Anulare CM 2014 din Romania !!!!!!!!!!!

Discutii legate de desfasurarea evenimentului, organizare, clasamente, fotografii, propuneri, sedinte, polemici.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Anulare CM 2014 din Romania !!!!!!!!!!!

Mesaj de andrei vladeanu »

Vladut Mateianu scrie: Pasul 2 : scapa de el Andrei si cine stie cum vom coabita.... :D
desigur ca am sa fac tot posibilul, draga vladut, sa scap de el.
iar apoi am sa-ti astept cu sufletul la gura decizia in legatura cu o viitoare coabitare.

ar fi mare pacat ca subcomisia CRAP sa fie privata de persoana ta.

de experienta manageriala sportiva dovedita prin rezultate in perioada 2009-2013, cand ai condus in CN cluburile senzor sau senior.

de implicarea profesionista si profesionala in celebra diagrama gantt a anului 2012.
The One Team

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18917
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Anulare CM 2014 din Romania !!!!!!!!!!!

Mesaj de Vladut Mateianu »

andrei vladeanu scrie: desigur ca am sa fac tot posibilul, draga vladut, sa scap de el.
iar apoi am sa-ti astept cu sufletul la gura decizia in legatura cu o viitoare coabitare.

ar fi mare pacat ca subcomisia CRAP sa fie privata de persoana ta.

de experienta manageriala sportiva dovedita prin rezultate in perioada 2009-2013, cand ai condus in CN cluburile senzor sau senior.

de implicarea profesionista si profesionala in celebra diagrama gantt a anului 2012.
:D imi aduci aminte de filmul " Look who's talking" .....

PS Daca doream functie de conducere in federatie, nu-l ....... pe popete acum 2 ani...mai ales ca promitea marea cu sarea.... Probabil ca ma alesese datorita rezultatelor dezastruoase... :mrgreen:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18917
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Anulare CM 2014 din Romania !!!!!!!!!!!

Mesaj de Vladut Mateianu »

Apropo, pana acum ceva timp era un pescar pe nume Costica Buhac care facea lobby federatiei din postura de presedinte sectiune crap..... Ce s-a intamplat cu el, ca nu il mai vad pe lista de "conducatori" ? :D Oare cine urmeaza ? :roll:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
RSC
Pescar de competitie
Mesaje: 868
Membru din: Dum Oct 16, 2011 10:40

Re: Anulare CM 2014 din Romania !!!!!!!!!!!

Mesaj de RSC »

andrei vladeanu scrie:
este vorba de secretarul general fips, a nu se confunda cu o secretara. este vorba de o functie executiva la fel de mare ca a presedintelui.

apoi, a nu se confunda congresul din aprilie (in care se va discuta afilierea frps si dezafilierea agvps) cu decizia in legatura cu mondialul de la corbu.

malin musatescu a vorbit astazi la fips si a fost informat ca cm va vea loc in tara noastra. asta e stirea.
Auzi, dar Durante "stie" ce vorbe ii puneti voi in gura si cum ii folositi numele si pozitia in folosul interesele voastre de marire si...aburire? Vezi ca lumea e mica...si se aude!
"Keep it simple!"

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Anulare CM 2014 din Romania !!!!!!!!!!!

Mesaj de Val »

@RSC

am ajuns sa imi fie dor de tine )))))

Auzi Durante asta .... este secretar general al FIPS si unii dintre noi o stim bine de ceva vreme ... mana dreapta a lui Matteolii . Ia fi atent aici ce mica e lumea noastra .... a ta stiu ca e LARGAAAAAAAAAA cat permite tigarea cu ierburi ....

Hi Val. How are you doing? I hear from one of the Italian team members that the Championships are still comming to Romania. Do you know if it is true? We would like to start booking accomodation and plane flights as the SA Rand vs the Euro is bad at the moment. Please advise. Gilbert Foxcroft ... RSA

Totusi te prefer fata de altii care imi dau sute de mesaje private si ma iau de la mortii mamii pina ai lui tata .... Niste tarani .... Dinu Sararu ..

Avatar utilizator
RSC
Pescar de competitie
Mesaje: 868
Membru din: Dum Oct 16, 2011 10:40

Re: Anulare CM 2014 din Romania !!!!!!!!!!!

Mesaj de RSC »

In acest moment nu se stie unde o sa fie organizat cm-ul 2014...in rest: "abureala" placuta!...la cine mai pune botul la murdariile voastre.
"Keep it simple!"

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Anulare CM 2014 din Romania !!!!!!!!!!!

Mesaj de Val »

RSC scrie:In acest moment nu se stie unde o sa fie organizat cm-ul 2014...in rest: "abureala" placuta!...la cine mai pune botul la murdariile voastre.
Bine ca sti tu din cafanele si noi suntem niste prosti ....

ANTIFANE
Mesaje: 92
Membru din: Mar Iul 09, 2013 22:54

Re: Anulare CM 2014 din Romania !!!!!!!!!!!

Mesaj de ANTIFANE »

andrei vladeanu scrie:
cornelserbu scrie:
PVTV scrie:Dle Stefanescu te-am deranjat cu ceva sau de amorul artei/plictiseala adaugi cuvinte in plus?
bine ca nu adauga in minus... :D
in rest, ce sa zic, cuvatul secretarei bate la popou adunarea din aprilie, nu ???
vorba lui albert, nu va strica deloc putina rabdare...
este vorba de secretarul general fips, a nu se confunda cu o secretara. este vorba de o functie executiva la fel de mare ca a presedintelui.

apoi, a nu se confunda congresul din aprilie (in care se va discuta afilierea frps si dezafilierea agvps) cu decizia in legatura cu mondialul de la corbu.

malin musatescu a vorbit astazi la fips si a fost informat ca cm va vea loc in tara noastra. asta e
stirea.
A si ai uitat sa mai competezi stirea ca din surse sigure federatia nu va fi afiliata!
Statutul Cips Fips nu permite! :lol: :lol: :lol:

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Anulare CM 2014 din Romania !!!!!!!!!!!

Mesaj de Val »

Uite ca iti pot spune ca e deja 1/2 afiliata .. dar cu cine vorbesc ?

Cu stima

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Anulare CM 2014 din Romania !!!!!!!!!!!

Mesaj de gabi1 »

Inainte sa inceapa meciul si Bute era 1/2 castigator.....
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul Mondial de Pescuit la Crap”