CAMPIONATUL MONDIAL DE CRAP IN ROMANIA

Discutii legate de desfasurarea evenimentului, organizare, clasamente, fotografii, propuneri, sedinte, polemici.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: CAMPIONATUL MONDIAL DE CRAP IN ROMANIA

Mesaj de Vladut Mateianu »

Sincer, imi pare rau ca Val este asociat cu aceasta pramatie fomista, nu cred ca era locul lui...si nici momentul sa sustina cel mai mare dusman al pescarilor din tara, omul care ne-a jignit si ne-a amenintat pe toti....
In fine, timpul le va rezolva pe toate...
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
caraulea
Mesaje: 18
Membru din: Joi Apr 10, 2014 2:34

Re: CAMPIONATUL MONDIAL DE CRAP IN ROMANIA

Mesaj de caraulea »

Vladut, nu cred ca are sens sa mai aducem aminte pe aici ca fomistul, totusi, nu a "lucrat" singur :wink: Si asta nu cred ca treba uitat !
Da, au fost si citiva naivi printre care adevaratii discipoli vor acum, la scufundarea corabiei, sa se amestece si sa li se piarda urma!!!
Periculos, pentru ca daca se uita, in viitor pot face mult rau!
Asta nu inseamna ca AGVPS nu trebuie scuturat bine de tot, ori face ceva concret ori trebe gasita o solutie curata si viabila.
Ultima oară modificat Joi Apr 10, 2014 11:56 de către caraulea, modificat 1 dată în total.

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: CAMPIONATUL MONDIAL DE CRAP IN ROMANIA

Mesaj de gabi1 »

Vladut Mateianu scrie:Sincer, imi pare rau ca Val este asociat cu aceasta pramatie fomista,
In fine, timpul le va rezolva pe toate...
S-a asociat, nu l-a impins nimeni in hazna.
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
caraulea
Mesaje: 18
Membru din: Joi Apr 10, 2014 2:34

Re: CAMPIONATUL MONDIAL DE CRAP IN ROMANIA

Mesaj de caraulea »

gabi1 scrie:
Vladut Mateianu scrie:Sincer, imi pare rau ca Val este asociat cu aceasta pramatie fomista,
In fine, timpul le va rezolva pe toate...
S-a asociat, nu l-a impins nimeni in hazna.
Foarte adevarat, iar daca le-ar fi reusit miscarea atunci sa fi vazut nene f...i :lol:

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: CAMPIONATUL MONDIAL DE CRAP IN ROMANIA

Mesaj de Cristi Y »

caraulea scrie:Foarte adevarat, iar daca le-ar fi reusit miscarea atunci sa fi vazut nene f...i
f...i legal !!!! doar este autorul expresiei SA-I F....M LEGAL !!!! :oops: :oops: :oops: :oops:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: CAMPIONATUL MONDIAL DE CRAP IN ROMANIA

Mesaj de Cristi Y »

peste trei saptamani incepe programul competitional al federatiei legale !!!! 4 Mai- Manjesti - CN spinning !!!! iar peste doua luni , 5 iunie , prima etapa a campionatului national la crap , Doripesco :D :D
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CAMPIONATUL MONDIAL DE CRAP IN ROMANIA

Mesaj de miyagi »

Tata te doare capul! Au pierdut, isi ling ranile in agonia bataliilor absurde si nonsens in care au "investit" fara capatai chiar si putinul care le mai ramasese si acum cer in disperare sa fie cainati. Asta sa intelegem ca meritau si ei dupa cate au facut pentru fenomen si nu primesc nici macar un mic entertaining pentru efortul sustinut pe care l-au consumat cu noi?
Cum putem sa jubilam in urma luptelor prin care am facut tot ce era posibil ca sa nu scoatem radacinile unei masele stricate pe care dentistul vroia s-o extirpe ca sa puna alta noua la loc? Acum ne traumatizam auzul cu vechea placa zgariata din care nu mai iese decat un ritm sacaitor si deranjant.
Urban culture.

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CAMPIONATUL MONDIAL DE CRAP IN ROMANIA

Mesaj de miyagi »

S-a jignit ca raspuns la jigniri.
Acum toata lumea se linisteste ca sa se concentreze la sezonul ce deja a intarziat in pregatiri din cauza delay-ului impus de iluminatii ce-si arogau drepturile irodiene, totodata sa isi incarce bateriile pentru ce anunta corifeii iadului ca va urma si e zgandarita cu ultimele resurse in scopul dezorientarii, ca astfel derapajul general sa nu poata fi controlat.

Domnilor nu mai bine asteptam sa vedem cu ce ne incanta ochii si ceilalti federali ca sunt convins ca lucreaza coordonat si ne tin ocupati cu randul. Haideti sa auzim si celelalte ritmuri ca am eu asa un feeling ca va urma Andrei, apoi Domnu` ...., am uitat cum il cheama, ...cu sanatatea morala si antibioticele pentru virusi si apoi restul de antrenori.
Urban culture.

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CAMPIONATUL MONDIAL DE CRAP IN ROMANIA

Mesaj de miyagi »

Plouă, plouă, plouă,
Vreme de beţie -
Şi s-asculţi pustiul,
Ce melancolie!
Urban culture.

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: CAMPIONATUL MONDIAL DE CRAP IN ROMANIA

Mesaj de gabi1 »

cornel.s scrie:Plouă, plouă, plouă,
Vreme de beţie -
:lol: :lol:
Socializeaza pe Magura.
In urma testarii cu "basica" are interzis pe ponton, acum sta pe mal si recita din Minulescu...
Urmeaza Bacovia.
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul Mondial de Pescuit la Crap”