Statul APCR

Moderator: andrei vladeanu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Statul APCR

Mesaj de andrei vladeanu »

Vladut Mateianu scrie:asta este treaba ta ? :roll: :oops:

la revedere.
nu. treaba mea este sa accentuez postarile tale ipocrite.

noroc.
The One Team

Avatar utilizator
razvan u.
pescar de competitie
Mesaje: 2954
Membru din: Mie Iul 30, 2008 15:00
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Statul APCR

Mesaj de razvan u. »

andrei vladeanu scrie:P.S. restul afirmatiilor pe care le faci (mincinoase si ipocrite - gen adus bani de acasa, respect, mofturi, talente, disparitii de fonduri, etc) nu le comentez pentru ca as comite indiscretii care nu-mi stau in caracter.
Asta e postare ipocrita. Si mincinoasa...
De altfel in binecunoscutul tau stil.
P.S. O sa ti-l schimbi cat de curand! :D
C. S. PELICANUL

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Statul APCR

Mesaj de andrei vladeanu »

Razvan Ulmeanu scrie:
andrei vladeanu scrie:P.S. restul afirmatiilor pe care le faci (mincinoase si ipocrite - gen adus bani de acasa, respect, mofturi, talente, disparitii de fonduri, etc) nu le comentez pentru ca as comite indiscretii care nu-mi stau in caracter.
Asta e postare ipocrita. Si mincinoasa...
De altfel in binecunoscutul tau stil.
P.S. O sa ti-l schimbi cat de curand! :D
este vorba de perioada 2004-2008, lotul senzor si echipa nationala (atentie!), amanunte din culise.
afirm ca nu o sa dezvolt pe forum lucrurile de atunci - daca se aduceau sau nu bani de acasa, daca exista respect, daca erau mofturi, talente sau disparitii de fonduri, etc
si mai ales nu o sa dau nume sau cazuri punctuale.
care e miciuna si care ipocrizia?
The One Team

Avatar utilizator
Andrei I
pescar de competitie
Mesaje: 1761
Membru din: Mie Mai 02, 2007 21:11
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Statul APCR

Mesaj de Andrei I »

[quote="andrei vladeanu"]..... as comite indiscretii care nu-mi stau in caracter[quote]

Asta e atat minciuna cat si ipocrizie !! E dreptul tau sa te consideri discret si om de caracter...dar adevarul este ca acel caracter de care vorbesti, la tine este alcatuit doar din indiscretii si combinatii! si nu te obosi sa imi pui definitia din DEX..eu stiu ce e ala caracter.

P.S. Daca consideri ca "te lovesc la imagine" te invit sa-mi intentezi un proces de calomnie :D
Milionar excentric

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Statul APCR

Mesaj de andrei vladeanu »

interveniti pe rand, ca la ancheta :)

ati extras cuvantul caracter din ecuatie si perorati pe seama lui.
eu nu am afirmat mai sus ca am caracter si - mai mult - este dreptul vostru sa considerati ca am unul de c...t.
nu asta este subiectul.

reformulez - nu as face asa ceva, nu obisnuiesc, nu vreau, etc

inca o data, este vorba despre comentarii negative care vizeaza fapte si persoane (apropiate mie!) din perioada senzor - echipa nationala 2004-2008.
as putea sa demontez afirmatiile lui mateianu, cu dovezi si martori, dar nu o fac.

asa-mi dicteaza caracterul meu "infect", alcatuit din indiscretii si combinatii.
The One Team

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: Statul APCR

Mesaj de oanavictor »

andrei vladeanu scrie:
asa-mi dicteaza caracterul meu "infect", alcatuit din indiscretii si combinatii.
cred ca mai degraba asa-ti dicteaza instinctul de conservare .......pentru ca ai fost martor .....partas.......beneficiar ..........profitor ............al acelor indiscretii si combinatii !
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Statul APCR

Mesaj de andrei vladeanu »

nu e vorba de martor, partas sau beneficiar.
pentru ca nu discut numai de chestiunile financiare.

