România va găzdui anul viitor Campionatul Mondial de Pescuit

Discutii legate de desfasurarea evenimentului, organizare, clasamente, fotografii, propuneri, sedinte, polemici.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: România va găzdui anul viitor Campionatul Mondial de Pes

Mesaj de miyagi »

Deci! Federatia este legala. Functioneaza pe L69 / 2000. AGVPS-ul este deasemenea legal si functioneaza dupa legea pescuitului. Cine imparte dreptatea? AGVPS-ul? Fane si sagetile lui care se inmultesc si aici in randurile crapistilor? Cei ce inteleg ca impartialitatea, cumpatarea si diplomatia duc la finalizarea oportuna ( cluburile ce isi desfasoara activitatea raportandu-se la CIPS )?
Se incearca prin tot felul de manevre cunoscute deja determinarea celor din urma sa iasa cu "foaia de parcurs" ca sa-si poata faca strategia si federalii.
Ma minunez si eu cum de au ajuns atat de departe si cat de convins poti sa fi tu ca om care-ai plecat din familia asta, ca ai fost indispensabil si ca fara tine nu se mai intampla nimic bun?! Cum poti sa afirmi ca toti ceilalti nu sunt in stare de nimic? Ca nu vor face nimic? Mai ales ca ii cunosti? Ai mancat, baut, basit cu ei si-apoi i-ai tradat? Nu mai pomenesc de imbarligaturi.
Urban culture.

razvan nafornita
Pescar de competitie
Mesaje: 46
Membru din: Joi Sep 05, 2013 11:07

Re: România va găzdui anul viitor Campionatul Mondial de Pes

Mesaj de razvan nafornita »

Stefan Popescu scrie: Asta e. Nu este singura balta din Romania. Pacat insa de investitiile facute!
Daca faceai tu aceasta investitie tot asa spuneai " asta e " ????
Daca munceai tu cat au muncit oamenii astia tot asa spuneai " asta e " ????
Daca munceai tu cat s-a muncit la CM 2012 ( motiv pentru care se intentioneaza organizarea CM si in 2014 ) tot asa spuneai " asta e " ????
Ai vazut si tu pozele de pe site-uri pe care le-au facut baietii si te-ai gandit TU ca esti indreptatit sa spui " pacat de investitiile facute "
Stii si tu cum arata vreun peste din balta asta sau macar vreo pietricica de pe aici ?????
Desi urmaresc demult postarile voastre pe forum pana acum nu am vrut sa scriu vreun cuvant legat de subiectul " stefan popescu " dar cred ca acum ai reusit ce ti-ai propus : SA ENERVEZI PE TOATA LUMEA

P.S. Nu inteleg de ce administratorul forumului il lasa pe asta sa bantuie pe aici !!!

razvan nafornita
Pescar de competitie
Mesaje: 46
Membru din: Joi Sep 05, 2013 11:07

Re: România va găzdui anul viitor Campionatul Mondial de Pes

Mesaj de razvan nafornita »

Sau daca din vreo greseala CIPS-ul te deleaga sa organizezi CM 2014 le vei raspunde si lor " nu l-am mai facut ca ASA AM VRUT EU " ??????
Nu crezi ca destul ne-am facut de rahat prin lumea asta si nu ar fi cazul sa distrugi si unul dintre putinele lucruri prin care mai reusim si noi sa tinem capul sus ?

matei1971
Mesaje: 748
Membru din: Vin Iul 13, 2007 21:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: România va găzdui anul viitor Campionatul Mondial de Pes

Mesaj de matei1971 »

Trebuia sa i se interzica de mult accesul pe toate forumurile de pescuit!
V-am mai spus, fiecare raspuns pe ca il dati este o punere in garda pt el. L-ati invatat multe lucruri!
Când esti mort, nu stii asta - dar ii afecteaza pe ceilalti. La fel si când esti prost.

Stefan Popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1786
Membru din: Joi Iun 07, 2012 12:14

Re: România va găzdui anul viitor Campionatul Mondial de Pes

Mesaj de Stefan Popescu »

matei1971 scrie:Trebuia sa i se interzica de mult accesul pe toate forumurile de pescuit!
V-am mai spus, fiecare raspuns pe ca il dati este o punere in garda pt el. L-ati invatat multe lucruri!
Iată și un om care gândește. Ai dreptate. În primul rând m-a învățat de cine să mă feresc. Felicitări!

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: România va găzdui anul viitor Campionatul Mondial de Pes

Mesaj de Vladut Mateianu »

Nu trebuie sa te feresti de nimeni.... doar cand auzi sirene de ambulanta sa stai un pic mai dosit...pana trece ! :D

PS Langa Bucuresti, la Balaceanca, este o balta f. frumoasa.... Daca o sa fi cumintel o sa ajunga baiatu' si acolo ! :lol:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
RazvanG
Pescar de competitie
Mesaje: 2262
Membru din: Lun Mai 04, 2009 0:22
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: România va găzdui anul viitor Campionatul Mondial de Pes

Mesaj de RazvanG »

Stefan Popescu scrie:
matei1971 scrie:Trebuia sa i se interzica de mult accesul pe toate forumurile de pescuit!
V-am mai spus, fiecare raspuns pe ca il dati este o punere in garda pt el. L-ati invatat multe lucruri!
Iată și un om care gândește. Ai dreptate. În primul rând m-a învățat de cine să mă feresc. Felicitări!

Am sa citez dintr-o melodie celebra a formatiei Parazitii: Noi suntem baietii de care ti-a zis MA-TA sa te feresti :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: România va găzdui anul viitor Campionatul Mondial de Pes

Mesaj de Cristi Y »

Stefan Popescu scrie: Știu deja acest lucru!
Fişiere ataşate
CB.jpg
CB.jpg (57.36 KiB) Vizualizat de 1136 ori
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Stefan Popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1786
Membru din: Joi Iun 07, 2012 12:14

Re: România va găzdui anul viitor Campionatul Mondial de Pes

Mesaj de Stefan Popescu »

ROMÂNIA „NU VA GĂZDUI CAMPIONATUL MONDIAL DE CRAP-2014”.

Avatar utilizator
Digital
Pescar de competitie
Mesaje: 1102
Membru din: Lun Iun 09, 2008 9:26
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: România va găzdui anul viitor Campionatul Mondial de Pes

Mesaj de Digital »

Stefan Popescu scrie:ROMÂNIA „NU VA GĂZDUI CAMPIONATUL MONDIAL DE CRAP-2014”.
Iar te-ai stricat :lol: :lol: :lol:
Victor Conta
ROMANIA
Tara in care ingerii nu calca

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul Mondial de Pescuit la Crap”