România va găzdui anul viitor Campionatul Mondial de Pescuit

Discutii legate de desfasurarea evenimentului, organizare, clasamente, fotografii, propuneri, sedinte, polemici.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
RazvanG
Pescar de competitie
Mesaje: 2262
Membru din: Lun Mai 04, 2009 0:22
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: România va găzdui anul viitor Campionatul Mondial de Pes

Mesaj de RazvanG »

Marian Constantin scrie:
Stefan Popescu scrie:
Măi nene,
Tu nici măcar nu ai club și prostești pescarii. Ce legătură am eu cu afilierea cluburilor?
Aici este vb de tine si de actiunile tale in defavoarea pescarilor ...

Un cancer numit popescu care a reusit sa distruga un proiect cu care probabil nu o sa ne mai intalnim in viitor..... numai din cauza ta de procesoman si antiroman ce esti
Mari,degeaba frate urlam si injuram.traim in Romania si nimic nu ma mai mira.Daca a ajuns un escroc sa convinga MTS-ul si un for international,sa ne ia dreptul de organizare a CM-ului,inseamna ca ne meritam soarta.Eu propun un boicot la toate nivelele din pescuit.Un an de zile sa nu participam la CN,sa vedem atunci cum vor evolua lucrurile.

oskar
Mesaje: 65
Membru din: Sâm Aug 10, 2013 21:00

Re: România va găzdui anul viitor Campionatul Mondial de Pes

Mesaj de oskar »

RazvanG scrie:
Marian Constantin scrie:
Stefan Popescu scrie:
Măi nene,
Tu nici măcar nu ai club și prostești pescarii. Ce legătură am eu cu afilierea cluburilor?
Aici este vb de tine si de actiunile tale in defavoarea pescarilor ...

Un cancer numit popescu care a reusit sa distruga un proiect cu care probabil nu o sa ne mai intalnim in viitor..... numai din cauza ta de procesoman si antiroman ce esti
Mari,degeaba frate urlam si injuram.traim in Romania si nimic nu ma mai mira.Daca a ajuns un escroc sa convinga MTS-ul si un for international,sa ne ia dreptul de organizare a CM-ului,inseamna ca ne meritam soarta.Eu propun un boicot la toate nivelele din pescuit.Un an de zile sa nu participam la CN,sa vedem atunci cum vor evolua lucrurile.
........

Genes Florin
pescar de competitie
Mesaje: 1628
Membru din: Mar Sep 01, 2009 12:13
Puncte: 0
Localitate: buzau
Contact:

Re: România va găzdui anul viitor Campionatul Mondial de Pes

Mesaj de Genes Florin »

Vladut Mateianu scrie:
Genes Florin scrie: Se aseaja lucrurile cu rabdare.
Te-ai vandut si tu ? :D
Nu am pret, deocamdata :wink:
Balta Puiesti

Genes Florin
pescar de competitie
Mesaje: 1628
Membru din: Mar Sep 01, 2009 12:13
Puncte: 0
Localitate: buzau
Contact:

Re: România va găzdui anul viitor Campionatul Mondial de Pes

Mesaj de Genes Florin »

Eu Am spus ca se aseaza lucrurile cu rabdare.
Uitati ca am mai avut o sansa asta iarba sa facem ceva si ...
Balta Puiesti

Avatar utilizator
gabrielcalin
Pescar de competitie
Mesaje: 350
Membru din: Mie Aug 29, 2012 10:29
Puncte: 0
Localitate: PLOIESTI

Re: România va găzdui anul viitor Campionatul Mondial de Pes

Mesaj de gabrielcalin »

RazvanG scrie:
Marian Constantin scrie:
Stefan Popescu scrie:
Măi nene,
Tu nici măcar nu ai club și prostești pescarii. Ce legătură am eu cu afilierea cluburilor?
Aici este vb de tine si de actiunile tale in defavoarea pescarilor ...

Un cancer numit popescu care a reusit sa distruga un proiect cu care probabil nu o sa ne mai intalnim in viitor..... numai din cauza ta de procesoman si antiroman ce esti
Mari,degeaba frate urlam si injuram.traim in Romania si nimic nu ma mai mira.Daca a ajuns un escroc sa convinga MTS-ul si un for international,sa ne ia dreptul de organizare a CM-ului,inseamna ca ne meritam soarta.Eu propun un boicot la toate nivelele din pescuit.Un an de zile sa nu participam la CN,sa vedem atunci cum vor evolua lucrurile.


Razvan, ai impresia ca nu se vor gasi pescari care sa participe la CN, uiti ca in preajma lui Popescu este AV, este momentul pe care-l astepta. Sa vezi ce-i scoate el din joben.
Va trebui sa gasim o alta forma de boicot, lucru care este facil si am convingerea ca se va intampla, cei de la RIG sau AGVPS vor sta cu mainile la spate stand la mila lui Popescu si AV?
Daca ei impreuna cu cluburile consacrate, cu pescarii consacrati, precum si cu noi ( tot pescari) nu vom ajunge la o unitate de grup, ne meritam soarta.
in ceea ce-l priveste pe Popescu, vine si vremea lui si nu stiu pe unde va scoate camasa, latul se va strange si in jurul lui cu privire la multe lucruri cu care acum se mandreste, toate au o scadenta.
Aceiasi dorinta o am si eu , ca si tine ca in 2014 sa particip la CN, actele de infiintare ale clubului sunt in facere si sincer nu as vrea sa particip la un CN organizat de federatia lui POP.
Gabriel Calin Manolache Dobrinescu

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: România va găzdui anul viitor Campionatul Mondial de Pes

Mesaj de popescu59 »

(Eu propun un boicot la toate nivelele din pescuit.Un an de zile sa nu participam la CN,sa vedem atunci cum vor evolua lucrurile. )

Razvane despre ce boicot vorbesti ? Omu are la ora asta in buzunar liste cu multi pescari si cluburi care sunt de partea lui . Vad ca ai uitat ca romanul este curva .Ia sa vedem va avea cine sa merga in Aprilie la CM in San Marino ???
Omu e pus la punc cu hirtii nu cu vorbe si povesti pe forumuri .

Avatar utilizator
RazvanG
Pescar de competitie
Mesaje: 2262
Membru din: Lun Mai 04, 2009 0:22
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: România va găzdui anul viitor Campionatul Mondial de Pes

Mesaj de RazvanG »

popescu59 scrie:(Eu propun un boicot la toate nivelele din pescuit.Un an de zile sa nu participam la CN,sa vedem atunci cum vor evolua lucrurile. )

Razvane despre ce boicot vorbesti ? Omu are la ora asta in buzunar liste cu multi pescari si cluburi care sunt de partea lui . Vad ca ai uitat ca romanul este curva .Ia sa vedem va avea cine sa merga in Aprilie la CM in San Marino ???
Omu e pus la punc cu hirtii nu cu vorbe si povesti pe forumuri .
Ai dreptate Nae,ai dreptate....sa-ti iau bilete ptr CM-ul care se va tine acolo?
Zici ca esti un prieten al meu care s-a turnat singur ca nu bungheste literele alfabetului :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul Mondial de Pescuit la Crap”