Anulare CM 2014 din Romania !!!!!!!!!!!

Discutii legate de desfasurarea evenimentului, organizare, clasamente, fotografii, propuneri, sedinte, polemici.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Decebalus
Pescar de competitie
Mesaje: 461
Membru din: Mie Mar 16, 2011 10:43
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Anulare CM 2014 din Romania !!!!!!!!!!!

Mesaj de Decebalus »

Stefan Popescu scrie:@WBF
Ai dreptate. Nu ai cu cine și pentru ce!
Adio, fiilor. Când veți mai crește, știți unde să mă căutați!

Bai "ula de P" in locul tau m-as baga intr-o gaura de sarpe,eu nu inteleg de ce nu a fost banat taratoarea asta pana acum :?:
Acum se vor vedea si oamenii cu coloana vertebrala :lol: ,va dat guvidul termen pana pe 31...
SpritZCarp

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Anulare CM 2014 din Romania !!!!!!!!!!!

Mesaj de Vladut Mateianu »

Stefan Popescu scrie: Adio, fiilor. Când veți mai crește, știți unde să mă căutați!
Macar in ceasul al 12-lea daca ai avea onoare sa-ti respecti promisiunea si sa nu te mai bagi in seama pe aici.... :oops:

ADIO ! :twisted:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Re: Anulare CM 2014 din Romania !!!!!!!!!!!

Mesaj de petre iulian »

Stefan Popescu scrie: Adio, fiilor. Când veți mai crește, știți unde să mă căutați!
-------
Fişiere ataşate
CUNILINGUS.jpg
CUNILINGUS.jpg (19.58 KiB) Vizualizat de 1259 ori
Membru Fondator al Clubului Sportiv Green Lake

Genes Florin
pescar de competitie
Mesaje: 1628
Membru din: Mar Sep 01, 2009 12:13
Puncte: 0
Localitate: buzau
Contact:

Re: Anulare CM 2014 din Romania !!!!!!!!!!!

Mesaj de Genes Florin »

iulica esti obraznic....
acolo imi place mie :lol: :lol: :lol:
Balta Puiesti

mircea62
Mesaje: 920
Membru din: Vin Sep 04, 2009 9:32
Puncte: 0
Localitate: Buzau

Re: Anulare CM 2014 din Romania !!!!!!!!!!!

Mesaj de mircea62 »

Ce mai urmeaza? Probabil ca vom primi o scrisoare ca nu vom putea nici macar participa la CM pe motiv de nepupat mana lu' Popescu :mrgreen:
Mircea B.

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: Anulare CM 2014 din Romania !!!!!!!!!!!

Mesaj de Cristi Y »

o situatie unica in istoria CM organizate de Fips , aceasta situatie invariabil doar in Romania se putea intampla
am constatat cu tristete si stupoare ca exista personaje , cu nume sonor , care se bucura de faptul ca CM nu va mai avea loc in RO
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Anulare CM 2014 din Romania !!!!!!!!!!!

Mesaj de Val »

Bai voi stiti senzatia aia sa maninci laturi si sa te convingi ca sunt gustoase ?
Stiti comportamentul ala de batrin obosit in slapi , culcat pe canapea , care nu are altceva de facut decit sa critice ? Stiti ghiftuitul nesimtit care se doreste un Che Guevarra si el de abia stie 2+2 ?

claudiubv
Mesaje: 311
Membru din: Lun Iul 19, 2010 14:44

Re: Anulare CM 2014 din Romania !!!!!!!!!!!

Mesaj de claudiubv »

Cristi Y scrie:o situatie unica in istoria CM organizate de Fips , aceasta situatie invariabil doar in Romania se putea intampla
am constatat cu tristete si stupoare ca exista personaje , cu nume sonor , care se bucura de faptul ca CM nu va mai avea loc in RO
Cristi da nume.... cine poate sa se bucure sunt curios .
Lukacs Claudiu


*** CAMPION NATIONAL 2012***
*** CAMPION MONDIAL 2012***
*** VICE CAMPION MONDIAL LA INDIVIDUAL 2012 ***
...ACS Carpteam Brașov...

Stefan Popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1786
Membru din: Joi Iun 07, 2012 12:14

Re: Anulare CM 2014 din Romania !!!!!!!!!!!

Mesaj de Stefan Popescu »

Flyforum

Bebe scrie:
dar parerea mea e ca daca tot vroiai sa faci ceva constructiv, sa continui cu ce s-a construit pana acum, nu sa demolezi ce au construit altii. Faptul ca pierdem un campionat mondial din cauza bataliilor politice mi se pare absurd.


Bebe si oameni buni.... eu nu incerc sa conving pe nimeni de nimic.
Daca nu te convingi singur in viata de niste lucruri atunci iti meriti soarta.
Alegerile in viata se fac pe propria piele si e bine sa nu inghiti ce incearca sa iti vanda unul sau altul.Asta e doar ca un sfat.

Dar vreau sa va intreb ceva sunt curios de ce raspunsuri imi dati :

1. Bebe : ce s-a construit ?In afara de faptul ca am reusit sa ne cunoastem 50-100 de oameni in 10 ani, ce s-a construit ?Concret nu povesti.Concursurile le-am facut NOI pentru ca asa am avut chef, comunitatea la fel, popularile la fel,excursiile loturilor nationale afara la fel, etc.Deci ce s-a construit ?!!?!?Repet, concret !

2.Cand spuneti ca varianta lui Popescu e un fel de "evil just waiting to come" , ce aveti in minte ?
Adica ce am avut pana acum e un fel de vis frumos din care suntem nevoiti sa ne trezim cu forta ?
Unde e raul in cea mai interesanta,verticala si concreta propunere care am vazut-o pana acum ?

3.Voi muscari, unde vi s-a permis pana acum un astfel de exercitiu de imagine si dialog ? Cand ati discutat voi de la egal la egal pe un forum cu sefii AGVPS ?

4.Unde si cand vi s-a cerut parerea despre viitor si ajutorul sa puneti umarul la viitorul vostru si sa il faceti cum vreti ?

5.Strigati de bani,de cheltuieli, de faptul ca se fura, ca se trag foloase proprii.
Suntem niste rupti in *** din toate punctele de vedere dar deja voi vedeti cheltuiti banii pe care nici nu ii aveti.
Cand ati iesit ultima data in strada pentru hotia care se face la drumul mare la toate capitolele bugetare ?Cand ati urlat pe forumuri ca descreieratii ca vi se trag apele in teava ? Sigur sa urlii ca Popescu e nebun e usor...

Concluzie : Dupa o luna de zile de discutii si replici diferite eu m-am lamurit foarte clar la capacitatea de care zicea Popescu de a schimba ceva.
Pescarii "sportivi" din Romania (a se intelege pescari de duminica) nu sunt pregatiti sa duca pescuitul sportiv la un nivel profi.
Se asteapta ca cineva sa le rezolve pe toate dar preferabil sa aibe forma unei tzinte publice cu numar de telefon si adresa sa stim si noi unde sa tragem...
Adrian Vlasiu

Avatar utilizator
DumiD
Pescar de competitie
Mesaje: 1650
Membru din: Joi Oct 21, 2010 1:52

Re: Anulare CM 2014 din Romania !!!!!!!!!!!

Mesaj de DumiD »

ce faci popescule, vorbesti cu prietenul tau imaginar bebe de pe alt forum? mare putregai mai esti, si fizic si psihic

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul Mondial de Pescuit la Crap”