Abandonuri

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Abandonuri

Mesaj de Vladut Mateianu »

Consider ca echipele care nu s-au mai prezentat, au favorizat obtinerea de rezultate bune a anumitor echipe(vecinii de stand), creind astfel avantaje si influentand desfasurarea concursului.
Sunt curios ce decizii se vor lua impotriva lor si mai ales de catre cine ? Cine are curaj sa-si asume rolul de arbitru principal al turneului ? :?:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Re: Abandonuri

Mesaj de petre iulian »

la Hobaia SERIA 2 nu au fost 2 echipe si la bulanul cale-l avem anul asta nici una nu a fost in sectorul nostru.Ce nu inteleg eu este de ce nu se scot capetele se stand cand se intampla asa ceva . Cred ca mai corect era sa scoata 2 capete de stand decat sa ramana intre standuri un loc liber . SA vezi la Latesi cum o sa plateasca echipele ca merg si acolo nu se prezinta numai ca sa scape de Rudeanu. :wink:
Membru Fondator al Clubului Sportiv Green Lake

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: Abandonuri

Mesaj de oanavictor »

Vladut Mateianu scrie:Consider ca echipele care nu s-au mai prezentat, au favorizat obtinerea de rezultate bune a anumitor echipe(vecinii de stand), creind astfel avantaje si influentand desfasurarea concursului.
Sunt curios ce decizii se vor lua impotriva lor si mai ales de catre cine ? Cine are curaj sa-si asume rolul de arbitru principal al turneului ? :?:
Eu am ridicat aceasta problema la sedinta CTDA privind absenta lui Liviu Mihaescu ,propunand o suspendare pentru anul viitor .
Nu am avut sprijin si nici regulamentul nu prevede asa ceva din simplul fapt ca cei care au intocmit regulamentul CIPS sunt oameni care NU TRAIESC IN ROMANIA ,unde neseriozitatea este la ea acasa.
Dupa sedinta am fost atacat de Vladeanu ca ''AM VRUT SA-L BELESC PE MIHAESCU :!: ''si ca ''vezi doamne'' de asta sa inventat neprezentarea in sport .
Raman la parerea ca acestia trebuiesc suspendati cel putin pentru anul urmator daca lipsesc si nu au justificare ,sau si mai grav daca nu anunta cu minim 24 ore inainte lipsa de la competitie .
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Mugur Ioan
Mesaje: 161
Membru din: Lun Iul 03, 2006 8:53
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Abandonuri

Mesaj de Mugur Ioan »

Pot sa duc o scutire medicala...... ve-ti tine cont??? :D :D :D

Ne e cazul, doar o gluma sau o sugestie.
"Cine face si desface, toata ziua are ce face."
Mugur

Mugur Ioan
Mesaje: 161
Membru din: Lun Iul 03, 2006 8:53
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Abandonuri

Mesaj de Mugur Ioan »

Mugur Ioan scrie:Pot sa aduc o scutire medicala...... ve-ti tine cont??? :D :D :D

Ne e cazul, doar o gluma sau o sugestie.
"Cine face si desface, toata ziua are ce face."
Mugur

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”