de la lansete ....

Aici puteti posta comentarii care nu au legatura cu pescuitul crapului. Postarile la mishto, caterinca, fabulatiile si glumele nesarate se arhiveaza in ordine cronologica tot aici:))

Moderator: viorel dulamita

GoldFish-Team
Mesaje: 101
Membru din: Mar Apr 03, 2007 15:23
Puncte: 0
Localitate: Pe balta
Contact:

Mesaj de GoldFish-Team »

florinw scrie:[

Da un numar de telefon sau un id de messenger si te contacteaza tata fetiza mea. :lol:
asta e iarasi o ultima postare sau o luam de la inceput?


hei dulce mica (ca deja devii simpatic)

lasal pe tata taticu nasu finu sau vecinu si nu ma mai obosi atit.ori spui cine esti ori vezitzi de oile tale.

dami tu un numar de tel si te sun eu,sa nu-tzi cheltui bani ca de ca student poate mai ai nevoie...

si daca tot sintem asa de aproape unu de altu,poate ne vedem odata ca de iarna e lunga si vad ca deja ne plictisim.

avem si noi ocazia sa ne cunoastem,sa schimbam o parere,sa clarificam lucruruile...

da pentru asta spune domne cine esti si unde dau de tine.

daca vrei sa continuam discutzia posteaza cu numele tau sa nu mai am sentimentu ca ma intretzin cu o oaie colerica ,daca nu te tzine fetia sa sustzii o discutzie in numele tau renuntza.

daca continui sa improsti cu rahat din spatele unui nik tot aflu cine esti ,tot ne intilnim noi doi fatza in fatza si dupa ce o sa-tzi fac manichiura cu bita de baseball o sa ai timp sa mai cugetzi si tu.

de aceea te rog da-mi un nr de tel unde te pot suna sa clarificam lucrurile pe cale amiabila pina se mai poate[/quote]



Acum o dai in amenintari bai boschetarule sau ti s-a terminat vocabularul de 20 de cuvinte. Imi faci manechiura cu bata de baseball.......... :lol: , i-a da ma boschetule numarul de telefon(banii la mine nu sunt o problema, PRIETENII STIU , DE CE!) si adresa(daca ai si asa ceva) sa-ti fac o mica vizita si sa vedem care cui ii face manechiura. Parerea mea este sa stai cuminte in banca ta pentru ca ai sarit calul. Nu cred ca chiar vrei sa ne intalnim ............acesta este un sfat prietenesc.

florinw
Mesaje: 105
Membru din: Vin Noi 17, 2006 22:39
Puncte: 0

Mesaj de florinw »

cuminte in banca ta pentru ca ai sarit calul. Nu cred ca chiar vrei sa ne intalnim ............acesta este un sfat prietenesc.[/quote]

ba chiar mi-ar face placere sa ne intilnim bai ombilic fara nume.

tu poate nu realizezi cind ai sarit calu si abuzezi de rabdarea mea.

vad ca continui cu prostiile ascuns in continuare dupa nikul tau de peste nu ai coloana nici pt o discutzie,fapt pt care am incheiat discutzia deocamdata,continuarea va fi dupa ce aflu cine esti si unde dau de tine.

GoldFish-Team
Mesaje: 101
Membru din: Mar Apr 03, 2007 15:23
Puncte: 0
Localitate: Pe balta
Contact:

Mesaj de GoldFish-Team »

florinw scrie:cuminte in banca ta pentru ca ai sarit calul. Nu cred ca chiar vrei sa ne intalnim ............acesta este un sfat prietenesc.
ba chiar mi-ar face placere sa ne intilnim bai ombilic fara nume.

tu poate nu realizezi cind ai sarit calu si abuzezi de rabdarea mea.

vad ca continui cu prostiile ascuns in continuare dupa nikul tau de peste nu ai coloana nici pt o discutzie,fapt pt care am incheiat discutzia deocamdata,continuarea va fi dupa ce aflu cine esti si unde dau de tine.[/quote]

Numele meu este TALPA IUTE si cand te prinde, te v-a f..............Vad ca nu vrei sa afisezi un numar de telefon sau un id de messenger, cred ca ti-e frica sa nu-ti rup pasarica.

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

jujack esti penibil [de slugarnic] :roll: , cu LUI sau EL se scrie doar despre DUMNEZEU ! E pacat ca folosesti numele Domnului in van !
:!:
da pana la urma cine este goldfish ? de ce il venerezi asa ? :? :shock:
:arrow: :evil:

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cornelserbu »

@ george boldici

despre Dumnezeu se scrie Lui si El, Jujac incurca majusculele cu minusculele, fiindca nu tine pre mult la "caligrafie", cat priveste slugarnicia, cred ca te-nseli...il apreciaza pe tip, fiindca-l cunoaste si e intr-adevar de apreciat.

@ Andrei

iti place sa razi de batranetile mele, dar la tine nu te uiti..tu care-ti scazi un an din varsta cu buna stiinta, pe motiv, probabil ca nu i-ai implinit inca :lol: :lol: :lol: ... chiar ai doar 38 ? eu stiam ceva de 38+1...mosule! :lol: :lol: :lol:
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
Jujak
Mesaje: 219
Membru din: Joi Feb 02, 2006 13:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Jujak »

gheorghe boldici scrie:jujack esti penibil [de slugarnic] :roll: , cu LUI sau EL se scrie doar despre DUMNEZEU ! E pacat ca folosesti numele Domnului in van !
:!:
da pana la urma cine este goldfish ? de ce il venerezi asa ? :? :shock:
:arrow: :evil:
Religiosule ............aici nu sintem la Biserika :idea: P.S. daca tot tii mortis sa stii cine e , dc. nu-l intrebi chiar pe el :?: O sa-ti spuna si cat de [slugarnic] sint :lol: :lol: :lol:
Ultima oară modificat Sâm Noi 10, 2007 0:45 de către Jujak, modificat 1 dată în total.
CLUBUL PESCARILOR

Avatar utilizator
Jujak
Mesaje: 219
Membru din: Joi Feb 02, 2006 13:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Jujak »

cornelserbu scrie:@ george boldici

despre Dumnezeu se scrie Lui si El, Jujac incurca majusculele cu minusculele, fiindca nu tine pre mult la "caligrafie", cat priveste slugarnicia, cred ca te-nseli...il apreciaza pe tip, fiindca-l cunoaste si e intr-adevar de apreciat.

@ Andrei

iti place sa razi de batranetile mele, dar la tine nu te uiti..tu care-ti scazi un an din varsta cu buna stiinta, pe motiv, probabil ca nu i-ai implinit inca :lol: :lol: :lol: ... chiar ai doar 38 ? eu stiam ceva de 38+1...mosule! :lol: :lol: :lol:
Pe aia despre mine chiar ai nimerit-o Cornele , de data asta :lol: Parca stiai ca am doar 4 clase [LA MINORII] :oops: :oops: :lol: :lol:
CLUBUL PESCARILOR

pescar_crap

Mesaj de pescar_crap »

Imi permit sa intervin si eu sau ..ca sa folosesc o replica destul de des citita de ochi mei "ca musca'n..."

Topicul asta e despre cum sa ne scoatem ochiii sau despre lansete?

Si app daca imi postez numele nu inseamna neaparat ca sunt respunzator de ce zic sau postez pe forum....ci pur si simplu nu inteleg ce este ala un chat sau forum! Am doar 19 ani deci va rog frumos sa-mi irtati interventia dar parerea mea este ca cearta e penibila!Nu se rezolva nimic daca nu cedeaza nici unu si daca nu inceteza...atunci se ajunge la concluzia ca celor doi subiecti le place sa se porceasca pe forumuri.....inca odata umile scuze :oops: :oops: :oops:

Avatar utilizator
Harry_Potter
Mesaje: 78
Membru din: Lun Feb 06, 2006 22:54

Mesaj de Harry_Potter »

@florinw

"pestisorul auriu",cum iti place tie sa-i spui este chiar un baiat de aur... :wink: Este chiar f cunoscut atat in Romania cat si peste granite,lucru care nu se poate spune despre tine decat daca te apuci intensiv de ioga si reusesti sa ti-o sugi singur....Poate doar asa o sa ajungi si tu cat de cat cunoscut si cu siguranta nici atunci nu o sa te poti ridica la nivelul "pestisorului auriu" :wink: 8)
Dan N.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Ca pe vremuri ...”