CEL MAI TEHNIC

Aici puteti posta comentarii care nu au legatura cu pescuitul crapului. Postarile la mishto, caterinca, fabulatiile si glumele nesarate se arhiveaza in ordine cronologica tot aici:))

Moderator: viorel dulamita

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

legio
am citit si eu postarea ta, aia in care ai scandalizat locul...nu vad unde ai jignit pe cineva da nici nu vad rostul postarii...

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

Costi, tu esti un baiat de aur ! Singurul lucru care ti-a scapat este ca tupeul moldovenesc innascut( sau sindromul TMI) de care dai dovada , la Bucuresti nu prea tine. Sau , ma rog, nu tine decat la unii de un nivel intelectual mai scazut. Nu trebuie sa te simti jignit cand te mai contreaza cineva(sau te mai ia la misto), nu uita ca jmecheria s-a nascut aici, dar nu a omorat pe nimeni ! :D
Si-mi mai permit un sfat, asta in calitate de prieten :
NU mai poza in unul amarat care munceste pe branci ptr o scula de pescuit, lasa-i pe oameni sa afle ca ai o situtie materiala buna si castigi destul cati sa-ti permiti scule de top...dar mai sunt si alte pasiuni la mijloc care-ti sug, pardon, iti mananca banii ! :D
Numai bine ! :wink:
Ultima oară modificat Mar Dec 05, 2006 12:46 de către Vladut Mateianu, modificat 1 dată în total.
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
legio1083
Mesaje: 534
Membru din: Dum Feb 12, 2006 17:35
Puncte: 0
Localitate: Essex - London
Contact:

Mesaj de legio1083 »

M-ar bate Dumnezeu daca as spune ca-s amarat. Ca muncesc pe branci nu-i o rusine, doar ca nu muncesc numai pt Carpfishing.
Da stii cum e treaba asta cu pescuitul de performanta... Tre sa ai un anumit nivel in rezervor ca sa te inscrii in cursa. SI cei care merg cu motorul la relanti sunt deseori ridiculizati. Asta e viata. Dar in definitiv si tu mi-ai zis de cateva ori ca important e ce-i in apa nu pe mal (cu exceptia celui care sta in spatele lansetelor).
Va veni si ziua in care toate astea vor fi trecut si toti "prieteni" se vor cerne prin sita timpului si atunci toata lumea va fi multumita. Treaba asta cu Bucurestiul si cu Provincia cred ca nu are acoperire intrutotul pt ca si eu si tu stim f bine ca cine-i om se cunoaste de departe . CU toate astea si ceilalti merita un tratament corect, macar si din rspect pt propria persoana.
Sincer regret "iesirea" si chiar daca pt unii sau altii voi fi mai greu de digerat voi ramane acelasi, doar ca putin mai rezervat. E mai bine pt toata lumea.

Respect!

PS :
Incepand de azi - Am bani si-mi merge bine! :wink:
Legio - Patria Nostra !

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de cornel rosioru »

Daca iti merge bine dai o bere? :lol:
Cornel Rosioru ,
ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA. www.crapmania.ro

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

@Vladut

inteleg din ce ai postat catre legio ca eu fac parte din cei mai saraci cu duhul ???? Adica nu inteleg prea multe dar ma iau de cetatenii patriei noastre nejustificat ?? :lol: :lol: Vrei sa facem un Sudoku impreuna ?

Avatar utilizator
legio1083
Mesaje: 534
Membru din: Dum Feb 12, 2006 17:35
Puncte: 0
Localitate: Essex - London
Contact:

Mesaj de legio1083 »

La Iasi berea e buna doar multa, rece si gratis!
Da nu-i pacat sa umpli pantecele cu zeama de orz cand sunt atatea podgorii care din exces de zel mai si distileaza unele soiuri de vin?

S-ajungem sa ne vedem sanatosi si peurma toate vin dela sine...
Legio - Patria Nostra !

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

Valule, lasa mangleala, mai bine hai diseara la fotbal sa-ti vad "nivelul intelectual" ! :D :D :D
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

NU vin chiparosule la fotbal ca ma fac de cacat . Si asa stau neoperat de 2 ani la picioare vrei sa o pun iarna asta cind am atita treaba ? :lol: :lol: :lol:

cornel acqua
Mesaje: 2
Membru din: Mie Dec 06, 2006 18:21

Mesaj de cornel acqua »

Betivane nu mai minti poporul !Zi mai bine ca stai acasa sa bei votca cu cola ! O sa ajugi ca coco, sa te culeaga lumea de pe strazi. :D

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

@cornel acqua

frumoasa incercare dar nu tine vrajeala ! Azi chiar am vorbit cu Cornel ( ala adevarat nu facaturi ca tine ! ) :lol: :lol: :lol:

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Ca pe vremuri ...”