CAMPIONATUL MONDIAL DE CRAP IN ROMANIA

Discutii legate de desfasurarea evenimentului, organizare, clasamente, fotografii, propuneri, sedinte, polemici.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: CAMPIONATUL MONDIAL DE CRAP IN ROMANIA

Mesaj de Cristi Y »

Stefan Popescu scrie:Părerea mea este că nu va mai dura mult.
de parerea ta s-a lamurit toata lumea si a devenit total neinteresanta

Stefan Popescu scrie:Eu vreau să gonesc impostorii din pescuitul sportiv

incearca in fata oglinzii :wink: :wink:
Stefan Popescu scrie:aștept comunicarea CIPS cu privire la decizia Congresului, pentru a notifica FIPSEd să mute CM la Matteoli în curte.

pai nu ai vorbit ieri cu Matteoli ??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: sau ai mintit ca un gunoi din nou :evil:

vad ca ai uitat rapid , hai sa-ti amintesc

ti-a dat-o CIPS-ul prin gura !!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ai fost un comunist imputit , care si-a turnat colegii , client abonat la sifonare in birourile BOB , in '89 te-au zidit colegii in birou ca pe un parazit imputit ( trebuiau sa te linseze ) apoi ai devenit un nimeni , un nimeni esti si un nimeni vei muri bai naparca jegoasa
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: CAMPIONATUL MONDIAL DE CRAP IN ROMANIA

Mesaj de Val »

Cind ramine cineva care are astfel de dialog , si asta e pe scurt in 2-3 topicuri ...

gunoi , comunist imputit , client abonat la sifonare in birourile BOB, parazit imputit , naparca jegoasa , balamuc , incearca cu Prozac , vacant a devenit closetul tau , golan batran , ia si spala-te la kur cu argatii tai , oxiur , un imbecil sustinut de cateva nevertebrate , muhaia , papagalul mirositor , pasarica mica , buba purulenta , lichea parvenita , curvasarie etica , grobian , sa-ti stalcesc portretul , apar ulii care sfarteca fara mila , gascan , paiața , vidanjor , mizerie morala , hoit , sifonar , labagiu , nevertebrat , samd ……samd ……..

sa vorbeasca de unul singur , sau cu inca 2-3 clone , exista o problema ! Cu exceoptia lui Vali Vesa si Cornel Serbu , asa este situatia .... Patologica ! Dar grupul s-a constituit , cornel s , gabi1 si RSC rezoneaza ... pe acest segment de patologie comportamentala . Bogata imaginatie si zau ca este greu sa stringi asa buchet de exceptie pe o singura pagina de net .

Problema mare .... adica unde-i diferenta ? Sa nu confundati persoana mentionata si presupusa cu vreun Tudor Vladimirescu sau cu cineva care a facut ceva concret in ultimii 2-3ani , fie la stinga fie la dreapta , pur si simplu este un Che Ghevara .... neinteles , pemanent nemultumit si cu o imaginatie in a jigni ORICE si pe ORICINE , de-a dreptul debordanta !

Ma bucura ca nimeni nu mai scrie si nu le tine hangul . Au ramas in lumea lor ...si au drept jucarii si subiect de jugniri si sarut , pe Popescu , eu sau Andrei ... plus Buhac ( oare ? ) . E bine sa pastam topicul asta , ca ii tine ocupati ..... )))) E bine sa ai un astfel de topic , gen injurati si batjocoriti aici .... Le mai trece cu timpul ...

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CAMPIONATUL MONDIAL DE CRAP IN ROMANIA

Mesaj de miyagi »

Cam usor recunosti patologia unui fenomen! Te-ai apucat de psihologie ambulanta? Nu era mai bine sa ramai pe segmentul tau? Vezi-ti de ale tale si nu mai scormoni unde nu-i de tine si va fi bine. Ai demonstrat de-a lungul timpului ca ai un caracter instabil si din cauza asta nu resusesti sa susti proiecte viabile ci doar iti place sa te implici in situatii febrile pe baza principiului ( te citez ) "imi platesc prietenii si de-asta astept sa se comporte in consecinta".
Nu-mi mai pomeni numele ca a fost liniste pana acum.
Urban culture.

