Anulare CM 2014 din Romania !!!!!!!!!!!

Discutii legate de desfasurarea evenimentului, organizare, clasamente, fotografii, propuneri, sedinte, polemici.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
nit_matias
Pescar de competitie
Mesaje: 938
Membru din: Lun Sep 12, 2011 15:40
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Anulare CM 2014 din Romania !!!!!!!!!!!

Mesaj de nit_matias »

Il doare pe el la basca, pentru el conteaza ca acum e la putere, dar eu sunt curios daca e in stare sa isi assume responsabilitatea esecului si anume:

DACA LA ANUL ROMANIA IESE MAI JOS DE 5 DEMISIONEZI STEFANE?
Niteanu Matei
http://mateiniteanu.blogspot.ro/
PB:20.3

Stefan Popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1786
Membru din: Joi Iun 07, 2012 12:14

Re: Anulare CM 2014 din Romania !!!!!!!!!!!

Mesaj de Stefan Popescu »

nit_matias scrie:Il doare pe el la basca, pentru el conteaza ca acum e la putere, dar eu sunt curios daca e in stare sa isi assume responsabilitatea esecului si anume:

DACA LA ANUL ROMANIA IESE MAI JOS DE 5 DEMISIONEZI STEFANE?
Ai consumat ceva înainte de a scrie prostiile astea? Ce treabă am eu cu pregătirea lotului național?
PS Obiectivul federației este titlul mondial. Altfel, de ce se merge la competiții oficiale?

Avatar utilizator
pharaoh
pescar de competitie
Mesaje: 1174
Membru din: Mar Aug 03, 2010 16:12
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Anulare CM 2014 din Romania !!!!!!!!!!!

Mesaj de pharaoh »

Un lucru e cert. Federatia asta, infiintata ilegal dupa parerea mea, nu este functionala in momentul de fata. Popescu are doar hartii, legi si cateva cluburi fara activitate, cu niste asa-zisi sportivi pe liste. Dovada ca n-a fost in stare sa organizeze nici o competitie adevarata pana acum. Nu stiu daca pescarii au nevoie de tot hatisul asta de legi si regulamente sportive, atat timp cat e limpede pentru orice om cu logica ca pescuitul nu e totuna cu handbal, tir, sah, karate sau ce mai vreti voi. Facand abstractie de toate astea mie tot nu-mi este clar care va fi sursa fondurilor necesare organizarii de competitii nationale, avand in vedere ca, pana acum, Popescu n-a facut nici o dovada clara in acest sens. De la stat? Ma indoiesc.
Si CIPSed astia.... am impresia ca nu sunt prea departe nici de AGVPSR nici de Popescu :oops: .
Marius Sârbu

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Anulare CM 2014 din Romania !!!!!!!!!!!

Mesaj de Vladut Mateianu »

De aceea atarna popescu pe aici, sa caute acoliti, adepti.... El, in nebunia lui, totusi realizeaza ca fara cluburi puternice langa el este mort ! Si cauta sa atraga persoane naive, exact cum facea guru bivolaru... :D ptr ca mai apoi sa se pishe pe ele ! :wink: :D
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
sebastian_andone
Mesaje: 786
Membru din: Lun Apr 02, 2012 20:01
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Anulare CM 2014 din Romania !!!!!!!!!!!

Mesaj de sebastian_andone »

pharaoh scrie:Un lucru e cert. Federatia asta, infiintata ilegal dupa parerea mea, nu este functionala in momentul de fata. Popescu are doar hartii, legi si cateva cluburi fara activitate, cu niste asa-zisi sportivi pe liste. Dovada ca n-a fost in stare sa organizeze nici o competitie adevarata pana acum. Nu stiu daca pescarii au nevoie de tot hatisul asta de legi si regulamente sportive, atat timp cat e limpede pentru orice om cu logica ca pescuitul nu e totuna cu handbal, tir, sah, karate sau ce mai vreti voi. Facand abstractie de toate astea mie tot nu-mi este clar care va fi sursa fondurilor necesare organizarii de competitii nationale, avand in vedere ca, pana acum, Popescu n-a facut nici o dovada clara in acest sens. De la stat? Ma indoiesc.
Si CIPSed astia.... am impresia ca nu sunt prea departe nici de AGVPSR nici de Popescu :oops: .
cu hartiile alea a reusit sa dea peste cap multe lucruri...si ma tem ca e doar inceputul...pe de alta parte...lac sa fie - voi chiar credeti ca nu are deja loturi de pescari??? pe cine intereseaza ce fel de pescari? au hartia, sunt in legalitate si pot sa pescuiasca...bucuria englezilor,bulgarilor etc
Ultima oară modificat Joi Dec 05, 2013 15:31 de către sebastian_andone, modificat 1 dată în total.
"X13"

Stefan Popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1786
Membru din: Joi Iun 07, 2012 12:14

Re: Anulare CM 2014 din Romania !!!!!!!!!!!

