CAMPIONATUL MONDIAL DE CRAP IN ROMANIA

Discutii legate de desfasurarea evenimentului, organizare, clasamente, fotografii, propuneri, sedinte, polemici.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: CAMPIONATUL MONDIAL DE CRAP IN ROMANIA

Mesaj de Cristi Y »

Val scrie:Cind ramine cineva care are astfel de dialog , si asta e pe scurt in 2-3 topicuri ...

gunoi , comunist imputit , client abonat la sifonare in birourile BOB, parazit imputit , naparca jegoasa , balamuc , incearca cu Prozac , vacant a devenit closetul tau , golan batran , ia si spala-te la kur cu argatii tai , oxiur , un imbecil sustinut de cateva nevertebrate , muhaia , papagalul mirositor , pasarica mica , buba purulenta , lichea parvenita , curvasarie etica , grobian , sa-ti stalcesc portretul , apar ulii care sfarteca fara mila , gascan , paiața , vidanjor , mizerie morala , hoit , sifonar , labagiu , nevertebrat , samd ……samd ……..

sa vorbeasca de unul singur , sau cu inca 2-3 clone , exista o problema ! Cu exceoptia lui Vali Vesa si Cornel Serbu , asa este situatia .... Patologica ! Dar grupul s-a constituit , cornel s , gabi1 si RSC rezoneaza ... pe acest segment de patologie comportamentala . Bogata imaginatie si zau ca este greu sa stringi asa buchet de exceptie pe o singura pagina de net .

Problema mare .... adica unde-i diferenta ? Sa nu confundati persoana mentionata si presupusa cu vreun Tudor Vladimirescu sau cu cineva care a facut ceva concret in ultimii 2-3ani , fie la stinga fie la dreapta , pur si simplu este un Che Ghevara .... neinteles , pemanent nemultumit si cu o imaginatie in a jigni ORICE si pe ORICINE , de-a dreptul debordanta !

Ma bucura ca nimeni nu mai scrie si nu le tine hangul . Au ramas in lumea lor ...si au drept jucarii si subiect de jugniri si sarut , pe Popescu , eu sau Andrei ... plus Buhac ( oare ? ) . E bine sa pastam topicul asta , ca ii tine ocupati ..... )))) E bine sa ai un astfel de topic , gen injurati si batjocoriti aici .... Le mai trece cu timpul ...


vezi-ti de treaba ta , de viata ta si lasa-ma pe mine in pace , daca tot te vezi avocatul , juristul , mentorul si purtatorul de cuvant a lui popescu , ocupa-te de el , dar intre 8 AM si 15 PM ,

in ceea ce priveste popescu , pentru faptul ca a facut referire la tatal meu i-am devenit dusman declarat si nu numai ca-l jignesc dar cu prima ocazie i-l bat , RAU !! asa ca vezi-ti de problemele tale ca ai multe , nu mai prididesti sa te certi cu cei din jur cu toate ca te plangi ca nu prea mai ai prieteni ,

incepi sa faci mari confuzii in ceea ce ma priveste , rezuma-te de a-ti manifesta atitudinea superioara si filozofico-dojenitoare in curtea ta cu soferii tai , acolo iti poti permite ca i-i platesti , asa cum ti-ai platit si prezenta in fenomenul competitional crapist la nivel mondial

am spus ca nu mai comunic cu tine in nici un mediu si sub nici o forma , nu m-am sucit dar am facut doar o mica exceptie , singura
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: CAMPIONATUL MONDIAL DE CRAP IN ROMANIA

Mesaj de Cristi Y »

Sa nu confundati persoana mentionata si presupusa cu vreun Tudor Vladimirescu sau cu cineva care a facut ceva concret in ultimii 2-3ani , fie la stinga fie la dreapta



asta este de retinut si de analizat , deja te crezi buricul pamatului si te amesteci in viata mea mult peste cat permite bunul simt
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: CAMPIONATUL MONDIAL DE CRAP IN ROMANIA

Mesaj de Cristi Y »

fane balamuc , ai dat de greu si ti-ai sunat PR-ul sa-ti sara in aparare sau sunteti atat de confidenti ca ati ajuns sa comunicati telepatic :lol: :lol: :lol: :lol: , prin vaporii alcoolului :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

probabil ca nu mai poti suporta gustul fluidului vascos care-l iei zilnic pe toate forumurile de pescuit :lol: :lol: :lol:

sunteti niste looseri tristi care aveti o viata anosta si terna , din toate punctele de vedere , asta este de fapt chimia ce va uneste :!:


ok , hai sa-ti reamintesc balamuc ceva , poate ai uitat fiind ocupat cu convorbirile cu Matteoli :lol: :lol: CIPS-UL TE-A SCUIPAT INTRE OCHI !!! :lol: :lol: :lol: :lol:

si o voi face si eu cat de curand :!: :!: :!: :!: :!:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CAMPIONATUL MONDIAL DE CRAP IN ROMANIA

Mesaj de cornelserbu »

Cristi Y scrie:fane balamuc , ai dat de greu si ti-ai sunat PR-ul sa-ti sara in aparare sau sunteti atat de confidenti ca ati ajuns sa comunicati telepatic :lol: :lol: :lol: :lol: , prin vaporii alcoolului :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

probabil ca nu mai poti suporta gustul fluidului vascos care-l iei zilnic pe toate forumurile de pescuit :lol: :lol: :lol:

sunteti niste looseri tristi care aveti o viata anosta si terna , din toate punctele de vedere , asta este de fapt chimia ce va uneste :!:


ok , hai sa-ti reamintesc balamuc ceva , poate ai uitat fiind ocupat cu convorbirile cu Matteoli :lol: :lol: CIPS-UL TE-A SCUIPAT INTRE OCHI !!! :lol: :lol: :lol: :lol:

si o voi face si eu cat de curand :!: :!: :!: :!: :!:
iupiii...deja ma simt mai bine :D
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: CAMPIONATUL MONDIAL DE CRAP IN ROMANIA

