ANULARE CAMPIONATUL MONDIAL DIN ROMANIA 2

Discutii legate de desfasurarea evenimentului, organizare, clasamente, fotografii, propuneri, sedinte, polemici.

Moderator: gor965

Încuiat
Avatar utilizator
gabrielcalin
Pescar de competitie
Mesaje: 350
Membru din: Mie Aug 29, 2012 10:29
Puncte: 0
Localitate: PLOIESTI

Re: ANULARE CAMPIONATUL MONDIAL DIN ROMANIA 2

Mesaj de gabrielcalin »

ma inscriu si eu pe lista lui fane, ce sa faca? ce-a facut si cu ceilalti? sa adune datorii poate
Gabriel Calin Manolache Dobrinescu

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: ANULARE CAMPIONATUL MONDIAL DIN ROMANIA 2

Mesaj de cornelserbu »

andrei vladeanu:
voi face un lot de 8 pescari care vor accepta conditiile legale.
mai andrei, dar ce insemna legal pentru tine ???
ai consultat vre-un avocat, sau ti-a luat mintile nichipercea ala de popescu ?
pana una alta, baietii de la ovidius s-au dus la cm fara sa faca parte din cloaca aia de la alba si fara sa incalce nicio lege...nu ti-a dat de gandit chestia asta ?...nu te-ai gandit nicio clipa ca ar trebui sa le ceri macar scuze pentru asemenea ineptii ?
apropo, daca n-ai consultat un avocat, macar ai citit legea 69, ca sa vezi ce prostie ai scris ??
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: ANULARE CAMPIONATUL MONDIAL DIN ROMANIA 2

Mesaj de Cristi Y »

cornelserbu scrie:nu te-ai gandit nicio clipa ca ar trebui sa le ceri macar scuze pentru asemenea ineptii ?

ti-ai gasit !!!! poate doar printr-o exorcizare :D
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
kelu84
Mesaje: 371
Membru din: Dum Apr 08, 2012 9:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: ANULARE CAMPIONATUL MONDIAL DIN ROMANIA 2

Mesaj de kelu84 »

Am citit cu amuzament toate cele 122 de pagini din acest topic. Nu cunosc personal pe niciunul dintre cei care posteaza cu patima pe acest topic. Pot spune ca urmaresc fenomenul competitional doar pe acest forum si pe posturile tv, in rest imi vad de pescuit in legea mea(am incercat si competitiile insa am vazut in 3 concursuri marunte cam cum se fura) si nu ma intereseaza afilierea la vreun club sau asociatie. Din tot topicul am ajuns la o singura concluzie si imi cer scuze pe aceasta cale, insa dle Popescu!!! ESTI PROST DE IMPUNGI. Imi cer scuze ca trebuie sa ti-o spun, dupa fizionomie cred ca esti trecut de 50 ani , si de aceea iti cer scuze. Daca stai la bloc au belit-o vecinii cand o sa iesi la pensie, numai prin tribunale o sa-i plimbi. Pentru pescuitul de competitie iti trebuie multi bani, iar tu ma indoiesc ca-i ai sincer dupa vestimentatie si cum arati( din nou imi cer scuze). Asa ca parerea mea de diletant este in continuare ca ESTI PROST DE IMPUNGI si esti disperat sa pui mana pe banii care s-ar invarti in jurul tau in cazul in care s-ar si afilia cineva la "colhozul"tau. Pescuiesc de la 5 ani si nu m-am oprit nici acum dupa 25 de ani de la acel moment, si sincer nu am intentia sa o fac. Sunt profund convins ca am mai multe partide de pescuit la activ decat dumneata, m-am plimbat pe multe din baltile de renume din tara, si am intrat in contact cu pescari de competitie. Unii mi s-au parut aroganti, altii baieti de treaba, insa cu totii au un lucru in comun- NU SUNT PROSTI. In acelasi timp am mai observat tot la aceiasi pescari ca unii au multi bani si merg la pescuit si in competitii pe banii lor, altii au dezvoltat comportament de pitzipoanca si merg pe banii altora si se dau rotunzi cu sculele pe care le au si ce nade folosesc. Avand in vedere cele expuse mai sus( daca intelegi esenta), sfatul meu este sa iti vezi matale de treningul tau flausat si sa lasi pescarii de competitie in pace. Nu stiu daca am inteles bine, insa am retinut ca ai vrea sa iti bagi coada si in pescuitul recreativ. Eu am permis de pescuit si "pegheu" pe apele nationale. Le platesc ca asa e normal si incerc sa respect ce scrie la catastif. Dar iti spun( cu scuzele de rigoare) ca daca prin nu stiu ce metode iti vei atinge scopul si ma trezesc pe garla tras de maneca de matale sau de vreun angajat de-al matale, imi vei satisface curiozitatea sa vad in cat timp pot sa iti rup in dinti si pe carca un feeder.
O seara minunata iti doresc si iti mai spun inca o data ca ESTI PROST DE IMPUNGI si ca tot e la moda, ESTI MAI SOLO CA PERCUTIA.
P.S.- nu sunt clona, sunt de ceva ani pe forumul asta si nu pup in popou pe nimeni

