BALTA BUNGET 1

http://www.balta-pescuit.com/

Moderatori: Dan Mateianu, Andrei Suciu

Andrei Suciu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 15
Membru din: Lun Oct 20, 2014 11:09

Re: BALTA BUNGET 1

Mesaj de Andrei Suciu »

Da se pot combina taxele,cu pescuitul de noapte este mai greu si nu prea imbratisam aceasta situatie fiindca s'au intamplat si se intampla multe furaciuni noaptea,dar o rezolvam cu rezervare ! Pentru alte intrebari sau pentru o mai buna comunicare puteti incerca si nr de telefon : 0733749868 Andrei.Multumesc ! :)

Avatar utilizator
Florin Coacaza
Mesaje: 91
Membru din: Mar Aug 13, 2013 23:35
Puncte: 0
Localitate: Turda/Ploiesti

Re: BALTA BUNGET 1

Mesaj de Florin Coacaza »

A fost un prieten in weekend si a prins destul de bine la solubile.
Cred ca peste 2 saptamani voi face si eu o rezervare.
A mai fost cineva?

Avatar utilizator
nit_matias
Pescar de competitie
Mesaje: 938
Membru din: Lun Sep 12, 2011 15:40
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: BALTA BUNGET 1

Mesaj de nit_matias »

Poze cu pesti cu sange pe la branhi nu e o priveliste frumoasa. Pare o balta pentru sacosari.
Niteanu Matei
http://mateiniteanu.blogspot.ro/
PB:20.3

Andrei Suciu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 15
Membru din: Lun Oct 20, 2014 11:09

Re: BALTA BUNGET 1

Mesaj de Andrei Suciu »

pentru cei ca tine nit_matias ....care si dau cu parerea fara sa cunoasca datele problemei si fara sa fi fost la locatie,dar totusi isi dau si ei cu parerea....poate sa nu adoarma sau de plictiseala....nu avem nimic de zis sau sa te conving cu ceva...e o parere,care nu prea conteaza.cine a venit la noi s'a convins de calitatea locatiei,mai ales anul acesta,cand am bagat ft mult peste si am facut si facem investitii acolo. :) cat despre comentariile rautacioase si nebenefice pt nimeni,va rugam sa le pastrati pentru altii.Va multumim anticipat ! :) Fire intinse tuturor !

Avatar utilizator
nit_matias
Pescar de competitie
Mesaje: 938
Membru din: Lun Sep 12, 2011 15:40
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: BALTA BUNGET 1

Mesaj de nit_matias »

Normal ca fac anumite comentarii rautacioase cand tu ca administrator postezi pesti cu sange la branhi, fara saltea de primire si altele, atunci nici sa nu ceri sa fie respectati pestii si sa nu te mire cand o sa ai pesti morti in balta. E bine de stiut, ca nu te intereseaza parerea altor pescari, eu iti spuneam ca idee ca daca tot vrei sa iti promovezi balta fa asta cu poze de calitate. Daca nu te intereseaza atunci mult succes.
Niteanu Matei
http://mateiniteanu.blogspot.ro/
PB:20.3

Dumitrache
Mesaje: 378
Membru din: Lun Sep 12, 2011 11:12

Re: BALTA BUNGET 1

Mesaj de Dumitrache »

Pestele asta nici nu stim daca a mai trait la cum arata. Nu va mai laudatI cu poze de genu...

Adriann
Mesaje: 186
Membru din: Lun Iun 02, 2014 21:07
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: BALTA BUNGET 1

Mesaj de Adriann »

Crapmania.ro scrie:weekendul trecut la Balta Bunget 1.


Eu tot incerc sa inteleg din poza respectica cum naiba personaju ala de apare in poza tine pestele, ca la cum pare degetele intra in branhii si in OCHI! nu am mai vazut asa ceva, e o premiera, parerea mea ca a ajuns in sacosa exemplarul ala.
Adrian Nita

Avatar utilizator
Viorel Mihaiescu
Mesaje: 309
Membru din: Mar Apr 20, 2010 10:40
Puncte: 0
Localitate: Targoviste

Re: BALTA BUNGET 1

Mesaj de Viorel Mihaiescu »

Adriann scrie:
Crapmania.ro scrie:weekendul trecut la Balta Bunget 1.


Eu tot incerc sa inteleg din poza respectica cum naiba personaju ala de apare in poza tine pestele, ca la cum pare degetele intra in branhii si in OCHI! nu am mai vazut asa ceva, e o premiera, parerea mea ca a ajuns in sacosa exemplarul ala.
.........si totusi , va roaga sa va abtineti de la comentarii rautacioase , ce.......a zis cineva ca pestele a fost eliberat, dupa ce a primit "tratamentul" din fotografie ??
Stiu cativa patroni de balti care l-ar fi scos in suturi de pe balta pe "pescarul" in culpa , dar.......sa-l mai dai si la gazeta.........si sa te si lauzi cu defunctul trofeu ??? :oops: :oops: :oops:

Avatar utilizator
nit_matias
Pescar de competitie
Mesaje: 938
Membru din: Lun Sep 12, 2011 15:40
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: BALTA BUNGET 1

Mesaj de nit_matias »

Treaba lui, banii lui, daca isi promoveaza cu asa ceva balta, e clar ce target are. Eu in primul rand as chema cativa pescari de c&r sa pescuiasca la boilies sa prinda exemplare mari si sa fac niste poze frumoase.
Niteanu Matei
http://mateiniteanu.blogspot.ro/
PB:20.3

Andrei Suciu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 15
Membru din: Lun Oct 20, 2014 11:09

Re: BALTA BUNGET 1

Mesaj de Andrei Suciu »

ceva frumos....:)
Fişiere ataşate
11421493_10204623112560564_1829337863_n.jpg
11421493_10204623112560564_1829337863_n.jpg (68.64 KiB) Vizualizat de 1420 ori

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “BUNGET 1”