Val, imi pare rau ca nu ai vazut la lucru delegatia Romaniei in "era" Senzor, sunt sigur ca ti-ar fi placut daruirea si coordonarea lotului...... si tine cont ca au fost vremuri cand suplimentam toti bugetul din banii personali, altfel nu ne ajungeau.....

Era unitate, toti eram egali, fara vedete, mofturi, talente sau ...orgolii prostesti..... Aveam mare respect ptr cei care culeageau informatiile de pe balta, din timpul competitiei, rezultatele erau filtrate apoi schimbam (sau nu) tactica din mers. Si asa au aparut si rezultatele.


ci de multe alte aspecte din vorbele de mai sus.
The One Team

Avatar utilizator
razvan u.
pescar de competitie
Mesaje: 2954
Membru din: Mie Iul 30, 2008 15:00
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Statul APCR

Mesaj de razvan u. »

andrei vladeanu scrie:
Razvan Ulmeanu scrie:
andrei vladeanu scrie:P.S. restul afirmatiilor pe care le faci (mincinoase si ipocrite - gen adus bani de acasa, respect, mofturi, talente, disparitii de fonduri, etc) nu le comentez pentru ca as comite indiscretii care nu-mi stau in caracter.
Asta e postare ipocrita. Si mincinoasa...
De altfel in binecunoscutul tau stil.
P.S. O sa ti-l schimbi cat de curand! :D
este vorba de perioada 2004-2008, lotul senzor si echipa nationala (atentie!), amanunte din culise.
afirm ca nu o sa dezvolt pe forum lucrurile de atunci - daca se aduceau sau nu bani de acasa, daca exista respect, daca erau mofturi, talente sau disparitii de fonduri, etc
si mai ales nu o sa dau nume sau cazuri punctuale.
care e miciuna si care ipocrizia?
Caracterul tau este diferit pe anumite perioade ale timpului? Ce mare esti av, cum ar spune tizul tau Tite.....
Vrei sa iti reamintesc cand in sediul PV-TV-ului il "imprumutai" pe Costache cu o mana de bile ca sa strice Cupa Bucovina?
Vrei sa iti reamintesc cand promiteai bani sau inscrieiri gratuite la concursurile tale ca anumiti concurenti sa se retraga sau sa nu participe la Super Cupa Campionilor Tanabesti 2010?
Ce caracter frumos. Parca ai fi Alba ca Zapada!

Vrei sa ne jucam putin cu niste fapte de ale tale?
C. S. PELICANUL

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Statul APCR

Mesaj de andrei vladeanu »

Razvan Ulmeanu scrie: Vrei sa ne jucam putin cu niste fapte de ale tale?
inca o data, problema topicului si a discutiei nu consta in faptele sau caracterul meu (pentru asta exista chiar si site-uri dedicate :wink: )
The One Team

Avatar utilizator
Andrei I
pescar de competitie
Mesaje: 1761
Membru din: Mie Mai 02, 2007 21:11
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Statul APCR

Mesaj de Andrei I »

andrei vladeanu scrie:
Razvan Ulmeanu scrie: Vrei sa ne jucam putin cu niste fapte de ale tale?
inca o data, problema topicului si a discutiei nu consta in faptele sau caracterul meu (pentru asta exista chiar si site-uri dedicate :wink: )
tu ai afirmat pe acest topic ca esti "virgin Mary" spunand ca indiscretiile nu iti stau in caracter...tie..Vladeanu.
Stiu ca suntem pe langa subiect, nici nu avem pretentia ca suntem on topic...asa ne place noua, baietilor de caracter, sa te enervam pe tine atunci cand incerci sa pozezi in mieluselul alb. La fel de offtopic precum propria ta apreciere la adresa persoanei tale, te intreb: Iti mentii afirmatia ca indiscretiile nu iti stau in caracter? Sau a fost o exprimare generata de exacerbarea dragostei patologice ce ti-o porti singur?
Milionar excentric

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA”