de la lansete ....

Aici puteti posta comentarii care nu au legatura cu pescuitul crapului. Postarile la mishto, caterinca, fabulatiile si glumele nesarate se arhiveaza in ordine cronologica tot aici:))

Moderator: viorel dulamita

florinw
Mesaje: 105
Membru din: Vin Noi 17, 2006 22:39
Puncte: 0

Mesaj de florinw »

Nea Cornele nu stiai ca barcutza lui Jujack "fuge de manaca astfaltul" de ajunge cu un acumulator pana la forinw ala in Germania sau Franta si inapoi . :lol:


asta daca nu o ciordesc romansii de afara intre timp :lol: :lol:

GoldFish-Team
Mesaje: 101
Membru din: Mar Apr 03, 2007 15:23
Puncte: 0
Localitate: Pe balta
Contact:

Mesaj de GoldFish-Team »

florinw scrie:
cezardinu scrie:@florinw

adevarul ca daca pescuiesti pe balti particulare din germani, italia si franta inseamna ca esti foarte bun pescar ! si probabil cult, din moment ce te lauzi ca ai terminat o facultate...
florinele tata, lanseaza tu la 250 de metri mai incolo, ca ai reusit sa ne plictisesti , ca sa nu zic mai mult ! :evil:
cezar

nu vreau sa incep o polemica cu tine cum nu Eu am inceputo nici pe cealalta

unde pescuiesc eu era o replica la ceea ce a "presupus" goldfish iar faptul ca am terminat o facultate era replica celor "2 clase ca trenul facute pe balta"

am afirmat ca pescuiesc la distantze mari si mai tirziu am specificat ca plantez.nu am afirmat nicaieri ca as lansa asa mult,

imi cer scuze participantzilor la topic pt tot "teatru " asta (exceptzie goldfish)dar asa cum se vede a fost (si este in continuare )alimentat de tot felul de postari care nu au avut legatura cu subiectu

nu sint omul care sa ii placa sa jigneasca ,lucru care nu l-am facut niciodata fara sa fiu provocat ,dar nici nu accept jigniri din partea nimanui cu atit mai putzin din partea unuia care se ascunde dupa un nik.

asa cum am mai spus sint adeptul principiului Respecta si esti respectat,si potzi vedea in toate postarile mele ca niciodata nu am inceput o polemica.(

asta nu inseamna ca nu o duc pina la capat)

si lucrurile fiind clarificate itzi doresc toate cele bune

Eu m-am oprit din postari deoarece intotdeauna cel mai destept cedeaza. 8) Referitor la nick name "nu-i treaba magarului de ce beau oile apa". Daca asi posta numele crezi ca ar avea mare importantza sau in mentalitatea ta numele face totul?
Las pe ceilalti sa dialogheze cu domnul INTELECTUAL florinw , deoarece eu sunt doar anul 2 la facultate si n-am cum sa dialoghez cu unul care deja a terminat-o si nu oricum ...................pe vremea lui nea Nicu.

florinw
Mesaje: 105
Membru din: Vin Noi 17, 2006 22:39
Puncte: 0

Mesaj de florinw »

Eu m-am oprit din postari deoarece intotdeauna cel mai destept cedeaza. 8) Referitor la nick name "nu-i treaba magarului de ce beau oile apa". Daca asi posta numele crezi ca ar avea mare importantza sau in mentalitatea ta numele face totul?
Las pe ceilalti sa dialogheze cu domnul INTELECTUAL florinw , deoarece eu sunt doar anul 2 la facultate si n-am cum sa dialoghez cu unul care deja a terminat-o si nu oricum ...................pe vremea lui nea Nicu.[/quote]

era si timpul.nu ti.as fi scris daca nu te legai din nou de numele meu.

faza cu nu e treaba magarului.... sa o intzeleg ca eu eram magaru si tu oile?de acolo chestia cu team...

daca tzi-ai fi postat numele insemna ca itzi asumi responsabilitatea pt ceea ce spui,adiuca te purtai ca un barbat.din faptul ca esti in anul 2 la facultate sarind peste faptul ca esti un viitor intelectual cu care patria se va mindri odata (sau o data?) (sau odata si o data)iar faptul ca am terminat scoala pe vremea... sugereaza ca as avea o virsta fatza de care tu esti un mucos.

si ca atare inteleg de ce nu te potzi purta ca un barbat

astfel stind lucrurile consider discutzia incheiata problemele tale de pubertate intirziata lasindule sa tzi le rezolvi cu altcineva,poate de pe forumul tau cu 64 de membri

in continuare itzi doresc toate cele bune,mult succes la scoala si....de 100 ori mai mult tot ce-mi doresti tu mie