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: CAMPIONATUL MONDIAL DE CRAP IN ROMANIA

Mesaj de Val »

Dezvolta-ti personalitatea dragul meu si daca nu mai ai idei suna in UK sau in Olanda . UE ne scoate mereu ! Ma bucur ca s-au separat apele ... asta e topicul vostru si cind raminem in pana de jigniri .... apelam la aceste minunate pagini , bogatie de exprimare artistica ...
Cat priveste razboiul ..este doar o batalie ... prost gestionata !

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CAMPIONATUL MONDIAL DE CRAP IN ROMANIA

Mesaj de cornelserbu »

Val scrie:Cind ramine cineva care are astfel de dialog , si asta e pe scurt in 2-3 topicuri ...

gunoi , comunist imputit , client abonat la sifonare in birourile BOB, parazit imputit , naparca jegoasa , balamuc , incearca cu Prozac , vacant a devenit closetul tau , golan batran , ia si spala-te la kur cu argatii tai , oxiur , un imbecil sustinut de cateva nevertebrate , muhaia , papagalul mirositor , pasarica mica , buba purulenta , lichea parvenita , curvasarie etica , grobian , sa-ti stalcesc portretul , apar ulii care sfarteca fara mila , gascan , paiața , vidanjor , mizerie morala , hoit , sifonar , labagiu , nevertebrat , samd ……samd ……..

sa vorbeasca de unul singur , sau cu inca 2-3 clone , exista o problema ! Cu exceoptia lui Vali Vesa si Cornel Serbu , asa este situatia .... Patologica ! Dar grupul s-a constituit , cornel s , gabi1 si RSC rezoneaza ... pe acest segment de patologie comportamentala . Bogata imaginatie si zau ca este greu sa stringi asa buchet de exceptie pe o singura pagina de net .

Problema mare .... adica unde-i diferenta ? Sa nu confundati persoana mentionata si presupusa cu vreun Tudor Vladimirescu sau cu cineva care a facut ceva concret in ultimii 2-3ani , fie la stinga fie la dreapta , pur si simplu este un Che Ghevara .... neinteles , pemanent nemultumit si cu o imaginatie in a jigni ORICE si pe ORICINE , de-a dreptul debordanta !

Ma bucura ca nimeni nu mai scrie si nu le tine hangul . Au ramas in lumea lor ...si au drept jucarii si subiect de jugniri si sarut , pe Popescu , eu sau Andrei ... plus Buhac ( oare ? ) . E bine sa pastam topicul asta , ca ii tine ocupati ..... )))) E bine sa ai un astfel de topic , gen injurati si batjocoriti aici .... Le mai trece cu timpul ...
valerica, te rog nu nega si asculta-ma...
daca printr-o circumstanta total bizara, fips ar fi dat "firman" federatiei, cei pe care-i enumeri in josul postarii ar fi fost la fel de ocupati sa scrie pe topicul asta.
din fericire pentru normalitate, nu s-a intamplat asa, motiv pentru care te rog respectos sa te abti de la astfel de comentarii.
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: CAMPIONATUL MONDIAL DE CRAP IN ROMANIA

Mesaj de Val »

cornelserbu scrie:
Val scrie:Cind ramine cineva care are astfel de dialog , si asta e pe scurt in 2-3 topicuri ...

gunoi , comunist imputit , client abonat la sifonare in birourile BOB, parazit imputit , naparca jegoasa , balamuc , incearca cu Prozac , vacant a devenit closetul tau , golan batran , ia si spala-te la kur cu argatii tai , oxiur , un imbecil sustinut de cateva nevertebrate , muhaia , papagalul mirositor , pasarica mica , buba purulenta , lichea parvenita , curvasarie etica , grobian , sa-ti stalcesc portretul , apar ulii care sfarteca fara mila , gascan , paiața , vidanjor , mizerie morala , hoit , sifonar , labagiu , nevertebrat , samd ……samd ……..

sa vorbeasca de unul singur , sau cu inca 2-3 clone , exista o problema ! Cu exceoptia lui Vali Vesa si Cornel Serbu , asa este situatia .... Patologica ! Dar grupul s-a constituit , cornel s , gabi1 si RSC rezoneaza ... pe acest segment de patologie comportamentala . Bogata imaginatie si zau ca este greu sa stringi asa buchet de exceptie pe o singura pagina de net .

