Site APCR

Moderator: andrei vladeanu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18917
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Site APCR

Mesaj de Vladut Mateianu »

@megabass

faci parte din apcr sau care este problema ? poate ar fi mai indicat sa te prezinti inainte sa te bagi in niste discutii " familiare"... :D
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Megabass
Mesaje: 81
Membru din: Mar Mai 18, 2010 18:28
Puncte: 0
Localitate: Romania sau pe unde ma trimite Compania

Re: Site APCR

Mesaj de Megabass »

Vladut Mateianu scrie:@megabass

faci parte din apcr sau care este problema ? poate ar fi mai indicat sa te prezinti inainte sa te bagi in niste discutii " familiare"... :D
Domnule Mateianu,

Nu fac parte din APCR.Stiu ca prin aceasta declaratie va restrang aria de cautare.
Atata timp cat nu am jignit pe nimeni si discut la nivel de principii, nu cred ca e nevoie sa ma prezint.Nu ca nu as vrea, dar am un job care nu-mi permite.

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18917
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Site APCR

Mesaj de Vladut Mateianu »

O poti face pe privat, altfel risti sa fi banuit ca esti clona cuiva ! :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Genes Florin
pescar de competitie
Mesaje: 1628
Membru din: Mar Sep 01, 2009 12:13
Puncte: 0
Localitate: buzau
Contact:

Re: Site APCR

Mesaj de Genes Florin »

Vladut Mateianu scrie:O poti face pe privat, altfel risti sa fi banuit ca esti clona cuiva ! :wink:
si tu Vlade dai atentie la toti care scriu.........
Balta Puiesti

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Site APCR

Mesaj de cornelserbu »

domnilor, ar tebui sa intelegeti ca in viziunea oricarui oportunist (a se citi "hopa mitica"), apcr-ul pe persoana fizica, vorba altui mare oportunist de pe la noi, a fost bun doar pentru palmares si bobarnace in nasul opozantilor...apcr-ul pe persoana nefizica :D se spala frumos pe maini de boacanele facute de celalalt apcr si uite asa, cu putin tungsten pe picioare, apcr-ul cade mereu cu capul in sus...din pacate, din banii pe care i-a furat rosioru prin apcr-ul pe persoana fizica, o foarte mica parte este luata din buzunarul MEU, motiv pentru care ii rog pe cei ce n-au participat anul trecut la calificari si nu au fost furati, repet, de rosioru prin apcr, sa-si vada de treaba si sa nu creada ca asta-i o treaba interna a apcr-ului...este treaba tuturor celor care au platit taxa de participare anul trecut.

probabil ca in anii trecuti sumele furate au fost mult superioare, dar, vorba proverbului, hotul neprins e negustor cinstit, dar si cand l-ai prins nu te-npiedica nimeni sa-l crezi hotul hotilor.
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Genes Florin
pescar de competitie
Mesaje: 1628
Membru din: Mar Sep 01, 2009 12:13
Puncte: 0
Localitate: buzau
Contact:

Re: Site APCR

Mesaj de Genes Florin »

cornelserbu scrie:domnilor, ar tebui sa intelegeti ca in viziunea oricarui oportunist (a se citi "hopa mitica"), apcr-ul pe persoana fizica, vorba altui mare oportunist de pe la noi, a fost bun doar pentru palmares si bobarnace in nasul opozantilor...apcr-ul pe persoana nefizica :D se spala frumos pe maini de boacanele facute de celalalt apcr si uite asa, cu putin tungsten pe picioare, apcr-ul cade mereu cu capul in sus...din pacate, din banii pe care i-a furat rosioru prin apcr-ul pe persoana fizica, o foarte mica parte este luata din buzunarul MEU, motiv pentru care ii rog pe cei ce n-au participat anul trecut la calificari si nu au fost furati, repet, de rosioru prin apcr, sa-si vada de treaba si sa nu creada ca asta-i o treaba interna a apcr-ului...este treaba tuturor celor care au platit taxa de participare anul trecut.

probabil ca in anii trecuti sumele furate au fost mult superioare, dar, vorba proverbului, hotul neprins e negustor cinstit, dar si cand l-ai prins nu te-npiedica nimeni sa-l crezi hotul hotilor.
Nea Cornele, stiu ca bati spre mine, dar voi nu sunteti putin satui de acest subiect,?credeam ca-l susti pe Rosioru.
Sa nu mai zic ca Rosioru mai are de tras doua fasuri si gata, eu credeam ca lasti orgoliile deoparte, nu cred ca omul asta a facut numai rau.
Scuze daca am deranjat.
Balta Puiesti

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Site APCR

Mesaj de cornelserbu »

Genes Florin scrie:Nea Cornele, stiu ca bati spre mine, dar voi nu sunteti putin satui de acest subiect,?credeam ca-l susti pe Rosioru.
Sa nu mai zic ca Rosioru mai are de tras doua fasuri si gata, eu credeam ca lasti orgoliile deoparte, nu cred ca omul asta a facut numai rau.
Scuze daca am deranjat.
nu bat spre tine, florine, stie vladut ca lui ii spuneam sa nu se bage, bine-nteles doar daca vrea, ca doar nu-l poate opri nimeni, cat despre sustinerea unuia care a furat de la pescari ca sa faca dracu' stie ce cu banii, nici nu poate fi vorba...chestia cu fasurile e valabila si pentru mine si nu e o rusine, toti ajungem acolo, dar asta nu inseamna ca inaintea celor doua, trei, sau "n" fasuri care ne-au mai ramas de tras, trebuie sa dam cu piciorul prosteste la tot ce am facut pana atunci.

mai rau, dupa parerea mea, este ca cineva vrea sa-l reinventeze pe rosioru, iar lumea ar trebui sa se sesizeze in acest sens !!!
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Megabass
Mesaje: 81
Membru din: Mar Mai 18, 2010 18:28
Puncte: 0
Localitate: Romania sau pe unde ma trimite Compania

Re: Site APCR

Mesaj de Megabass »

cornelserbu scrie: mai rau, dupa parerea mea, este ca cineva vrea sa-l reinventeze pe rosioru, iar lumea ar trebui sa se sesizeze in acest sens !!!
Domnule Serbu, nu ar trebui sa va mire aceasta situatie.
Subiectul in sine a fost deja banalizat.Who cares? Deja lumea sa'npacat cu ideea.Vezi paralela "debitor" vs. "infractor"
Importanti nu sunt banii pe care Rosioru i-a "pierdut" ci amintirile lui.Daca spune ce stie e jale!

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Site APCR

Mesaj de cornelserbu »

nu spune ca se duce la mititica... :lol: :lol: :lol:
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Megabass
Mesaje: 81
Membru din: Mar Mai 18, 2010 18:28
Puncte: 0
Localitate: Romania sau pe unde ma trimite Compania

Re: Site APCR

Mesaj de Megabass »

cornelserbu scrie:nu spune ca se duce la mititica... :lol: :lol: :lol:
Nu in sensul in care ati dori Dvs! :mrgreen:
Nu e cazul.
Doar ca multi ar plati BINE DE TOT ca Rosioru sa nu-si publice MEMORIILE! :lol: :lol: :lol:

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA”