oana vs vladeanu

Aici puteti posta comentarii care nu au legatura cu pescuitul crapului. Postarile la mishto, caterinca, fabulatiile si glumele nesarate se arhiveaza in ordine cronologica tot aici:))

Moderator: viorel dulamita

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Mesaj de oanavictor »

Dar daca l-ar astepta cate o gagica de cate ori s-ar muta :!: :lol: :lol:
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de cornel rosioru »

Pt. ca am fost f. ocupat nu sunt la curent cu ultimele discutii.
Observ ca imi aranjati fel de fel de concursuri.
Accept orice concurs serios cu oricine.
Nu am sa particip insa niciodata la susanele de genul dam cu o lanseta si un pripon s-au pescuim 6 ore pe un loc dupa care dam o tura cu bicileta pina in Branesti, iar cistigatorul isi alege locul.
Sau nu am inteles bine? Nu era vorba de un concurs la crap?
Cornel Rosioru ,
ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA. www.crapmania.ro

Avatar utilizator
ZABELEA
Mesaje: 294
Membru din: Mar Ian 11, 2005 15:42

Mesaj de ZABELEA »

Nea Cornele nu te mai potolesti cu priponu in sus pripon in jos.In fiecare postare mai bagi un pripon in discutie :lol:
Si vreau si eu sa te provoc pe mata daca tot te iei de mine...sprint pe 100 metri..... :lol: :lol: :lol:
MIHAI PRIPON - CARP UNITED TEAM.

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Mesaj de oanavictor »

Este vorba de un concurs de minim 96 de ore cu schimb de locuri dupa fiecare 24 ore .
Stiu ca echipa SENZOR a participat anul trecut la un concurs similar in Ungaria si nu l-au considerat SUSANEA ,mai mult stiu ca se vor deplasa si anul acesta in Ungaria pentru a participa din nou la aceeasi varianta de concurs .

CARE CONCURS ESTE SUSANEA SI CARE NU :?: :?:
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de cornel rosioru »

[quote="oanavictor"]PESCUIT INDIVIDUAL,CU O SINGURA LANSETA ,PE DOUA LOCURI LA ALEGERE ,SI CU SCHIMB ALTERNATIV DE LOCURI DUPA FIECARE 24 ORE ACELEASI LOCURI CA SI ADVERSARUL

La "competitii" vezi regulamentul acelui concurs din Ungaria. :wink:

Mihaita, nu ma refeream la tine, dar daca tot ma provoci la concurs hai sa-l facem la 1.000 de metri. :lol:
Cornel Rosioru ,
ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA. www.crapmania.ro

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

ZABELEA scrie:Nea Cornele nu te mai potolesti cu priponu in sus pripon in jos.In fiecare postare mai bagi un pripon in discutie :lol:
Si vreau si eu sa te provoc pe mata daca tot te iei de mine...sprint pe 100 metri..... :lol: :lol: :lol:
Mihaita la sprint cu Maestru , cred ca poti sa iti alegi distanta intre 1,5 - 1500 metri - si ai suces si cu Badica in spate ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cornelserbu »

Mitane, iti aduci aminte de intrecere dintre iepure si broasca testoasa...mai gandeste-te ! :lol: :lol: :lol:
Cornel Serbu
Friends Carp Team

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Ca pe vremuri ...”