Problema mare .... adica unde-i diferenta ? Sa nu confundati persoana mentionata si presupusa cu vreun Tudor Vladimirescu sau cu cineva care a facut ceva concret in ultimii 2-3ani , fie la stinga fie la dreapta , pur si simplu este un Che Ghevara .... neinteles , pemanent nemultumit si cu o imaginatie in a jigni ORICE si pe ORICINE , de-a dreptul debordanta !

Ma bucura ca nimeni nu mai scrie si nu le tine hangul . Au ramas in lumea lor ...si au drept jucarii si subiect de jugniri si sarut , pe Popescu , eu sau Andrei ... plus Buhac ( oare ? ) . E bine sa pastam topicul asta , ca ii tine ocupati ..... )))) E bine sa ai un astfel de topic , gen injurati si batjocoriti aici .... Le mai trece cu timpul ...
valerica, te rog nu nega si asculta-ma...
daca printr-o circumstanta total bizara, fips ar fi dat "firman" federatiei, cei pe care-i enumeri in josul postarii ar fi fost la fel de ocupati sa scrie pe topicul asta.
din fericire pentru normalitate, nu s-a intamplat asa, motiv pentru care te rog respectos sa te abti de la astfel de comentarii.
Cornele , vezi bine ca te-am evitat din enumerare , la fel ca si pe Vali Vesa ..... dar cititi si voi ultimele pagini de Forum si vedeti cine cu cine vorbiti .... ca ati ramas cam singuri ..... maxim 10 ..... si e topic belea ... de maxim interes . So zau ca tu esti pescar nu Forumist de meserie ... sti ca te respect .
Eu zic ca nu ideea e nasoala ...modul lor de exprimare indeparteaza lumea de aici ... Practic , s-a dorit ca numai unii sa gestioneze prin dialog si postari acest aspect .... iar lumea s-a retras ...pentru ca in vocabular nu au atitea epitete si hiperbole nesimtiztite ca aici ...
Dar repet , e doar o batalie ... , s-a tatonat punctul tare si punctul slab )))) , m-am lamurit ! si tu intelegi ce vreau sa spun . Si uite ca trecerea vremii imi da apa la moara .... nu e vina mea .... e vina celor care nu vor decit sa isi afirme arsenalul de injuraturi si slaba percepere a celor care se intimpla in lumea reala .... aia de la PRO TV ))))))))))))))))))))))) Uite ca la Poarta Alba se mai face un corp de cladire ....

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CAMPIONATUL MONDIAL DE CRAP IN ROMANIA

Mesaj de cornelserbu »

Val scrie:Cornele , vezi bine ca te-am evitat din enumerare , la fel ca si pe Vali Vesa ..... dar cititi si voi ultimele pagini de Forum si vedeti cine cu cine vorbiti .... ca ati ramas cam singuri ..... maxim 10 ..... si e topic belea ... de maxim interes . So zau ca tu esti pescar nu Forumist de meserie ... sti ca te respect .
Eu zic ca nu ideea e nasoala ...modul lor de exprimare indeparteaza lumea de aici ... Practic , s-a dorit ca numai unii sa gestioneze prin dialog si postari acest aspect .... iar lumea s-a retras ...pentru ca in vocabular nu au atitea epitete si hiperbole nesimtiztite ca aici ...
Dar repet , e doar o batalie ... , s-a tatonat punctul tare si punctul slab )))) , m-am lamurit ! si tu intelegi ce vreau sa spun . Si uite ca trecerea vremii imi da apa la moara .... nu e vina mea .... e vina celor care nu vor decit sa isi afirme arsenalul de injuraturi si slaba percepere a celor care se intimpla in lumea reala .... aia de la PRO TV ))))))))))))))))))))))) Uite ca la Poarta Alba se mai face un corp de cladire ....
o batalie starnita din refularile unui individ dornic de putere care a intrat peste noi fara sa bata la usa...ba mai mult, a dat buzna atat fizic cat si psihic.
pentru tot ce a facut, isi merita cu prisosinta soarta, iar invectivele care i se aduc, as spune ca sunt blande
si ca sa fiu putin rautacios, pomenesti mai sus numarul 10, chiar "maxim 10"...sa-ti spun ca de partea cealalta sunt maxim 5, ce ai spune ?
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: CAMPIONATUL MONDIAL DE CRAP IN ROMANIA

Mesaj de gabi1 »

Pangica, iar plangi la mormant strain...treci repede la cola. :idea:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: CAMPIONATUL MONDIAL DE CRAP IN ROMANIA

Mesaj de Val »

cornelserbu scrie:
Val scrie:Cornele , vezi bine ca te-am evitat din enumerare , la fel ca si pe Vali Vesa ..... dar cititi si voi ultimele pagini de Forum si vedeti cine cu cine vorbiti .... ca ati ramas cam singuri ..... maxim 10 ..... si e topic belea ... de maxim interes . So zau ca tu esti pescar nu Forumist de meserie ... sti ca te respect .
Eu zic ca nu ideea e nasoala ...modul lor de exprimare indeparteaza lumea de aici ... Practic , s-a dorit ca numai unii sa gestioneze prin dialog si postari acest aspect .... iar lumea s-a retras ...pentru ca in vocabular nu au atitea epitete si hiperbole nesimtiztite ca aici ...
Dar repet , e doar o batalie ... , s-a tatonat punctul tare si punctul slab )))) , m-am lamurit ! si tu intelegi ce vreau sa spun . Si uite ca trecerea vremii imi da apa la moara .... nu e vina mea .... e vina celor care nu vor decit sa isi afirme arsenalul de injuraturi si slaba percepere a celor care se intimpla in lumea reala .... aia de la PRO TV ))))))))))))))))))))))) Uite ca la Poarta Alba se mai face un corp de cladire ....
o batalie starnita din refularile unui individ dornic de putere care a intrat peste noi fara sa bata la usa...ba mai mult, a dat buzna atat fizic cat si psihic.
pentru tot ce a facut, isi merita cu prisosinta soarta, iar invectivele care i se aduc, as spune ca sunt blande
si ca sa fiu putin rautacios, pomenesti mai sus numarul 10, chiar "maxim 10"...sa-ti spun ca de partea cealalta sunt maxim 5, ce ai spune ?
Fac absractie de domnul care ne deranjeaza discutia . Intreaba in UK cum mai poti jigni pe cineva , pesemne ca esti in pana de idei .
Acum Cornele . chiar vrei sa iti explic ce nasol ca 2 din 2 sa fie o ecuatie nasoala ? Ca i-a luat ! Altii ..
Dragul meu vorbim de 2 mil eur fonduri publice si ne simtim mandri ca ne-au luat bomboana din gura si nu am simtit .... Si ne si mandrim ! Bai suntem atit de mandri in smecherie incat ma ia capul .... sa fim falosi , sa fie bine si nu rau , sa mearga echipa , samd ..... ne pisham pe tot ....

Repet 2 din 2 , poate 3 ? , e mai bine decit 5 din 10 , sau 6 din 49 .

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CAMPIONATUL MONDIAL DE CRAP IN ROMANIA

Mesaj de cornelserbu »

din gura cui s-a luat bomboana, valerica ???
...in rest, suntem indivizi ai unei specii si nu avem cum sa fim identici unul cu altul...
Cornel Serbu
Friends Carp Team

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul Mondial de Pescuit la Crap”