altele ...

Aici puteti posta comentarii care nu au legatura cu pescuitul crapului. Postarile la mishto, caterinca, fabulatiile si glumele nesarate se arhiveaza in ordine cronologica tot aici:))

Moderator: viorel dulamita

Scrie răspuns
gigi
Mesaje: 21
Membru din: Dum Dec 17, 2006 22:34
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de gigi »

Legio chiar daca nu se discuta aici ceva concret si folositor despre carpfishing trebuie sa ne mai descretim si noi fruntile ca nu-i asa ,vin sarbatorile! Si sunt postate mesajele la Ca pe vremuri
Sarbatori fericite tuturooooooor!!!!!!!!

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Mesaj de oanavictor »

@legio

aici se numeste ''CA PE VREMURI ''unde caterinca facea legea si nu legio caterinca :evil: :evil:

Dupa ce ca esti tampit mai esti si prost :evil: :evil:
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

ioan sebastian
Mesaje: 248
Membru din: Lun Sep 04, 2006 17:17
Puncte: 0
Localitate: suceava

Mesaj de ioan sebastian »

""legio

aici se numeste ''CA PE VREMURI ''unde caterinca facea legea si nu legio caterinca

Dupa ce ca esti tampit mai esti si prost ""

in loc de"CA PE VREMURI" mai bine a-ti pune "JIGNESTE SI SIMTETE TARE"
-s-ar potrivi mai bine

gigi
Mesaje: 21
Membru din: Dum Dec 17, 2006 22:34
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de gigi »

Sunteti de belea :D voi ajunge sa pun ceasu sa ma trezeasca la 5 dimineata sa vad ce se mai scrie pe aici.Nu va opriti ca sunteti mortali :wink:

gigi
Mesaje: 21
Membru din: Dum Dec 17, 2006 22:34
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de gigi »

Ati aflat daca a rezolvat Cristi Mosharul cu matrita aia pentru patratele de mamaliga? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: E moarte cu pustiu asta

the fishman
Mesaje: 59
Membru din: Vin Noi 03, 2006 7:05

Mesaj de the fishman »

A facut o din cupru aurit ca sa nu se lipeasca!!!! :D :D :D :D
""NU MARI DA RARI""

gigi
Mesaje: 21
Membru din: Dum Dec 17, 2006 22:34
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de gigi »

Niste baieti de la APCR (nu vreau sa le dau numele) au spus ca au baut cu Cristi intr-o seara si ar fi ajuns acasa in genunchi.Cristi, nu baietii aia :lol:

Avatar utilizator
legio1083
Mesaje: 534
Membru din: Dum Feb 12, 2006 17:35
Puncte: 0
Localitate: Essex - London
Contact:

Mesaj de legio1083 »

Sa nu dea Dumnezeu, domnule Oana, sa vina ziua in care veti plati ascutimea limbii dvs...

Felul in care tratati pe cei din jur, mai devreme sau mai tarziu se va rasfrange si asupra dvs. Respectul fata de cailalti inseamna si respect pt sine si daca niste injurii pot trece drept gluma sau "caterinca" (asa cum le place unora sa spuna) doar pt ca se afla in "ca pe vremuri", eu unul nu sunt dispus sa accept asa ceva. Una peste alta , asa cum singur ati spus anterior , nu ne-am tras de sireturi, si nici nu mi-as dori pt ca bunul meu simt ca si coeficientul de inteligenta nu este la indemana oricui pt a-l folosi in oarece comparatii fara rost.
N-am degand sa ma mai gandesc nici macar o secunda la tot ce debitati din cand in cand, pt ca mi-am invatat lectia in primavara... si sub nici o forma n-am sa ma cobor la genul asta de limbaj desi poate ar fi cateva lucruri de spus.

Inrest, numai de bine, atat dvs cat si celorlalti participanti "la trafic".
An nou cu bine!
Legio - Patria Nostra !

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

legio1083 scrie:Sa nu dea Dumnezeu, domnule Oana, sa vina ziua in care veti plati ascutimea limbii dvs...

Felul in care tratati pe cei din jur, mai devreme sau mai tarziu se va rasfrange si asupra dvs. Respectul fata de cailalti inseamna si respect pt sine si daca niste injurii pot trece drept gluma sau "caterinca" (asa cum le place unora sa spuna) doar pt ca se afla in "ca pe vremuri", eu unul nu sunt dispus sa accept asa ceva. Una peste alta , asa cum singur ati spus anterior , nu ne-am tras de sireturi, si nici nu mi-as dori pt ca bunul meu simt ca si coeficientul de inteligenta nu este la indemana oricui pt a-l folosi in oarece comparatii fara rost.
N-am degand sa ma mai gandesc nici macar o secunda la tot ce debitati din cand in cand, pt ca mi-am invatat lectia in primavara... si sub nici o forma n-am sa ma cobor la genul asta de limbaj desi poate ar fi cateva lucruri de spus.

Inrest, numai de bine, atat dvs cat si celorlalti participanti "la trafic".
An nou cu bine!
Bai Legio chiar nu ai inteles nimic din Forumul asta ? Ce dracu - cu Nea Victor poti vorbi orice - important este sa fie si el convins ca are cu cine discuta . Ce "doamne iarta-ma" ai ? Uite iti spun eu un truc - la nea Victor si Cornel nu conteaza virsta , conteaza iutimea de minte si "meseria" la crap . Adica ori una ori alta ! :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
ZABELEA
Mesaje: 294
Membru din: Mar Ian 11, 2005 15:42

Mesaj de ZABELEA »

Ca pe vremuri ...
Aici puteti posta comentarii care nu au legatura cu pescuitul crapului. Postarile la mishto, caterinca, fabulatiile si glumele nesarate se arhiveaza in ordine cronologica tot aici:))
Tot vad ca fac misto niste baieti de Mosharu ca prinde babusca,motz ciobanului etc dar eu personal nu am auzit nimic de acesti baieti.Ii cunoaste cineva?I-a vazut pe la vreun concurs?Eu nu am nimic cu ei dar nu stiu in ce baza isi permit nistourile astea despre el, chiar daca este incepator si nu are atatia crapi prinsi nu e normal sa il iei la misto.Pe
Mosharu l-am vazut pe la darvari la concurs intreband de pescuitul crapului si interesandu-se de concursuri, strategii,boiles etc...bravo lui.

P.S.Daca totul este o caterinca pe care Mosharu o accepta imi cer scuze pt interventie.
MIHAI PRIPON - CARP UNITED TEAM.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Ca pe vremuri ...”