Mesaj de Stefan Popescu »

pharaoh scrie:Un lucru e cert. Federatia asta, infiintata ilegal dupa parerea mea, nu este functionala in momentul de fata. Popescu are doar hartii, legi si cateva cluburi fara activitate, cu niste asa-zisi sportivi pe liste. Dovada ca n-a fost in stare sa organizeze nici o competitie adevarata pana acum. Nu stiu daca pescarii au nevoie de tot hatisul asta de legi si regulamente sportive, atat timp cat e limpede pentru orice om cu logica ca pescuitul nu e totuna cu handbal, tir, sah, karate sau ce mai vreti voi. Facand abstractie de toate astea mie tot nu-mi este clar care va fi sursa fondurilor necesare organizarii de competitii nationale, avand in vedere ca, pana acum, Popescu n-a facut nici o dovada clara in acest sens. De la stat? Ma indoiesc.
Si CIPSed astia.... am impresia ca nu sunt prea departe nici de AGVPSR nici de Popescu :oops: .
https://www.

http://

WBF
Mesaje: 19
Membru din: Mie Iul 10, 2013 13:57

Re: Anulare CM 2014 din Romania !!!!!!!!!!!

Mesaj de WBF »

Fane

Nu mai posta.
Nu te mai certa public. Si asa e inflamata situatia ca un kur de babuin.

Asta ar fi prima conditie.
Ar mai fi si a doua conditie.
Dupa alea doua indeplinite poate vine si zana maseluta...

Avatar utilizator
pharaoh
pescar de competitie
Mesaje: 1174
Membru din: Mar Aug 03, 2010 16:12
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Anulare CM 2014 din Romania !!!!!!!!!!!

Mesaj de pharaoh »

Stefan Popescu scrie:
pharaoh scrie:Un lucru e cert. Federatia asta, infiintata ilegal dupa parerea mea, nu este functionala in momentul de fata. Popescu are doar hartii, legi si cateva cluburi fara activitate, cu niste asa-zisi sportivi pe liste. Dovada ca n-a fost in stare sa organizeze nici o competitie adevarata pana acum. Nu stiu daca pescarii au nevoie de tot hatisul asta de legi si regulamente sportive, atat timp cat e limpede pentru orice om cu logica ca pescuitul nu e totuna cu handbal, tir, sah, karate sau ce mai vreti voi. Facand abstractie de toate astea mie tot nu-mi este clar care va fi sursa fondurilor necesare organizarii de competitii nationale, avand in vedere ca, pana acum, Popescu n-a facut nici o dovada clara in acest sens. De la stat? Ma indoiesc.
Si CIPSed astia.... am impresia ca nu sunt prea departe nici de AGVPSR nici de Popescu :oops: .
https://www.
Vorbeam de competitii adevarate, nu de gluma aia de campionat cu 3 pescari.
Marius Sârbu

Stefan Popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1786
Membru din: Joi Iun 07, 2012 12:14

Re: Anulare CM 2014 din Romania !!!!!!!!!!!

Mesaj de Stefan Popescu »

@WBF
Ai dreptate. Nu ai cu cine și pentru ce!
Adio, fiilor. Când veți mai crește, știți unde să mă căutați!

Avatar utilizator
RazvanG
Pescar de competitie
Mesaje: 2262
Membru din: Lun Mai 04, 2009 0:22
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: Anulare CM 2014 din Romania !!!!!!!!!!!

Mesaj de RazvanG »

Stefan Popescu scrie:@WBF
Ai dreptate. Nu ai cu cine și pentru ce!
Adio, fiilor. Când veți mai crește, știți unde să mă căutați!
Sa-mi ............ :wink:
Si te vom cauta cand vei fi la Jilava pe sectia de stationar :wink:

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul Mondial de Pescuit la Crap”