Mesaj de Cristi Y »

cornelserbu scrie:iupiii...deja ma simt mai bine

dar ce Cornele , te deprimase tirada bahico-filozofica a PR-ului ??? nu va impacientati , este criza de dupa-amiaza a sindromului Smirnoff
apropos , daca aveti curiozitatea sa faceti o statistica , criza se manifesta invariabil dupa ora 15 , o fi ceva legat de pozitia lunii ?? :D :D

un grup de cercetatori ALBAnezi de la universitatea FRPSorcova din BALASTIERova , confirma stimularea Ariei lui Wernicke in special dupa amiaza cand paharul se afla la crepuscul :lol: :lol: :lol: :lol:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
gabrielcalin
Pescar de competitie
Mesaje: 350
Membru din: Mie Aug 29, 2012 10:29
Puncte: 0
Localitate: PLOIESTI

Re: CAMPIONATUL MONDIAL DE CRAP IN ROMANIA

Mesaj de gabrielcalin »

Val, gresesti, cei care au postat aici cu regularitate nu au fost si nu vor fi singuri, am apreciat initiativa lui Popescu prin faptul ca a vrut un cadru legal pentru pescuitul sportiv , dar nu am cum sa apreciez un om ca el si nici nu voi fi de acord vreodata cu scopul pentru care a fost infiintata aceasta federatie, altul decat cel legat de pescuitul sportiv (taxe din pescuit......).Noi, eu , am fost aici tot timpul, faptul ca nu am postat nu inseamna ca nu am existat.
Gabriel Calin Manolache Dobrinescu

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CAMPIONATUL MONDIAL DE CRAP IN ROMANIA

Mesaj de cornelserbu »

frate, dar explicati-mi si mie, va rog, care a fost cadrul ala ilegal de pana acum ???
sau cumva de cand fosta conducere a apcr a pierdut fraiele pescuitului la crap, totul a devenit ilegal ???
sa fim seriosi, ori nu stiti si ar trebui sa va documentati, ori doar va faceti ca nu stiti...
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: CAMPIONATUL MONDIAL DE CRAP IN ROMANIA

Mesaj de Val »

Cristi Y scrie: Sa nu confundati persoana mentionata si presupusa cu vreun Tudor Vladimirescu sau cu cineva care a facut ceva concret in ultimii 2-3ani , fie la stinga fie la dreapta
asta este de retinut si de analizat , deja te crezi buricul pamatului si te amesteci in viata mea mult peste cat permite bunul simt
Fie stinga fie dreapta = fie AGVPS , fie FRPS
Stai linistit ca nu ma amestec eu in viata ta .

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CAMPIONATUL MONDIAL DE CRAP IN ROMANIA

Mesaj de cornelserbu »

ia uitati-va ce scrie PRESEDINTELE FEDERATIEI ROMA...bla, bla,bla...pe forumul de la rapitori
ramai cu gura cascata...asta-i presedinte, asta-i federatie...imi vine sa vomit !

Nu va pleca niciun lot LRS în Bulgaria. Să intre bine în cap. Cât despre pasiunea ta, mă doare în cot de ea. Consideră activitatea ta în pescuitul de competiție încheiată. Și pentru ce ați făcut contra federației, o să primiți binemeritatul șut. Tu și cei ca tine.
apsalba
veteran

Mesaje: 4354
Membru din: 24 Mar 2006, 14:56
Localitate: alba iulia
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: CAMPIONATUL MONDIAL DE CRAP IN ROMANIA

Mesaj de Cristi Y »

Val scrie:Fie stinga fie dreapta = fie AGVPS , fie FRPS
in ultimii 2-3 ani , asa cum spui , nu am mai activat in cadru competitional asa ca nu aveam ce face , structurile organizatorice nu m-au interesat si nu ma vor interesa niciodata , in ceea ce priveste cele doua entitati enumerate de tine , in prima , in care am activat am facut bine ceea ce am facut si am facut multe sacrificii pentru asta , cu a doua entitate nu ma intereseaza sa am de a face pentru doua motive:
1 cu toate ca aparent pare o institutie legala se va dovedi ca nu este asa , popescu pentru infiintarea ei a folosit felurite tertipuri si falsuri care vor iesi la iveala in ampla ancheta ministeriala care va avea loc in curand

2 este condusa de un individ obscur , imoral , cu un trecut reprobabil care a aparut in acest fenomen jignind si batjocorind

spui ca am ramas singurul care-l combat , te inseli amarnic , TOATA SUFLAREA pescarilor de competitie neaga acest flagel negativ numit popescu iar acest lucru este mai mult decat evident
daca analizezi cu atentie si obiectiv , acest personaj are o prezenta distructiva pentru acest fenomen , a mintit dovedit de nenumarate ori , minte evident in continuare iar asocierea ta cu acest personaj nu ti-a adus decat oprobriu si certuri
in alta ordine de idei , indiferent cat de legala sau nu este pozitia lui popescu , o conduita nescrisa barbateasca , baiețeasca , prieteneasca sau frateasca te-ar fi facut sa stai de partea celor langa care ai baut un ceai sau o bere pe malul baltii atatia ani , cu atat mai mult cu cat , acum cateva luni in urma erai combatant principal al fenomenului popescu , fiind evident constient de intentiile si atitudinea acestui individ dar cu toate ca nu depinzi de aceasta asociere si nici nu traiesti acest fenomen , ai preferat sa te afunzi in tenebroasa lume a lui popescu

it's your choice :oops: :oops: :oops:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul Mondial de Pescuit la Crap”