România va găzdui anul viitor Campionatul Mondial de Pescuit

Discutii legate de desfasurarea evenimentului, organizare, clasamente, fotografii, propuneri, sedinte, polemici.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Stefan Popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1786
Membru din: Joi Iun 07, 2012 12:14

Re: România va găzdui anul viitor Campionatul Mondial de Pes

Mesaj de Stefan Popescu »

Admin,
Ai zis că nu mai admiți dobitoci pe forum!

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18917
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: România va găzdui anul viitor Campionatul Mondial de Pes

Mesaj de Vladut Mateianu »

Stefan Popescu scrie:Admin,
Ai zis că nu mai admiți dobitoci pe forum!
Stai linistit, nu o sa mai ai mult timp acces pe forumul asta.....
Esti un jeg de om, am muncit ani de zile sa facem lobby Romaniei si tu te-ai pishat pe ea de tara doar ca sa-ti fie tie bine ! :evil: Ecourile insa nu vor intarzia sa apara.
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: România va găzdui anul viitor Campionatul Mondial de Pes

Mesaj de oanavictor »

Stefan Popescu scrie:Domnule Oană,
Lăsați populismele astea ieftine, pentru că o să cădeți în ridicol. În primul rând, pe mine nu m-au ales pescarii, ci reprezentanții cluburilor sportive afiliate federației, prin alegeri democratice.
cluburi sportive fara pescari sportivi ,niste nume luate de la avizierul scarilor de bloc ,niste nume de barcagii adunate de un presedinte de club din sulina ,niste nume luate din ferparul romaniei libere ,niste cluburi fara activitate competitionala ,fara palmares ,fara sportivi si .......
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18917
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: România va găzdui anul viitor Campionatul Mondial de Pes

Mesaj de Vladut Mateianu »

Stefan Popescu scrie: În primul rând, pe mine nu m-au ales pescarii, ci reprezentanții cluburilor sportive afiliate federației, prin alegeri democratice.
Mergând pe logica minții românului de la urmă, o să înțelegeți și faptul că, care se numește Federația Română de Pescuit Sportiv. Mai este nevoie să vă ex pescarii sportivi nu fac parte din filmul ăstaplic de ce?
Alea nu sunt cluburi de pescuit, sunt niste himere create ca sa poti pune mana pe bani, mincinosule !
Cluburile de pescuit adevarate nu vor fi langa tine niciodata , chit ca nu vom mai participa la CM .

Ce cauti de fapt tu aici, pe forumul pescarilor sportivi, daca nu dai 2 bani pe ei ? Ceri mila, sprijin sau ce vrei de fat ?
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18917
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: România va găzdui anul viitor Campionatul Mondial de Pes

Mesaj de Vladut Mateianu »

Val scrie:@Serbu , Oana , Mateianu

credeti ce vreti voi si cu asta inchei discutia . Nu ma simt dator sa explic nimanui nimic . Pacat de CM !
Aceiasi problema ne doare si pe noi Val ! Si nu uita ca suntem in aceiasi barca...din pacate fara capitan... :(
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

razvan nafornita
Pescar de competitie
Mesaje: 46
Membru din: Joi Sep 05, 2013 11:07

Re: România va găzdui anul viitor Campionatul Mondial de Pes

Mesaj de razvan nafornita »

Ce GUNOI de om :twisted:

Avatar utilizator
RazvanG
Pescar de competitie
Mesaje: 2262
Membru din: Lun Mai 04, 2009 0:22
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: România va găzdui anul viitor Campionatul Mondial de Pes

Mesaj de RazvanG »

Stefan Popescu scrie:Admin,
Ai zis că nu mai admiți dobitoci pe forum!
Pentru tine,toti suntem dobitoci, ordinarule.
Vezi ca are sa-ti vina vremea ,cred ca te-ai inhamat la un drum si la o caruta, mult prea mare decat poti trage.
Scuipatii si flegmele pe care le vei lua ,se vor televiza si in Botswana :wink:
Cine ma cunoaste,stie cat de mult imi doresc sa merg la Nationale,este visul meu.Ma jur ,prostule ca daca nu am sa merg la nationale din cauza ta,poti sa stai si cu Bob Sapp langa tine,ma jur pe maiculita mea ........

nicuB
Mesaje: 375
Membru din: Lun Mai 16, 2011 20:57
Puncte: 0
Localitate: Timisoara

Re: România va găzdui anul viitor Campionatul Mondial de Pes

Mesaj de nicuB »

domnule Popescu, acuzati in stanga si in dreapta ca x nu pricepe una, y alta.............
de fapt, nici dvs nu pricepeti un lucru esential. CM i-a fost luat Romaniei nu pt ca aveti dvs (federatia) dreptate sau ca AGVPS e in ilegalitate sau ca se judeca cu MTS, sau, sau. CM-ul i-a fost luat Romaniei pt ca FIPS-ul nu doreste eventuale batai de cap din partea cuiva (indiferent de cine e vb). a vazut ca ne certam ca la usa cortului, a zis pas.......si cam atat.

eu cred ca FIPS-ului i se rupe cine reprezinta Romania. doreste sa stie exact cine, punct. si pana lamurim noi, intern, situatia, ei, FIPS-ul, s-au retras in expectativa. din pacate am pierdut posibilitatea de a iesi, din nou, CM, de a fi toata mass-media cu ochii pe noi, de a se vorbi DE BINE de Romania...........

Stefan Popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1786
Membru din: Joi Iun 07, 2012 12:14

Re: România va găzdui anul viitor Campionatul Mondial de Pes

Mesaj de Stefan Popescu »

Echipa Națională a României va participa la Campionatul Mondial, indiferent unde se va ține. Faptul că este în discuție locația Corbu, nu se datorează federației, care a făcut demersurile legale pentru autorizarea ei, ci lipsei de dialog din partea celor implicați. Și am documente scrise în acest sens.
Poate doamna Daniela Calotă confirmă cele spuse de mine și cineva de la AGVPSR de asemenea.

nicuB
Mesaje: 375
Membru din: Lun Mai 16, 2011 20:57
Puncte: 0
Localitate: Timisoara

Re: România va găzdui anul viitor Campionatul Mondial de Pes

Mesaj de nicuB »

Stefan Popescu scrie:Echipa Națională a României va participa la Campionatul Mondial, indiferent unde se va ține. Faptul că este în discuție locația Corbu, nu se datorează federației, care a făcut demersurile legale pentru autorizarea ei, ci lipsei de dialog din partea celor implicați. Și am documente scrise în acest sens.
Poate doamna Daniela Calotă confirmă cele spuse de mine și cineva de la AGVPSR de asemenea.
sa inteleg ca veti trimite dvs o echipa nationala la CM?
in cazul asta va intreb, este echipa care castigat CN?

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul Mondial de Pescuit la Crap”