Adresa AGVPS - pentru sedinta din data de 17.10.2014

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Avatar utilizator
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183
Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0

Re: Adresa AGVPS - pentru sedinta din data de 17.10.2014

Mesaj de iohann »

Bogdan Dragan scrie:Frumos asa...bravo, un mare bravo!
Draguta metoda de a iesi Campion National!
:oops: ...pt cei implicati...rusinica... :oops:


de unde ai dedus tu asta?

cine vrea sa iasa cn in alte conditii decat pe balta?!

si cine-ar acceptat un titlu sa zicem in instanta?!sunt prea ''ALTFEL'' ca sa pot accepta vreodata asa ceva!!! eu tot ce-am castigat, am castigat pe balta si CINSTIT! ai idee cate stiu de altii?!

IDEEA DE VREUN TITLU CASTIGAT IN INSTANTA, ESTE EXCLUS IN CADRUL CLUBULUI C-I.SA INTELEAGA TOATA LUMEA!


din ce-am discutat cu un om de la tine din lot in seara asta(live!nu-i dau numele, afli tu), mi-a zis ca daca se tine si voi veniti!
si cum de te-ai sucit brusc, cand Repciuc si cu Zait, erau cu bagajele facute sa vina la Corbu?!

eu vreau sa joc pe balta, cum am jucat mereu si cum s-a stabilit cu multe luni in urma!

sa-ti spun una-n gluma :D :hotului de hot i-e frica...dar nu e cazul :D

Avatar utilizator
Bogdan Dragan
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1179
Membru din: Joi Aug 20, 2009 17:31
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Adresa AGVPS - pentru sedinta din data de 17.10.2014

Mesaj de Bogdan Dragan »

Decat sa o spui in gluma mai bine nu o mai spuneai deloc...asta asa ca idee. In rest nu e treaba nimanui de ce m-am sucit eu...fiecare cu deciziile lui si eu am luat decizia care am crezut de cuvinta la acel moment. Am zis ca daca tot nu sunt pregatite celelalte cluburi sa le acord o sansa sa-si rezolve problemele si sa ne adunam in numar mare in primavara. Atata tot. Am facut cumva vreo crima ca am ales sa-i ajut si pe ceilalti? Daca eram eu in locul lor? Sper ca te-am lamurit.

Avatar utilizator
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183
Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0

Re: Adresa AGVPS - pentru sedinta din data de 17.10.2014

Mesaj de iohann »

las-o asa Bogdane, nu o da si tu in balade :wink:
spune-mi mie ce nu respectam noi si ce nu vor altii sa se respecte?
asa spunea si Vladut, ca sa-i asteptam si pe altii, iar daca te uiti pe postarile de la vremea respectiva, gandea exact invers :lol: :lol: :lol:
din multe discutii avute cu anumiti oameni, participa ceva loturi...si nu cred ca tu o sa stai deoparte :D
hai ca mai vb la moara, poate cadem vecini sa facem un sprit :lol: :shock: :lol: :shock: ...doar iti place sa bei cu mine :lol:

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Adresa AGVPS - pentru sedinta din data de 17.10.2014

Mesaj de gabi1 »

...doar iti place sa bei cu mine :lol:
Altu' care vrei sa-l strici... :lol: :lol:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183
Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0

Re: Adresa AGVPS - pentru sedinta din data de 17.10.2014

Mesaj de iohann »

gabi1 scrie:
...doar iti place sa bei cu mine :lol:
Altu' care vrei sa-l strici... :lol: :lol:
doar ne antrenam pt cn :D
remember dril pe masina, bataie cu catapulta, foarfeci, etc :lol:

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Adresa AGVPS - pentru sedinta din data de 17.10.2014

Mesaj de gabi1 »

iohann scrie:
doar ne antrenam pt cn :D
remember dril pe masina, bataie cu catapulta, foarfeci, etc :lol:
Asa "aluneca" omu'...un spritz, o garagata... :D :lol:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Adresa AGVPS - pentru sedinta din data de 17.10.2014

