Participare la C.M. 2013-PORTUGALIA

Discutii legate de desfasurarea evenimentului, organizare, clasamente, fotografii, propuneri, sedinte, polemici.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Stefan Popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1786
Membru din: Joi Iun 07, 2012 12:14

Re: Participare la C.M. 2013-PORTUGALIA

Mesaj de Stefan Popescu »

Tu nu meriți nici măcar să fi scuipat. Nu o spun eu, ci cei care te cunosc.

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Participare la C.M. 2013-PORTUGALIA

Mesaj de miyagi »

Stefan Popescu scrie:Tu nu meriți nici măcar să fi scuipat. Nu o spun eu, ci cei care te cunosc.
Normal ca nu merit sa fiu scuipat Dobitocule daca n-am facut nici-un rau nimanui, spre deosebire de tine in care toata lumea isi varsa dejectiile ca-ntr-un wc-u.
Dar tu eschivezi din nou. Sa faci bine sa ai contractele in regula la toata lumea :wink: .
Urban culture.

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18917
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Participare la C.M. 2013-PORTUGALIA

Mesaj de Vladut Mateianu »

Vladut Mateianu scrie:

Pigulici, ori esti prost ori te faci ca nu intelegi intrebarea ! CE AI TU DE CASTIGAT DIN TREABA ASTA ? Faza cu "am vrut sa fac ceva ptr pescuitul sportiv" las-o ptr prostii tai ..... (acum cateva zile declarai ca nu te intereseaza pescarii sportivi, acum ce faci, te-ai sucit ?)
Ai sucombat sau nu vezi si scriu mai mare ? :twisted:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Stefan Popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1786
Membru din: Joi Iun 07, 2012 12:14

Re: Participare la C.M. 2013-PORTUGALIA

Mesaj de Stefan Popescu »

Trebuie neapărat să câștigi ceva? Asta este diferența dintre noi. Și este esențială.
Îmi mențin afirmația că nu mă interesează pescarii sportivi, ci pescuitul sportiv. Sesizezi diferența? Nu mă prinde postura de cloșcă. Pe asta o încercați voi, fără succes.

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18917
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Participare la C.M. 2013-PORTUGALIA

Mesaj de Vladut Mateianu »

Deci faci totul din pasiune... am inteles.
Asa se explica de ce nu ai una de un leu prin buzunare si atarni pe la mesele pescarilor... :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Stefan Popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1786
Membru din: Joi Iun 07, 2012 12:14

Re: Participare la C.M. 2013-PORTUGALIA

Mesaj de Stefan Popescu »

Vladut Mateianu scrie:Deci faci totul din pasiune... am inteles.
Asa se explica de ce nu ai una de un leu prin buzunare si atarni pe la mesele pescarilor... :wink:
Nominalizează un pescar la masa căruia am atârnat. Tu în schimb, trăiești doar de la mesele pescarilor. :mrgreen:
PS M-ai căutat cumva prin buzunare și n-ai găsit nimic de furat? :lol: :lol: :lol: :lol:

George Andreescu
Mesaje: 111
Membru din: Joi Iun 24, 2010 1:30

Re: Participare la C.M. 2013-PORTUGALIA

Mesaj de George Andreescu »

Stefan Popescu scrie:Trebuie neapărat să câștigi ceva? Asta este diferența dintre noi. Și este esențială.
Îmi mențin afirmația că nu mă interesează pescarii sportivi, ci pescuitul sportiv. Sesizezi diferența? Nu mă prinde postura de cloșcă. Pe asta o încercați voi, fără succes.
Domnu' Popescu, mai nea' Fane mai, da' matele chiar nu ai atata minte incat sa sesizezi ca pescuitul sportiv nu exista fara pescari sportivi ???
Binenteles ca nu te prinde postura de closca, mai ales ca puii de aur isi cauta alta mama, dar daca ar veni la tine, ce te-ai mai aseza pe oua, smechere !

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18917
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Participare la C.M. 2013-PORTUGALIA

Mesaj de Vladut Mateianu »

La toti atarni pe acest site.... vezi ca te tot injura toti pescari si tu tot postezi in continuare, telul suprem cere sacrificii, nu ?

Tie foame rau , nu ? :mrgreen:

PS Am sa fac un sondaj acum ca sa vezi si tu cat de "iubit" esti de catre pescari !
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Participare la C.M. 2013-PORTUGALIA

Mesaj de miyagi »

Vladut Mateianu scrie:La toti atarni pe acest site.... vezi ca te tot injura toti pescari si tu tot postezi in continuare, telul suprem cere sacrificii, nu ?

Tie foame rau , nu ? :mrgreen:

PS Am sa fac un sondaj acum ca sa vezi si tu cat de "iubit" esti de catre pescari !
Ia fa Vlade un chestionar sa vada si boul asta cam cati avem nevoie de un wc-u public ca el, ca sa avem si noi unde sa ne cufurim.
Urban culture.

Stefan Popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1786
Membru din: Joi Iun 07, 2012 12:14

Re: Participare la C.M. 2013-PORTUGALIA

Mesaj de Stefan Popescu »

George Andreescu scrie:
Stefan Popescu scrie:Trebuie neapărat să câștigi ceva? Asta este diferența dintre noi. Și este esențială.
Îmi mențin afirmația că nu mă interesează pescarii sportivi, ci pescuitul sportiv. Sesizezi diferența? Nu mă prinde postura de cloșcă. Pe asta o încercați voi, fără succes.
Domnu' Popescu, mai nea' Fane mai, da' matele chiar nu ai atata minte incat sa sesizezi ca pescuitul sportiv nu exista fara pescari sportivi ???
Binenteles ca nu te prinde postura de closca, mai ales ca puii de aur isi cauta alta mama, dar daca ar veni la tine, ce te-ai mai aseza pe oua, smechere !
Chiar că nu mă interesează. Eu am alte chestii de făcut. Dar, având în vedere ritmul în care sportivi cunoscuți se legitimează la cluburile din federație, va trebui să reanalizez! :lol: :lol: :lol: :lol:
Poate intru în politică! :lol: :lol: :lol: :lol:

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul Mondial de Pescuit la Crap”