GoldFish-Team
Mesaje: 101
Membru din: Mar Apr 03, 2007 15:23
Puncte: 0
Localitate: Pe balta
Contact:

Mesaj de GoldFish-Team »

florinw scrie:Eu m-am oprit din postari deoarece intotdeauna cel mai destept cedeaza. 8) Referitor la nick name "nu-i treaba magarului de ce beau oile apa". Daca asi posta numele crezi ca ar avea mare importantza sau in mentalitatea ta numele face totul?
Las pe ceilalti sa dialogheze cu domnul INTELECTUAL florinw , deoarece eu sunt doar anul 2 la facultate si n-am cum sa dialoghez cu unul care deja a terminat-o si nu oricum ...................pe vremea lui nea Nicu.
era si timpul.nu ti.as fi scris daca nu te legai din nou de numele meu.

faza cu nu e treaba magarului.... sa o intzeleg ca eu eram magaru si tu oile?de acolo chestia cu team...

daca tzi-ai fi postat numele insemna ca itzi asumi responsabilitatea pt ceea ce spui,adiuca te purtai ca un barbat.din faptul ca esti in anul 2 la facultate sarind peste faptul ca esti un viitor intelectual cu care patria se va mindri odata (sau o data?) (sau odata si o data)iar faptul ca am terminat scoala pe vremea... sugereaza ca as avea o virsta fatza de care tu esti un mucos.

si ca atare inteleg de ce nu te potzi purta ca un barbat

astfel stind lucrurile consider discutzia incheiata problemele tale de pubertate intirziata lasindule sa tzi le rezolvi cu altcineva,poate de pe forumul tau cu 64 de membri

in continuare itzi doresc toate cele bune,mult succes la scoala si....de 100 ori mai mult tot ce-mi doresti tu mie[/quote]

Nu ma cobor la nivelul si mentalitatea unui idiot care are aceeasi gandire de dinainte de 89 . Apropo ,stergete la gura pt la cat aberezi.............sa nu te pape mustele.Iti doresc multa sanatate si noroc "fara numar" la tine acolo.
Scuze celor care ma cunosc pentru comentarile facute la adresa acestui "barbat" cu sex feminin ajuns la menopauza. Ca deobicei va raspunde pt ca vrea sa aiba ultimul cuvant, probabil este frustat. Ce urat imbatranesc unii oameni sper sa n-ajung ca el vreodata.
Pentru mine acesta este un topic inchis cu acest florinw indiferent ce jigniri si aberatii va face.

florinw
Mesaje: 105
Membru din: Vin Noi 17, 2006 22:39
Puncte: 0

Mesaj de florinw »

bai pestiulica auriu.ei fi si tu vreun onanist obosit de viatza de itzi permitzi sa vorbesti asa cu un necunoscut.

atit timp cit te ascunzi dupa un nik esti o fetitza depresiva,care tot promite ca inceteaza da nu se poate tzine de cuvint

chiar asa batrin nu sint,am 38 de ani,virsta pe care daca nu te schimbi in comportament nu stiu daca o sa o ajungi si tu.dar de fapt chiar speri sa nu ajungi asa.

nu mai fa misto de virsta celor de pe forum,aici vei gasi oameni si mai in virsta decit mine,sau virste apropiate care nu sint dispusi sa asculte toate mirlaniile tale.


cu un singur lucru sint de acord cu tine .nu are rost sa mai plictisim lumea cu discutii inutile.datzi si tu numele papusico si putem discuta noi doi fatza in fatza

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

florinw scrie: nu mai fa misto de virsta celor de pe forum,aici vei gasi oameni si mai in virsta decit mine,sau virste apropiate care nu sint dispusi sa asculte toate mirlaniile tale.
asa e!
exemplu: serbu cornel si tica filimon, batrani ca muntii!!! :D :D :D
The One Team

GoldFish-Team
Mesaje: 101
Membru din: Mar Apr 03, 2007 15:23
Puncte: 0
Localitate: Pe balta
Contact:

Mesaj de GoldFish-Team »

florinw scrie:bai pestiulica auriu.ei fi si tu vreun onanist obosit de viatza de itzi permitzi sa vorbesti asa cu un necunoscut.

atit timp cit te ascunzi dupa un nik esti o fetitza depresiva,care tot promite ca inceteaza da nu se poate tzine de cuvint

chiar asa batrin nu sint,am 38 de ani,virsta pe care daca nu te schimbi in comportament nu stiu daca o sa o ajungi si tu.dar de fapt chiar speri sa nu ajungi asa.

nu mai fa misto de virsta celor de pe forum,aici vei gasi oameni si mai in virsta decit mine,sau virste apropiate care nu sint dispusi sa asculte toate mirlaniile tale.

