu te supara ca-ti zic, dar tu ai vreo obsesie cu popou lu' vladeanu? ca e al doilea forum pe care te plangi ca nu i-l poti tine ne-muscat.
e totusi topicul legat de calificari ...
Epure-Fusu Mircea
Carping Club

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Sedinta APCR din 30 ianuarie 2010 - CAMPIONAT NATIONAL 2010

Mesaj de andrei vladeanu »

despre vladeanu si gresitul strategiei la cm.
cand am ales o tactica mai putin inspirata, Romania a iesit pe locul 5 din 21 de tari la CM (exemplul de anul asta). sau, cel mai rau, locul 9 in africa de sud.
sa nu uitati niciodata ca unii din cei care ma acuza pe mine de aceste greseli, inainte de 2004, erau invariabil ocupantii ultimelor locuri la mondiale.
The One Team

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: Sedinta APCR din 30 ianuarie 2010 - CAMPIONAT NATIONAL 2010

Mesaj de oanavictor »

andrei vladeanu scrie:despre vladeanu si gresitul strategiei la cm.
cand am ales o tactica mai putin inspirata, Romania a iesit pe locul 5 din 21 de tari la CM (exemplul de anul asta). sau, cel mai rau, locul 9 in africa de sud.
sa nu uitati niciodata ca unii din cei care ma acuza pe mine de aceste greseli, inainte de 2004, erau invariabil ocupantii ultimelor locuri la mondiale.
Dar inainte de 2004 Andrei Vladeanu nadea cu pop-up la Greaca si nu stia nici cate mustati are crapu :lol: :lol: :lol: :lol:

Ps Crezi ca ai vreun merit la acest loc 5 din 2009 ,sau a fost numai meritul pescarilor si al grilei :!: :!: Eu cred ca daca nu existai in 2009 Romania avea locul 2 asigurat dinainte de a incepe concursul :!: :!: :!:
Putina decenta nu cred ca strica nici macar in ceasul a-l doisprezecelea
:!: :!:
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: Sedinta APCR din 30 ianuarie 2010 - CAMPIONAT NATIONAL 2010

Mesaj de oanavictor »

andrei vladeanu scrie:despre vladeanu si gresitul strategiei la cm.
cand am ales o tactica mai putin inspirata, Romania a iesit pe locul 5 din 21 de tari la CM (exemplul de anul asta). sau, cel mai rau, locul 9 in africa de sud.
sa nu uitati niciodata ca unii din cei care ma acuza pe mine de aceste greseli, inainte de 2004, erau invariabil ocupantii ultimelor locuri la mondiale.
Africa de sud inainte de 2004 nici nu exista ,iar acum este dubla campioana mondiala .
Sigur ei nu au avut un Andrei Vladeanu sa le arate calea cea dreapta ,iar noi care am avut o tinem din greseli in greseli si nici macar nu recunoastem greselile .

Ps La rugbi inainte de 89 ne luptam de la egal cu italia iar acum ne da cate 60 -80 [ca tot i-i place strategului acest sport ]ei au crescut fara Vladeanu iar noi cu Vladeanu ne punem cenusa in cap in ultimii 2 ani . :!: :!:
e foarte greu cand incepi sa traiesti din amintiri si sa nu poti sa te ancorezi in prezent :!: :!:
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18917
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Sedinta APCR din 30 ianuarie 2010 - CAMPIONAT NATIONAL 2010

Mesaj de Vladut Mateianu »

Uite cine vorbeste... :oops: Poate ar fi mai indicat sa-i lasi pe altii sa comenteze, eu stiu ca de obicei comentariile si rezumatele unor competitii le fac oameni care sunt in masura, ma refer la pescari care au experimentat cum este sa fi pe prima treapta a podiumului.
Dumneata sti ? :roll:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA”