Pentru sfertodocti (si nu numai)...

Aici puteti posta comentarii care nu au legatura cu pescuitul crapului. Postarile la mishto, caterinca, fabulatiile si glumele nesarate se arhiveaza in ordine cronologica tot aici:))

Moderator: viorel dulamita

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

Val Pangica jr scrie:Esti tare chiparosule ! :lol:
e tare chiparosu', nu zic ba, insa vad ca si tu erai tare-n clanta pe vremea aia :D

despre articolul baiatului cu pricina, mie mi-a placut; e duios si educativ. cand vrea, pavlovici poate sa scrie si bine!
The One Team

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

:lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
patabum
Mesaje: 145
Membru din: Mar Ian 11, 2005 9:13

Mesaj de patabum »

@Vladut:
Multumesc, ma onorezi! Probabil vineri, pentru ca nu e o zi atat de plina. Iti multumesc in numele copiilor, se vor bucura cu siguranta! Ref. articol, am dat cu destu'n taste pe acolo, recunosc, lipsit de entuziasm :wink:

@Val:
Prietene, ca sa-ti spun mai mult decat: RESPECT! Ai fost alaturi de mine in momente de cumpana, m-ai incurajat si m-ai ajutat sa ma ridic. Dezinteresat, ca un om! Multumesc!!!

@Andrei:
Excelenta, palaria mea odihneste gratios ori de cate ori e vorba de tine, si nu din pricina atractiei gravitationale... Poate anul asta o ajutam sa mai si zboare, incercand sa atinga reflexiile soarelelui auriu intr-o anume medalie, pe care ne-o dorim atat de mult!!!

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cornelserbu »

@ patabum

n-am vazut eu bine, n-ai un leu la avatar ? atuci care-i traba, sau e doar ceva maruntis si eu nu m-am prins ?!? :lol:
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cornelserbu »

si acum ca sa nu mai fie dubii, montura de care vorbeam eu, era data de TARANTULA (paianjen) si aia de care vurbea legio era data de PATABUM (leu), o.k. ?
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
patabum
Mesaje: 145
Membru din: Mar Ian 11, 2005 9:13

Mesaj de patabum »

cornelserbu scrie:@ patabum

n-am vazut eu bine, n-ai un leu la avatar ? atuci care-i traba, sau e doar ceva maruntis si eu nu m-am prins ?!? :lol:
Maruntis... Si n-am nici complexe, nici pretentii, nici orgolii prostesti.

Stima!

Avatar utilizator
Oprea Marian
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 77
Membru din: Mar Mar 13, 2007 22:58

Mesaj de Oprea Marian »

despre articolul baiatului cu pricina, mie mi-a placut; e duios si educativ. cand vrea, pavlovici poate sa scrie si bine!
Andrei, afirmi cumva ca articolul semnat de mine si aparut in revista Aventuri la pescuit nr 56 nu imi apartine?

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

nu marian,
am vrut doar sa reamintesc userilor crapmania ca vlad pavlovici este consultantul magazinului tau.
si am s-o fac sistematic pana cand vlad pavlovici se va semna ca atare in revista si pe orice forum posteaza.
cat despre articol, primeste, te rog, felicitarile mele.
The One Team

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

andrei vladeanu scrie:nu marian,
am vrut doar sa reamintesc userilor crapmania ca vlad pavlovici este consultantul magazinului tau.
Pe bune - asta nu o stiam !? Si ce inseamna consultant - este retribuit ?

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cornelserbu »

Bai patabume, vad ca nu sti de gluma de nici o culoare, iar de orgolii prostesti...vezi ca sari calul si n-am sa mai glumesc cu tine, nici macar nu ne cunoastem, iar la cit est de ciufut, nici nu doresc asa ceva . cu asta am incheiat si sper si chiar vreau sa nu mi te mai adresezi.
Cornel Serbu
Friends Carp Team

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Ca pe vremuri ...”