Mesaj de Vladut Mateianu »

oliviu orhei scrie:Catre
LIGA ROMANA DE CRAP
C.S. CARPING CLUB
C.S. CLUB CARP CORBU CCC
Asociatia CLAUMAR – INSOFT CARP TEAM
AVPS BUCURESTI
AVPS SOIMUL
AVPS ACVILA
Pentru crearea unei baze de date, din care sa reiasa numarul concret al membrilor pescarilor de crapimplicati in competitiile, din cadrul Campionatului privat al AGVPS A.G.V.P.S.,va rugam sa ne transmiteti, prin curier, fax, sau e-mail, pana cel tarziu 17.10.2014 ora 10:00, urmatoarele documente:
- Pentru LIGA ROMANA DE CRAP, lista cluburilor component, cu documentele legale de apartenta la aceasta(membru fondator sau afiliere ulterioara) si tabelul nominal al membrilor pescari din fiecare club afiliat , cu datele de identificare a acestora;
- Pentru Cluburile Sportive, table nominal al membrilor pescari sportivi, cu datele de indetificare a acestora;
- Pentru AVPS-uri, tabelul nominal al membrilor pescari implicate in competitiile de pescuit la crap , cu datele de identificare a acestora.
Documentatia solicitata ne este utila pentru aplicarea Hotararii nr 4/19.09.2013 a Consiliului A.G.V.P.S., cu privire la incasarea cotei de participare la bugetul A.G.V.P.S – 0,4 euro/membru pescar, (cu exceptia AVPS-urilor), si a fundamenta un system echitabil de vot la luarea deciziilor subcomisiei, in functie de numarul de membrii pescari sportive ai fiecarei entitati.
Documentele vor fi semnate si stampilate de reprezentantii legali ai organizatiilor si implica juridic responssabilitatea acestor.
Organizatiile care nu respecta termenul stabilit ptr depunerea documentelor si cele ce nu si-au achitat inca cota simbolica de participare la bugetul AGVPS, nu au drept de participare si vot in sedinta Subcomisiei de pescuit la Crap, programata vineri 17.10.2014 – 10:00, la sediul A.G.V.P.S., in scopul definitivarii unui punct comun de vedere privind etapele Campionatului de Pescuit la Crap, ca urmare a contestatiei depuse de Asociatia CLAUMAR – INSOFT CARP TEAM.
Cu stima
Director General
Dr. Ing. Neculai Selaru

Presedintele subcomisiei de pescuit la crap AGVPS din Romania
Oliviu Orhei
Crezi ca are rost sa participam ? Eu cred ca nu.... :oops:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Rep
Mesaje: 160
Membru din: Mar Mai 01, 2012 17:09

Re: Adresa AGVPS - pentru sedinta din data de 17.10.2014

Mesaj de Rep »

Yohan , hotarirea in cadru clubului a fost de a participa la CN, deoarece eram semnatari in toate PV-urile .
In pregatirea bugetului pentru CM am luat in calcul si CN-ul ,am platit primii,suntem pregatiti si noi cu nada ,avem si noi obligatii catre sponsori,suntem oarecum in aceeasi situatie ca si voi .Mai mult,nu noi am cerut convocarea sedintei ,iar votul lui Bogdan in situatia creata ,a fost unul de FAIR-PLAY .

Avatar utilizator
Bogdan Dragan
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1179
Membru din: Joi Aug 20, 2009 17:31
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Adresa AGVPS - pentru sedinta din data de 17.10.2014

Mesaj de Bogdan Dragan »

Rep scrie:Yohan , hotarirea in cadru clubului a fost de a participa la CN, deoarece eram semnatari in toate PV-urile .
In pregatirea bugetului pentru CM am luat in calcul si CN-ul ,am platit primii,suntem pregatiti si noi cu nada ,avem si noi obligatii catre sponsori,suntem oarecum in aceeasi situatie ca si voi .Mai mult,nu noi am cerut convocarea sedintei ,iar votul lui Bogdan in situatia creata ,a fost unul de FAIR-PLAY .
Lasa-l Nea Nicule ca nu intelege...sau mai bine zis nu vrea sa inteleaga! :wink:

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Adresa AGVPS - pentru sedinta din data de 17.10.2014

Mesaj de Vladut Mateianu »

Asteptam sentinta.
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”