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2295
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: ANULARE CAMPIONATUL MONDIAL DIN ROMANIA 2

Mesaj de Albert »

Lucian SV scrie:..... darrrr panta pe care o tolereaza acest site te scoate din sarite!....
..ui' deaia mai scap si eu cate un post pe topicurile cacaracterului de suituatar. Am reusit sa ingor bla-blaurile lui Pangica si ale lui AV dar cand mai scapa mizeria de la alba cate-o dejectie nu ma pot abtine sa nu trag apa.
Way to go Crapmania. Daca acum ii tolerati laturile la iarna trebuie sa va schimbati serverele la cate injuraturi va genera ãla.

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: ANULARE CAMPIONATUL MONDIAL DIN ROMANIA 2

Mesaj de andrei vladeanu »

pe data de 9 ianuarie 2014 se incheia acest document, care s-a tradus si trimis la cips.
in scurt timp cipsul a confirmat Romania ca tara organizatoare a cm de crap 2014.

poate sa spuna cineva ce au facut ulterior vladeanu si pangica pentru ca mondialul sa nu mai fie in tara noastra?


asta este subiectul topicului.

multumesc.
Fişiere ataşate
Intelegere - semnata de cele trei parti AGVPS- FRPS-RIG-SERVICE.jpg
Intelegere - semnata de cele trei parti AGVPS- FRPS-RIG-SERVICE.jpg (138.28 KiB) Vizualizat de 2068 ori
The One Team

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: ANULARE CAMPIONATUL MONDIAL DIN ROMANIA 2

Mesaj de Vladut Mateianu »

Inafara de faptul ca v-ati aliat cu dusmanul pescarilor din Romania, nimic ! :D De ce oare alti pescari cunoscuti(si nu numai) nu i s-au alaturat, ba dimpotriva, chiar s-au pishat cu jet pe el ? :roll:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: ANULARE CAMPIONATUL MONDIAL DIN ROMANIA 2

Mesaj de gabi1 »

Vuietul demagogic si mercantil pare sa copleseasca vocea moderatiei si a rationalului. :oops: :oops:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: ANULARE CAMPIONATUL MONDIAL DIN ROMANIA 2

Mesaj de Cristi Y »

Stefan Popescu scrie: Uită măi, tristule:
http://portal.just.ro/3/SitePages/Dosar ... &id_inst=3
Aici o să ajungi si tu! Cu tot lotul tău.

:lol: :lol: :lol: :lol: bine bai libarca lipicioasa :lol: :lol: :lol: :lol:

pana una alta , uite unde ajung :
Fişiere ataşate
b.jpeg
b.jpeg (157.81 KiB) Vizualizat de 1964 ori
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
Dan Badarcea
Mesaje: 881
Membru din: Lun Mai 19, 2008 11:19
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

ANULARE CAMPIONATUL MONDIAL DIN ROMANIA 2

Mesaj de Dan Badarcea »

Slabut de tot.In wikend nimic? :(


Sent from my iPad using Tapatalk
Ovidius Constanta

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “Campionatul Mondial de Pescuit la Crap”