Statul APCR

Moderator: andrei vladeanu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Statul APCR

Mesaj de andrei vladeanu »

a fost scos cuvantul caracter din context. acum se scoate altul - indiscretii.

repet. nu afirm ca am caracter si nici ca sunt discret. nici virgin, nici mielusel.
ci doar ca nu pot comenta fapte si persoane din perioada senzor & echipa nationala 2004 - 2008, pentru a arata cat neadevar scrie mateianu.

adica, pe tronsonul respectiv consider ca trebuie sa fiu discret si de caracter. pentru ca am si de ce si pentru cine.
The One Team

Avatar utilizator
Andrei I
pescar de competitie
Mesaje: 1761
Membru din: Mie Mai 02, 2007 21:11
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Statul APCR

Mesaj de Andrei I »

andrei vladeanu scrie:... pe tronsonul respectiv consider ca trebuie sa fiu discret si de caracter. pentru ca am si de ce si pentru cine.
Iti va fi greu (aici e nevoie de antrenament si abstinenta de la o uzanta prea veche marca Vladeanu) ...dar daca consideri si trebuie ...iti doresc succes.
Milionar excentric

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Statul APCR

Mesaj de andrei vladeanu »

prea veche? nu cred ca ma cunosti de mult...
in fine, multumesc pt. urare
The One Team

Avatar utilizator
Andrei I
pescar de competitie
Mesaje: 1761
Membru din: Mie Mai 02, 2007 21:11
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Statul APCR

Mesaj de Andrei I »

Cu placere pentru urare.

Te cunosc de foarte mult timp...de pe vremea cand nu exista un "brand AV" ...te cunosc de pe vremea cand te apreciam cu toata sinceritatea pentru beneficiile de imagine pe care le aduceai acestei tari impreuna cu lotul Senzor, de pe vremea cand pescuiai si erai apreciat de toti; din fericire insa, aprecierile la adresa fostilor componenti ai vechiului lot Senzor au ramas aceleasi...la superlativ, cu o singura exceptie...tu ... oare de ce? de de mama dracu' nu iti era bine sa fii idolatrizat de multi? de ce? de ce ai tinut sa te pisi pe pescari? Cred ca nici tu nu stii...dar te asigur ca din cauza acelui motiv necunoscut tie s-a dus dracu imaginea ta!
Milionar excentric

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Statul APCR

Mesaj de andrei vladeanu »

1. nu ma cunosteai, ci poate stiai de existenta mea. e o diferenta. de altfel, nu ma cunosti nici acum.
2. merci pt aprecierile de pe vremea respectiva
3. spui ca aprecierile la adresa fostilor mei colegi au ramas aceleasi. chiar si pentru cel care ti-a fost presedinte la clubul pe care l-ai parasit?
4. eu nu m-am pishat niciodata pe pescari. insa, fata de multi fosti colegi care au disparut de pe scena crapista sau mai apar sporadic eu am ramas in miezul problemelor. unele foarte spinoase. asta e raspunsul la intrebare
5. idolatrizat de toata lumea nu a fost nimeni in istorie
The One Team

Avatar utilizator
Zarguzon Adi
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1184
Membru din: Mar Ian 17, 2006 20:17

Re: Statul APCR

Mesaj de Zarguzon Adi »

In 2004 nu exista nici un lot senzor;parca era un magazin cu acest nume care vindea articole de pescuit amestecat cu nada pentru caini.In perioada 2004 -2011 nu a venit nimeni cu bani de acasa pentru lot.Singurul care a participat in aceasta perioada la toate deplasarile a fost Andrei Vladeanu .Adevaratul motiv al aparitei lui Val Pangica in finala nu este legat de bani .
PS;Andrei Vladeanu va participa si in continuare la deplasarile lotului atat timp cat va exista un buget dolofan de administrat si numele lui va fi legat de o firma care produce nada de pescuit

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Statul APCR

Mesaj de andrei vladeanu »

Zarguzon Adi scrie:In 2004 nu exista nici un lot senzor;parca era un magazin cu acest nume care vindea articole de pescuit amestecat cu nada pentru caini.
corect. magazin in care ai invatat si tu sa faci boilies. pisici aveai deja.

