Statul APCR

Moderator: andrei vladeanu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Statul APCR

Mesaj de andrei vladeanu »

Val scrie: Oricum ca o concluzie Mitch Smith spunea ca experienta si organizarea mai mare a RSA a facut ca anul asta sa le sufle titlul . Si o spune un manager care are multe CM la activ .
de acord. si o confirma altul cu la fel de multe CM-uri la activ.
The One Team

Avatar utilizator
razvan u.
pescar de competitie
Mesaje: 2954
Membru din: Mie Iul 30, 2008 15:00
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Statul APCR

Mesaj de razvan u. »

Andrei I scrie:
andrei vladeanu scrie:.............. indiscretii care nu-mi stau in caracter.
:lol: ne leshi... :D
A trecut CN-ul.
Astept sa te vad. :D
C. S. PELICANUL

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Statul APCR

Mesaj de Vladut Mateianu »

@andrei

Eu nu am nevoie de Val, nici nu l-am "periat" sau l-am "coafat" vreodata ptr ca am avut nevoie de banii lui..... :oops: nu uita ca tu ma sunai sa ma rogi sa vb. frumos de el ca " il sperii si il inervezi" si nu-ti mai da banii promisi ca sponsorizare.......

Nu ma face sa scriu mai multe, vezi-ti de treaba ta si pregateste decontul ala alaturi de sluga ta pe care ai carat-o dupa tine peste tot !

Apropo, te-a bagat cineva in seama de intervi ? Nu ai treaba la Pv-Tv ? :D
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Statul APCR

Mesaj de Val »

@Andrei si Vladut

se pare ca vorbiti aici prea mult despre mine . Lasati-o asa ca nu stiti niciunul daca dau , cui dau si cind dau . Uneori mai vreau si inapoi , daca asa e corect .
Ma gandesc ca poate aveti si altceva de rezolvat .

PS - mersi Vlad pentru urari . In ceea ce priveste rezumatul facut de Andrei cu postarile tale , cred ca ti le asumi , nu-i asa ? Eu nu m-am suparat , stii bine , dar trebuie sa ti le asumi cumva .

PPS - in ceea ce priveste Italia , putea fi un CM si de navomodelism , chiar ca simplu spectator iti sarea in ochi faptul ca unii erau mai organizati ca altii ! Asta ca sa ma crezi pe cuvint de cetatean si nu de pescar - recreativ .

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Statul APCR

Mesaj de Vladut Mateianu »

Val, normal ca imi asum postarile. Nu ma ascund, chiar sunt sincer, asta este parerea mea : eu nu cred ca esti un pescar foarte talentat si nici prea muncitor in concursuri.
Dar, te respect ptr munca depusa cand a fost nevoie sa salvezi APCR-ul, chiar daca tu nu ai avut niciodata nimic de castigat ca pescar de la APCR .(ba din potriva as putea spune, stiu ca ai cheltuit cate ceva din buzunarul tau...)
De asemenea, consider ca esti un manager iscusit si inteligent, (singurul care nu are interese personale) indicat sa conduca un lot national sau o asociatie de cluburi. Este tot o parere personala, la fel de adevarata ca prima.

PS si nu are ca scop abtinerea de sponsorizari ..... :D
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Statul APCR

Mesaj de Val »

Ma bucur ca ai scris mai concis Vladut . Si cat priveste primul tau enunt - niciodata nu am avut pretentia asta . Pescuiesc de placere si din talent cu constiinta faptului ca mai sunt si alte lucruri pe lumea asta . Uneori iese si ma bucur , de multe ori nu iese nimic , dar iubesc sportul asta si am fost mereu in miezul evenimentelor si la zi cu informatia despre una din pasiunile mele .
Adica , va cunosc cam pe toti astia vechi , poate mai bine decit scriai tu despre mine acum ceva vreme .
Restul enuntului nu il comentez , nu e treaba mea sa conduc pescuitul de crap din Romania si am si refuzat treaba asta de vreo doua sau trei ori , inclusiv la AGVPS . Nu sunt disperat de functie , in fapt o povara de gat , la cum vezi bine ca sta lumea pescuitului astazi . Sincer ii compatimesc si pe Vladeanu si pe Stanila . Au viata grea !
Imi doresc ca modelul pasionat , informat si dezinteresat sa devina o regula in carpfishingul din Romania , macar atit ! Indiferent de cine il duce mai departe .

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Statul APCR

Mesaj de andrei vladeanu »

Vladut Mateianu scrie: De asemenea, consider ca esti un manager iscusit si inteligent, (singurul care nu are interese personale) indicat sa conduca un lot national sau o asociatie de cluburi.
atunci de ce nu ai folosit aceste calitati ale lui val la clubul senior, club care a avut lot inscris in campionatul national 2009?
The One Team

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Statul APCR

Mesaj de Vladut Mateianu »

asta este treaba ta ? :roll: :oops:

la revedere.
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
Dan Badarcea
Mesaje: 881
Membru din: Lun Mai 19, 2008 11:19
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Statul APCR

Mesaj de Dan Badarcea »

Val scrie:Stati usor mai baieti ca nu e vorba de mine aici . M-am invatat cu postari ca astea subliniate de Andrei .
Am vrut sa scot in evidenta un singur lucru - exista la CM echipe super organizate si experimentate . Nu seamana un CM cu nici unul din concursurile la care am participat eu pina acum . Poate e vina mea ca nu am fost si la alte concursuri gen WCC . Oricum ca o concluzie Mitch Smith spunea ca experienta si organizarea mai mare a RSA a facut ca anul asta sa le sufle titlul . Si o spune un manager care are multe CM la activ .
nu ai pierdut nimic,stai linistit.
Ovidius Constanta

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Statul APCR

Mesaj de andrei vladeanu »

Vladut Mateianu scrie:@andrei
Eu nu am nevoie de Val, nici nu l-am "periat" sau l-am "coafat" vreodata ptr ca am avut nevoie de banii lui..... :oops:
ba ai avut nevoie de-a lungul vremii...
Vladut Mateianu scrie:@nu uita ca tu ma sunai sa ma rogi sa vb. frumos de el ca " il sperii si il inervezi" si nu-ti mai da banii promisi ca sponsorizare.......
te sunam sa-ti fac observatie nu sa te rog. anuntasem lotul, iar tu - intr-o criza de sinceritate dezinteresata - te apucasei sa perorezi pe subictul numarului 12 dintr-o echipa, sponsori, etc.
Vladut Mateianu scrie:@ Nu ma face sa scriu mai multe, vezi-ti de treaba ta si pregateste decontul ala alaturi de sluga ta pe care ai carat-o dupa tine peste tot ! .......
ok. dupa ce terminam decontul, daca mai raman bani facem o petrecere sau ii impartim?!? :wink:
Vladut Mateianu scrie:Apropo, te-a bagat cineva in seama de intervi ? Nu ai treaba la Pv-Tv ? :D
cred ca sunt in masura sa vorbesc cand se fac comparatii intre echipa nationala veche si cea actuala. le-am vazut pe viu si din interior pe amandoua. si sunt singurul.
The One Team

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA”