2013 - iata unde s-a ajuns !

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Lucian Mustățea
Mesaje: 318
Membru din: Sâm Mar 05, 2011 20:30
Puncte: 0
Localitate: Brașov

Re: 2013 - iata unde s-a ajuns !

Mesaj de Lucian Mustățea »

florinbrasov scrie:
gabisandu scrie:
Nu asta este strada catre pescuitul profesionist. Se creeaza un precedent periculos care va distruge competitia crapista.
Nu tribunalul ar trebui sa decerneaze titlul de campion national.

domnule gabi .tribunalul e pentru frustranti care nu pot obtine corect nimic .si incearca prin inselatorie sau manipulare daca nu ii iese nici asa cauta alte soluti .
important este nu cine a castigat campionatul national in tribunal, important este de cine e recunoscut drept campion national in randu pescarilor care au participat la acest campionat si nu numai .
ce a castigat in instanta e de povestit copiilor lui si acestea vor avea dubi de meritul sau, cand ii va trece pe la ureche, cand ,cum,.. a fost obtinut


Domnu` Florin ce ie aia frustranti ?



Domnule Cornel!!! ( a priva pe cineva de un bun, de un drept, a păgubi, a înșela). Indulgență nu strică. Cu mult respect Lucian !!!
Nume utilizator schimbat din lucfish

loco
Mesaje: 156
Membru din: Joi Feb 04, 2010 20:02

Re: 2013 - iata unde s-a ajuns !

Mesaj de loco »

frate...Rudenii astia sunt de c... !

Avatar utilizator
Dan Badarcea
Mesaje: 881
Membru din: Lun Mai 19, 2008 11:19
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: 2013 - iata unde s-a ajuns !

Mesaj de Dan Badarcea »

lucfish scrie:florinbrasov scrie:
gabisandu scrie:
Nu asta este strada catre pescuitul profesionist. Se creeaza un precedent periculos care va distruge competitia crapista.
Nu tribunalul ar trebui sa decerneaze titlul de campion national.

domnule gabi .tribunalul e pentru frustranti care nu pot obtine corect nimic .si incearca prin inselatorie sau manipulare daca nu ii iese nici asa cauta alte soluti .
important este nu cine a castigat campionatul national in tribunal, important este de cine e recunoscut drept campion national in randu pescarilor care au participat la acest campionat si nu numai .
ce a castigat in instanta e de povestit copiilor lui si acestea vor avea dubi de meritul sau, cand ii va trece pe la ureche, cand ,cum,.. a fost obtinut


Domnu` Florin ce ie aia frustranti ?



Domnule Cornel!!! ( a priva pe cineva de un bun, de un drept, a păgubi, a înșela). Indulgență nu strică. Cu mult respect Lucian !!!


Cornel are dreptate :D . (informare,nu strica). Tot cu respect :wink:
Ovidius Constanta

robert 82
Mesaje: 56
Membru din: Vin Dec 28, 2012 19:45

Re: 2013 - iata unde s-a ajuns !

Mesaj de robert 82 »

Cea mai mare marsevie petrecuta , rudeanu este ...... de cea mai joasa speta, se joaca cu tribunalele si nu e bine ! Poate o sa vrea si titlul mondial prin tribunale ! Carping =foame=nerusinare ! Si produse de ......... !
Vancea Robert

Dublu B
Mesaje: 77
Membru din: Lun Dec 05, 2011 8:29
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: 2013 - iata unde s-a ajuns !

Mesaj de Dublu B »

Domnule Cristi, ne puteti spune care a fost taxa de inscriere la concursul castigat si care au fost premiile?......concluziile le trage fiecare si poate ne mai luminam si noi putin.

valetro
Mesaje: 41
Membru din: Mar Apr 13, 2010 13:11

Re: 2013 - iata unde s-a ajuns !

Mesaj de valetro »

Din punctul meu de vedere sunt mici sansele ca instanta sa dea castig de cauza reclamantului. Ma bazez pe urmatorul indiciu. Un Prefect(deci la putere) a actionat in instanta un "postac" persoana imporatanta in opozitia locala, a fost demonstarta postarea de la locuinta tatalui paratului ,ora (2 dimineata), dar.... nu au reusit sa demonstreze ca cel ce a postat era paratul sau tatal acestuia.

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: 2013 - iata unde s-a ajuns !

Mesaj de Vladut Mateianu »

Stai ca nu ai inteles Vali ! Eu nu neg ca sunt autorul postarilor sau ca l-am facut ESCROC !
De asemenea, pot si demonstar in instanta ca si-a batut joc de toti cei veniti cu buna credinta la tragerea la sorti de la CN ! Ne-a facut ca pe prosti...pe toti, nu doar pe mine ! :D Singurul care a realizat pericolul a fost Dan Mitranescu, dar prea tarziu.....

Citez : " ...am ANGAJAT 2 matematicieni care sa faca un set de grile..."
" ....sunt sanse 1 la 1.000.000 ca un lot sa ocupe 1-1-1..."
"...... grilele v-au fost prezentate aseara, le-am lasat pe scaune la sedinta, ce sa va fac daca nu v-ati uitat pe ele ? "


ETC.... :twisted:

Si mai sunt chestii vechi, din 2004,Portugalia, stiute de catre toti fostii membrii ai echipei nationale.... stie lumea cine este C.Rudeanu, un om care nu a avut serviciu niciodata ! :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: 2013 - iata unde s-a ajuns !

Mesaj de andrei vladeanu »

Vladut Mateianu scrie: Si mai sunt chestii vechi, din 2004,Portugalia, stiute de catre toti fostii membrii ai echipei nationale.... stie lumea cine este C.Rudeanu, un om care nu a avut serviciu niciodata ! :wink:
din acei fosti membri ai echipei nationale din 2004 numai tu te-ai asociat cu el in 2012 la organizarea CN-ului.

in alta ordine de idei, in diagrama agvps-ului la rubrica grile figureaza rig service, liga de crap si carping. de ce numai rudeanu v-a "escrocat"?
The One Team

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: 2013 - iata unde s-a ajuns !

Mesaj de miyagi »

Dan Badarcea scrie:
lucfish scrie:florinbrasov scrie:
gabisandu scrie:
Nu asta este strada catre pescuitul profesionist. Se creeaza un precedent periculos care va distruge competitia crapista.
Nu tribunalul ar trebui sa decerneaze titlul de campion national.

domnule gabi .tribunalul e pentru frustranti care nu pot obtine corect nimic .si incearca prin inselatorie sau manipulare daca nu ii iese nici asa cauta alte soluti .
important este nu cine a castigat campionatul national in tribunal, important este de cine e recunoscut drept campion national in randu pescarilor care au participat la acest campionat si nu numai .
ce a castigat in instanta e de povestit copiilor lui si acestea vor avea dubi de meritul sau, cand ii va trece pe la ureche, cand ,cum,.. a fost obtinut


Domnu` Florin ce ie aia frustranti ?



Domnule Cornel!!! ( a priva pe cineva de un bun, de un drept, a păgubi, a înșela). Indulgență nu strică. Cu mult respect Lucian !!!


Cornel are dreptate :D . (informare,nu strica). Tot cu respect :wink:
Poi nu trebuie sa stim frate cu cine vorbim? Trancanesc aiurea pana ajung sa vad ca interlocutoru` n-are proprietatea termenilor. Cine e "cazut" atunci :)?
Urban culture.

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: 2013 - iata unde s-a ajuns !

Mesaj de Vladut Mateianu »

Eu nu "m-am asociat cu el " , ci am pus umarul, fara niciun inters financiar , la organizarea CN 2012. Cand am vazut ca pe C.Rudeanu de fapt il intereseaza "altceva", m-am oprit si am ramas un simplu participant...
Iar el este cel care s-a ocupat de tragerea la sorti si de modificarea sistemului de punctaj initial, nu Liga sau Rig.

Apropo, din 2004 nu mai avea cine sa se implice, restul baietilor activeaza in alt domeniu, nu ii mai intereseaza afacerile din domeniul pescuitului....

Imi place ca esti foarte interesat de subiect, iar eu nu mai prind PVTV acasa ! :D Doream sa vad meciurile dintre cluburi... :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”