Zarguzon Adi scrie:In perioada 2004 -2011 nu a venit nimeni cu bani de acasa pentru lot.Singurul care a participat in aceasta perioada la toate deplasarile a fost Andrei Vladeanu .
in 2010 in anglia nu am fost

Zarguzon Adi scrie:Vladeanu va participa si in continuare la deplasarile lotului atat timp cat va exista un buget dolofan de administrat si numele lui va fi legat de o firma care produce nada de pescuit
anul asta am facut deplasarea pt. ca m-am calificat.
The One Team

Avatar utilizator
Andrei I
pescar de competitie
Mesaje: 1761
Membru din: Mie Mai 02, 2007 21:11
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Statul APCR

Mesaj de Andrei I »

andrei vladeanu scrie:1. nu ma cunosteai, ci poate stiai de existenta mea. e o diferenta. de altfel, nu ma cunosti nici acum.
2. merci pt aprecierile de pe vremea respectiva
3. spui ca aprecierile la adresa fostilor mei colegi au ramas aceleasi. chiar si pentru cel care ti-a fost presedinte la clubul pe care l-ai parasit?
4. eu nu m-am pishat niciodata pe pescari. insa, fata de multi fosti colegi care au disparut de pe scena crapista sau mai apar sporadic eu am ramas in miezul problemelor. unele foarte spinoase. asta e raspunsul la intrebare
5. idolatrizat de toata lumea nu a fost nimeni in istorie
1. as vrea sa nu te fi cunoscut...nu ma simt deloc mai "bogat" pt ca te cunosc
2. cu placere
3. chiar si pentru Vladut. El stie de ce am iesit din club si cred ca nu imi poarta pica.
4. MINTI! Afirmatia "Ma pis pe pescari, nu ma intereseaza decat banii lor" iti apartine cu martori!
5. am zis "de multi" nu de toata lumea. nu sunt asa naiv sa cred in povesti cu zane roz...
Milionar excentric

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Statul APCR

Mesaj de andrei vladeanu »

este o afirmatie - de asemenea - scoasa din context. de oameni care ma vanau, provocau si chiar inregistrau :wink:
nu discutam de afirmatii spuse la nervi (au facut-o si persoane mult mai celebre, chiar si prsedinti de stat " mai animalule", "tiganca imputita", etc) pentru ca ele nu pot deveni un capat de tara.

dar inca o data, iti propun sa punem punct discutiei, altul este subiectul aici.
pentru umplerea mea cu cacat ai la dispozitie si alte canale, unele dintre ele parca special infiintate in acest sens.

merci de intelegere
The One Team

Avatar utilizator
Andrei I
pescar de competitie
Mesaje: 1761
Membru din: Mie Mai 02, 2007 21:11
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Statul APCR

Mesaj de Andrei I »

andrei vladeanu scrie:este o afirmatie - de asemenea - scoasa din context.
nu discutam de afirmatii spuse la nervi (au facut-o si persoane mult mai celebre, chiar si prsedinti de stat " mai animalule", "tiganca imputita", etc)
La tine afirmatiile spuse la nervi si la betie nu se pun nu?

Acele persoane nu sunt "mult mai celebre"..sunt doar celebre, prin urmare exemplele date de tine nu suporta comparatie cu tine, autodeclarat "brand AV". Esti cel mult o persoana semi-publica.

Cat despre scoatere din context nici nu poate fi vorba...este o afirmatie de sine statatoare marcata cu punct separat chiar de tine.

Later edit: Daca mi-as propune sa te umplu de kkt mi-ar fi relativ usor pentru ca tu produci mult material in jurul tau si de multe ori te afunzi singur. Dar nu mi-am propus asta tocmai pentru ca e usor si pentru ca nu sunt razbunator. Nu ti-am scris nimic pana acum fiindca nu ai pozat in maica precista de ceva vreme, prin urmare eu voi pune punct cand si tu o sa fi temperat in afirmatii mincinoase.
Ultima oară modificat Vin Sep 23, 2011 17:05 de către Andrei I, modificat 1 dată în total.
Milionar excentric

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA”