SITUATIE CM -IANUARIE 2014

Discutii legate de desfasurarea evenimentului, organizare, clasamente, fotografii, propuneri, sedinte, polemici.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
WBF
Mesaje: 19
Membru din: Mie Iul 10, 2013 13:57

Re: SITUATIE CM -IANUARIE 2014

Mesaj de WBF »

Vladut
........

Cand ai fost ultima oara trimis in explorare asa politicos?
Numa intreb....

........m-am prezentat, daca ai scapari...naspa pentru tine.

Vrei sa repet cam cu ce ochi ma uit la tine?
Hai no.....

Ne oprim aici zic eu.
Sau ne mototolim public, zici tu.
........
Numa asa, pentru ca te-ai trezit tu sa-mi zici despre subordonati si sefi.

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: SITUATIE CM -IANUARIE 2014

Mesaj de miyagi »

WBF scrie:Vladut
........

Cand ai fost ultima oara trimis in explorare asa politicos?
Numa intreb....

........m-am prezentat, daca ai scapari...naspa pentru tine.

Vrei sa repet cam cu ce ochi ma uit la tine?
Hai no.....

Ne oprim aici zic eu.
Sau ne mototolim public, zici tu.
........
Numa asa, pentru ca te-ai trezit tu sa-mi zici despre subordonati si sefi.
Bai ce va doare capu`?!!!!!!!!! Nu faceti altceva decat sa demonstrati ca sunteti niste umbre patetice. Muscati de picior unul dintre cei mai de succes organizator de concursuri ca voi nu sunteti in stare. Oare cum va sta!!!!!!!!!!!!!!!!!?
Urban culture.

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: SITUATIE CM -IANUARIE 2014

Mesaj de Cristi Y »

am trimis acum cate un mail catre ( claudio.matteoli@fips-ed.com si segretaria@fipsas.it ) respectiv presedintele fips Claudio Matteoli si Barbara Durante pentru a le aminti sa specifice pe siteul Cips-Fips-ed cum ca Romania a fost redenumita ca organizatoare a CM 2014 conform siteului federatiei de la alba

pentru confirmare le-am trimis un link catre siteul vestitei federatii

am tinut sa specific in mod expres ca aceasta confirmare a fost data telefonic de catre doamna Durante ...

nu de alta dar sunt multi sustinatori ai echipei nationale care studiind siteul Fips - Cips stau intr-o incertitudine totala
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: SITUATIE CM -IANUARIE 2014

Mesaj de oanavictor »

Cristi Y scrie:am trimis acum cate un mail catre ( claudio.matteoli@fips-ed.com si segretaria@fipsas.it ) respectiv presedintele fips Claudio Matteoli si Barbara Durante pentru a le aminti sa specifice pe siteul Cips-Fips-ed cum ca Romania a fost redenumita ca organizatoare a CM 2014 conform siteului federatiei de la alba

pentru confirmare le-am trimis un link catre siteul vestitei federatii

am tinut sa specific in mod expres ca aceasta confirmare a fost data telefonic de catre doamna Durante ...

nu de alta dar sunt multi sustinatori ai echipei nationale care studiind siteul Fips - Cips stau intr-o incertitudine totala
cristy ,cred ca ai uitat sa trimiti mail si domnului szallai ..........cu el tine domnul popescu legatura .....de la el asteapta federatia ajutorul
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul Mondial de Pescuit la Crap”