caterinca ...

Aici puteti posta comentarii care nu au legatura cu pescuitul crapului. Postarile la mishto, caterinca, fabulatiile si glumele nesarate se arhiveaza in ordine cronologica tot aici:))

Moderator: viorel dulamita

Avatar utilizator
mirceaef
Mesaje: 636
Membru din: Lun Ian 17, 2005 14:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de mirceaef »

Tilea Gabriel scrie: @ Mircea Epure

Ca ai banat contul lui T- Rex , ma rog , treaba ta , da cu al meu ce ai avut ?

Utilizatorul T-Rex e un prieten bun al meu si ocazional scriem de pe acelasi calculator de la servici ...
Ce s-a intamplat cu contul tau???

Ok, astazi am sters cateva clone, este, deocamdata, singurul caz in care doua persoane diferite posteaza cu acelasi IP pe acest forum.

Opiniile si sugestiile utilizatorilor le primim cu interes in topicul special destinat acestui scop chiar in aceasta sectiune a forumului.
Epure-Fusu Mircea
Carping Club

t-rex
Mesaje: 18
Membru din: Vin Mar 16, 2007 12:28

Mesaj de t-rex »

@mircea
ce nu ai inteles :?:
eu postez de pe pc meu de la birou,sub id-t-rex,g.tilea e un bun prieten de-al meu,si cind trece pe la mine pe la job,discutam,bineinteles despre crap si mai si intra pe forum,de pe pc meu,ce e asa de greu,acum iti scriu de acasa,sper sa intelegi,si sa nu se mai repete,e mai usor sa intrebi decit sa dai cu batu"balta :wink:
respect.
urasc timpiti si pescari prosti.

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

Sper ca intre timp s-au rezolvat problemele, se pare ca a fost o neintelegere la mijloc...

@t-rex
Cu timpul, te asigur ca voi rezolva si problemele legate de caterinca (de multe ori de proasta factura !) de pe acest forum. Nici mie nu-mi place cand vad ca unii dintre cei mai buni pescari din tara asta scriu numai la misto, iar cand sunt subiecte interesante despre pescuit le evita sau le trateaza.... tot la misto.... :oops:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Moose_master
Mesaje: 235
Membru din: Mar Iun 07, 2005 18:50
Puncte: 0
Localitate: Montreal

Mesaj de Moose_master »

Da caterinca ..... unde-i caterinca ???????


Moose
APCR Canadian Branch

cipibm
Mesaje: 666
Membru din: Joi Mar 09, 2006 12:19
Puncte: 0
Localitate: Baia Mare
Contact:

Mesaj de cipibm »

La "liber la discutii".

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Ca pe vremuri ...”