STEAUA - DINAMO

Aici puteti posta comentarii care nu au legatura cu pescuitul crapului. Postarile la mishto, caterinca, fabulatiile si glumele nesarate se arhiveaza in ordine cronologica tot aici:))

Moderator: viorel dulamita

Scrie răspuns
Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cornelserbu »

hai, bai, nu fiti asa de rai :lol:
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
Vali Vesa
pescar de competitie
Mesaje: 2971
Membru din: Vin Ian 21, 2005 15:59
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Mesaj de Vali Vesa »

cornelserbu scrie:hai, bai, nu fiti asa de rai :lol:
Nu Cornele, nu suntem rai, dar trebuie sa intelegem ca Steaua, Dinamo, Rapid, nu pot sa faca performanta in stilul asta. Ne-o trage CFR Cluj (nici macar U Cluj, echipa cu traditie) cu jucatori portighezi, nu mai buni decat ai nostrii, dar cu o alta mentalitate. Buni, rai, trag pana in ultima secunda a prelungirilor si lupta PENTRU INTERESUL LOR. Ai nostrii parca nu au un tel (tzel), nu au viziune de joc, au un salariu (asa cum e, mare, mic) si e ca si aia cu banana: am o banana azi, o mananc si mai vad eu maine ce mai pica... :evil:
Scuze pentru o mica parte din jucatorii celor 3 echipe mentionate care chiar vor sa faca ceva, dar... cu o floare nu se face primavara.
Ma doare pentru echipa mea de suflet, dar asa nu se poate si n-are ce cauta in EU. Sa dea DOMNUL ca CFR Cluj sa confirme si s-o vedem in primavara 2009, cat mai sus. Ca aici e buba...

P.S. Cel mai frumos meci in campionatul asta (parerea mea) a fost CFR Cluj-Poli Timisoara. Astept cu nerabdare returul de Duminica viitoare.
Clubul Sportiv Ovidius Constanta

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Mesaj de gor965 »

Acelasi CFR Cluj,cu aceiasi portughezi in lot, s-a "umplut de glorie" cu niste albanezi amarati in cupa UEFA. :!: Acuma vor "s-o ia mai sus" in Cupa Campionilor :!: :D
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
mirceaef
Mesaje: 636
Membru din: Lun Ian 17, 2005 14:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de mirceaef »

pai nu era argentinianu in forma bre, abia acu s-a apucat de marcat :D
Epure-Fusu Mircea
Carping Club

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cornelserbu »

in europa i-ti mai trebuie si altceva...stofa, zic eu. Ca dovada ca steaua a ajuns in CL cu un lot de doi lei, iar cfr cluj s-a impiedicat de niste desculti...
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Mesaj de gor965 »

Steaua a avut BULAN cu Bate ! Si-asa tot le-au tremurat chilotii pana s-au calificat in grupe ! Dupa care si-a luat-o-n bot ,mai mult "de dragul" lui Beeehali pe care in ultimul timp il tot pedepseste cel de sus iar el se face ca nu vede !!! Gaozarul draqului ,a stricat o echipa intreaga !
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
mirceaef
Mesaje: 636
Membru din: Lun Ian 17, 2005 14:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de mirceaef »

eh, nu mai fiti suparati pe Steaua, se duce ciobanu diseara la targul de vite de pe Emirates si vinde oile, nu?! ca pt el asta-i singura miza a meciului de diseara.
Epure-Fusu Mircea
Carping Club

Avatar utilizator
mirceaef
Mesaje: 636
Membru din: Lun Ian 17, 2005 14:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de mirceaef »

ah, si mai e si declaratia lui Lovin: trebuie sa jucam bine ca e scouteri-n tribune, altfel, de suporteri li se rupe.
Epure-Fusu Mircea
Carping Club

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Mesaj de gor965 »

A mai zis si Neaga ,parca, una buna "...la noi ultima impresie conteaza" ! :wink: Parca-i vad iar la Middlesbrough ! :shock: :D :evil:
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
mirceaef
Mesaje: 636
Membru din: Lun Ian 17, 2005 14:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de mirceaef »

mai, Zapata asta e lipsit de bun simt, pai scapa aia singuri cu portaru' si nu-i lasa frate sa marcheze. urat din partea lui .... plus ca a luat si painea de la gura fundasilor :D
Epure-Fusu Mircea
Carping Club

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Ca pe vremuri ...”