Da un numar de telefon sau un id de messenger si te contacteaza tata fetiza mea. :lol:

cu un singur lucru sint de acord cu tine .nu are rost sa mai plictisim lumea cu discutii inutile.datzi si tu numele papusico si putem discuta noi doi fatza in fatza

Da un numar de telefon sau un id de messenger si te contacteaza tata fetiza mea. :lol:

GoldFish-Team
Mesaje: 101
Membru din: Mar Apr 03, 2007 15:23
Puncte: 0
Localitate: Pe balta
Contact:

Mesaj de GoldFish-Team »

andrei vladeanu scrie:
florinw scrie: nu mai fa misto de virsta celor de pe forum,aici vei gasi oameni si mai in virsta decit mine,sau virste apropiate care nu sint dispusi sa asculte toate mirlaniile tale.
asa e!
exemplu: serbu cornel si tica filimon, batrani ca muntii!!! :D :D :D

Da Andrei ,dar acesti oameni enumeratzi de tine sunt niste persoane respectabile de la care ai ce invatza.Numai vorbesc de maestru Cornel Rosioru..........LV. :wink:

Avatar utilizator
Jujak
Mesaje: 219
Membru din: Joi Feb 02, 2006 13:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Jujak »

florinw scrie:bai pestiulica auriu.ei fi si tu vreun onanist obosit de viatza de itzi permitzi sa vorbesti asa cu un necunoscut.

atit timp cit te ascunzi dupa un nik esti o fetitza depresiva,care tot promite ca inceteaza da nu se poate tzine de cuvint

chiar asa batrin nu sint,am 38 de ani,virsta pe care daca nu te schimbi in comportament nu stiu daca o sa o ajungi si tu.dar de fapt chiar speri sa nu ajungi asa.

nu mai fa misto de virsta celor de pe forum,aici vei gasi oameni si mai in virsta decit mine,sau virste apropiate care nu sint dispusi sa asculte toate mirlaniile tale.


cu un singur lucru sint de acord cu tine .nu are rost sa mai plictisim lumea cu discutii inutile.datzi si tu numele papusico si putem discuta noi doi fatza in fatza
@ [Englezule] tare batrin. te vezi :!: Daca tu nu stii si nu cunosti , cu cine te iei pe forum, asta nu inseamna ca [noi ceilaltii] nu-l cunoastem :!: Chiar si tu personal stii cine e . Dar EL are motivele lui sa nu stie toata lumea cine e............Asa ca termina cu jignirile la adresa LUI :!: P.S. Pentru cultura ta generala , sa stii ca va despart doar vre-o 2-300 de km. :idea:
Ultima oară modificat Vin Noi 09, 2007 18:10 de către Jujak, modificat 1 dată în total.
CLUBUL PESCARILOR

florinw
Mesaje: 105
Membru din: Vin Noi 17, 2006 22:39
Puncte: 0

Mesaj de florinw »

[

Da un numar de telefon sau un id de messenger si te contacteaza tata fetiza mea. :lol:[/quote]
asta e iarasi o ultima postare sau o luam de la inceput?


hei dulce mica (ca deja devii simpatic)

lasal pe tata taticu nasu finu sau vecinu si nu ma mai obosi atit.ori spui cine esti ori vezitzi de oile tale.

dami tu un numar de tel si te sun eu,sa nu-tzi cheltui bani ca de ca student poate mai ai nevoie...

si daca tot sintem asa de aproape unu de altu,poate ne vedem odata ca de iarna e lunga si vad ca deja ne plictisim.

avem si noi ocazia sa ne cunoastem,sa schimbam o parere,sa clarificam lucruruile...

da pentru asta spune domne cine esti si unde dau de tine.

daca vrei sa continuam discutzia posteaza cu numele tau sa nu mai am sentimentu ca ma intretzin cu o oaie colerica ,daca nu te tzine fetia sa sustzii o discutzie in numele tau renuntza.

daca continui sa improsti cu rahat din spatele unui nik tot aflu cine esti ,tot ne intilnim noi doi fatza in fatza si dupa ce o sa-tzi fac manichiura cu bita de baseball o sa ai timp sa mai cugetzi si tu.

de aceea te rog da-mi un nr de tel unde te pot suna sa clarificam lucrurile pe cale amiabila pina se mai poate

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Ca pe vremuri ...”