DESCHIDERE BALOTESTI FIENI MARTIE 2011

Moderator: Stefan Mehedintu

Avatar utilizator
Dan Mateianu
Site Admin
Mesaje: 3211
Membru din: Mie Ian 16, 2008 9:52
Puncte: 300
Localitate: Bucuresti

Re: DESCHIDERE BALOTESTI FIENI MARTIE 2011

Mesaj de Dan Mateianu »

am asistat la una dintre cele 4 populari care s-au facut zilele acestea la Balotesti Fieni (total 8 tone crap). la alta populare a asistat si o echipa PVTV.

am vazut si casutele de pe balta, fotografiile de pe www.crapmania.ro spun totul!

Avatar utilizator
claudiue
Mesaje: 734
Membru din: Mar Iul 24, 2007 15:03
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: DESCHIDERE BALOTESTI FIENI MARTIE 2011

Mesaj de claudiue »

Dan M scrie:am asistat la una dintre cele 4 populari care s-au facut zilele acestea la Balotesti Fieni (total 8 tone crap). la alta populare a asistat si o echipa PVTV.

am vazut si casutele de pe balta, fotografiile de pe http://www.crapmania.ro spun totul!
Ce reclama ieftina...

Avatar utilizator
Cristi Matei
pescar de competitie
Mesaje: 1246
Membru din: Dum Sep 23, 2007 20:44
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: DESCHIDERE BALOTESTI FIENI MARTIE 2011

Mesaj de Cristi Matei »

claudiue scrie:
Dan M scrie:am asistat la una dintre cele 4 populari care s-au facut zilele acestea la Balotesti Fieni (total 8 tone crap). la alta populare a asistat si o echipa PVTV.

am vazut si casutele de pe balta, fotografiile de pe http://www.crapmania.ro spun totul!
Ce reclama ieftina...
Claudiu este reclama, este platita si este facuta in baza unui contract intre 2 parteneri. daca ti se pare un lucru anormal e problema ta personala, deci, te rog sa te abtii. multumesc pentru intelegere.
Cu respect,

simion.soare
Mesaje: 47
Membru din: Mar Mar 08, 2011 20:04

Re: DESCHIDERE BALOTESTI FIENI MARTIE 2011

Mesaj de simion.soare »

claudiue scrie:
Dan M scrie:am asistat la una dintre cele 4 populari care s-au facut zilele acestea la Balotesti Fieni (total 8 tone crap). la alta populare a asistat si o echipa PVTV.

am vazut si casutele de pe balta, fotografiile de pe http://www.crapmania.ro spun totul!
Ce reclama ieftina...
tu mereu ai ceva de comentat , vino pe balta sa vezi personal daca nu crezi ! Sau sunt acrii struguri ?

Avatar utilizator
Lucian Manea
Mesaje: 695
Membru din: Lun Ian 31, 2011 15:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: DESCHIDERE BALOTESTI FIENI MARTIE 2011

Mesaj de Lucian Manea »

Felicitari domnului Stefan pt investitiile facute. Sa il ajute Dumnezeu sa continue la acelasi nivel.
@ Cristi. De acord ca este o reclama platita, un deal intre doi parteneri, dar scopul unui forum este sa informeze userii, sa le ofere adevarul, nu sa ii influenteze din diverse motive. Ar fi foarte bine daca acest lucru ar ramane pe pagina principala. Opinia mea nu se bazeaza pe faptul ca nu imi place lacul de la Balotesti, este doar o parere de principiu.

Multumesc.
http://www.selectbaits.com Premium Quality Carp Food

Avatar utilizator
claudiue
Mesaje: 734
Membru din: Mar Iul 24, 2007 15:03
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: DESCHIDERE BALOTESTI FIENI MARTIE 2011

Mesaj de claudiue »

Cristi Matei scrie:
claudiue scrie:
Dan M scrie:am asistat la una dintre cele 4 populari care s-au facut zilele acestea la Balotesti Fieni (total 8 tone crap). la alta populare a asistat si o echipa PVTV.

am vazut si casutele de pe balta, fotografiile de pe http://www.crapmania.ro spun totul!
Ce reclama ieftina...
Claudiu este reclama, este platita si este facuta in baza unui contract intre 2 parteneri. daca ti se pare un lucru anormal e problema ta personala, deci, te rog sa te abtii. multumesc pentru intelegere.
Cu respect,
:)) Daca ma rogi sa ma abtin de la pareri pe un forum, de ce mai este forum? Sau cine nu e de acord cu voi nu are voie sa vorbeasca?
Am zis ca e reclama ieftina, nu ca e balta buna sau nu. Nu ma intereseaza pt ca nu am niciun motiv sa merg pe balta asta avand in vedere concurenta pe o raza de 10 km (Tancabesti, MV2). Voiam doar sa subliniez ca inainte sa va plateasca reclama faceati misto de somnul prins la japca , etc.
De ce nu va limitati in a face reclama doar pe site si prin bannere, nu si prin pareri pe forum? Pe forum sa discute pescarii care au fost pe balta, nu cei care primesc bani pt promovarea baltii, pt a nu fii suspectati de subiectivism.

Avatar utilizator
Cristi Matei
pescar de competitie
Mesaje: 1246
Membru din: Dum Sep 23, 2007 20:44
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: DESCHIDERE BALOTESTI FIENI MARTIE 2011

Mesaj de Cristi Matei »

te rugam sa nu facem o polemica din asta. multumesc pt intelegere claudiu. numai bine.

Avatar utilizator
claudiue
Mesaje: 734
Membru din: Mar Iul 24, 2007 15:03
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: DESCHIDERE BALOTESTI FIENI MARTIE 2011

Mesaj de claudiue »

Cristi Matei scrie:te rugam sa nu facem o polemica din asta. multumesc pt intelegere claudiu. numai bine.
De acord, fara polemica.
Numai bine si tie!

Avatar utilizator
Dan Mateianu
Site Admin
Mesaje: 3211
Membru din: Mie Ian 16, 2008 9:52
Puncte: 300
Localitate: Bucuresti

Re: DESCHIDERE BALOTESTI FIENI MARTIE 2011

Mesaj de Dan Mateianu »

@claudiue,

1. ai un avertisment ptr offtopic.

2. cat despre reclama, am scris ce-am vazut si mi se pare normal sa informez userii (care mai sus intrebau despre populare). iar daca pe tine nu te intereseaza acest post ai optiunea de a nu raspunde sau de a raspunde ontopic.

Avatar utilizator
claudiue
Mesaje: 734
Membru din: Mar Iul 24, 2007 15:03
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: DESCHIDERE BALOTESTI FIENI MARTIE 2011

Mesaj de claudiue »

Dan M scrie:@claudiue,

1. ai un avertisment ptr offtopic.

2. cat despre reclama, am scris ce-am vazut si mi se pare normal sa informez userii (care mai sus intrebau despre populare). iar daca pe tine nu te intereseaza acest post ai optiunea de a nu raspunde sau de a raspunde ontopic.
1. Vezi ca mai sunt cateva mii de postari off-topic...nu am vazut sa te sesizezi :oops:

2. Parerea mi-o pastrez. Si este o parere on-topic!

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “BALOTESTI FIENI”