Adrese MTS

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: Adrese MTS

Mesaj de Cristi Y »

Stefan Popescu scrie:Îmi pare rău că am ajuns coșmarul tău. Nu observi că, în afară de tine și vreo 2-3 ......., restul pescarilor sportivi au priceput din ce parte bate vântul
2-3 ??? o sa fi surprins dar sunt ceva mai multi , o sa vezi cam cate semnaturi vor fi anexate memoriului pe care deja d-nul Banicioiu i-l asteapta

apropos de ce spuneam dimineata cu mismasurile lui Buhac , exista niste date referitoare la propunerile lui de jonglerii financiare facute pe banii sindicatului sncfr pentru " parandaraturi " banesti , daca tot va dati atat de propovaduitori ai articolelor de lege s-ar putea sa se dovedeasca ca nu este chiar asa
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Adrese MTS

Mesaj de miyagi »

Cristi Y scrie:
Stefan Popescu scrie:Îmi pare rău că am ajuns coșmarul tău. Nu observi că, în afară de tine și vreo 2-3 ......., restul pescarilor sportivi au priceput din ce parte bate vântul
2-3 ??? o sa fi surprins dar sunt ceva mai multi , o sa vezi cam cate semnaturi vor fi anexate memoriului pe care deja d-nul Banicioiu i-l asteapta

apropos de ce spuneam dimineata cu mismasurile lui Buhac , exista niste date referitoare la propunerile lui de jonglerii financiare facute pe banii sindicatului sncfr pentru " parandaraturi " banesti , daca tot va dati atat de propovaduitori ai articolelor de lege s-ar putea sa se dovedeasca ca nu este chiar asa
Cristi vezi sa nu te infigi in el ca trebuie sa inteleaga cum a fost posibil sa se emita o astfel de aberatie si modalitatea prin care se va putea repara greseala administrativa, fara sa se ajunga la contencios. Memoriul il va supune analizei cabinetului Prim Ministrului si va cere sustinere executiva. Chestia nu e mai complicata de atat, dar trebuie inteleasa si avut rabdare.
Altfel! In bataia vantului se aude zornait de zale. Procesele vor avea loc la Bucuresti, iar ca masura de siguranta se va cere din start interzicerea stramutarii lor, ca sa ia directia Curtii de Apel Din Start. Sa nu mai poata el sa faca atata balet. Cineva zicea ca tranzitul va fi la Rahova. Cam asa va fi.
Urban culture.

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Adrese MTS

Mesaj de miyagi »

Domnu` Fane roaga-te la Bunul Dumnezeu sa nu-ti iasa ceva si pe evaziune. Ceva frauda din "exploatari", contractele civile, asistenta, ca precedent ai prin infiintarea unui ONG dand declaratii false in scris, sa nu mai amintesc de concursul unde ai inselat competitorii.
Urban culture.

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Adrese MTS

Mesaj de gabi1 »

popescule, vorba lui Pangica: - Ai grija sa nu se baseasca mireasa la altar. :lol: :lol:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Adrese MTS

Mesaj de miyagi »

gabi1 scrie:popescule, vorba lui Pangica: - Ai grija sa nu se baseasca mireasa la altar. :lol: :lol:
Poa` sa baseasca si mireasa ca Nea Fane s-a basit cand a luat-o pa urma lui Basescu.
A lovit exact cand nu trebuia si nici in cine nu trebuia.
Nu-ti poti bate joc de contribuabil 8) .
Urban culture.

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Adrese MTS

Mesaj de Vladut Mateianu »

Stefan Popescu scrie:tataie,
Îmi pare rău că am ajuns coșmarul tău. Nu observi că, în afară de tine și vreo 2-3 ......., restul pescarilor sportivi au priceput din ce parte bate vântul? .
doar 2-3 sunt care iti dau la mu.. ? cred ca te-a doborat senilitatea popescule...

esti o mizerie de om, locul tau nu este printre pescari. de ce insisti sa te bagi in seama cu noi ? iti este cumva fomica ? :mrgreen:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Adrese MTS

Mesaj de miyagi »

Vladut Mateianu scrie:
Stefan Popescu scrie:tataie,
Îmi pare rău că am ajuns coșmarul tău. Nu observi că, în afară de tine și vreo 2-3 ......., restul pescarilor sportivi au priceput din ce parte bate vântul? .
doar 2-3 sunt care iti dau la mu.. ? cred ca te-a doborat senilitatea popescule...

esti o mizerie de om, locul tau nu este printre pescari. de ce insisti sa te bagi in seama cu noi ? iti este cumva fomica ? :mrgreen:
Din "Cheloo Cronica unei senilitati premature", doar refrenul:

Asta-i cronica unei senilitati premature
Si reactia intarziata a unei minti imature
Prea bolnav sa munceasca prea fricos sa fure
Prea mandru sa ceara multumit sa-ndure


Citeste mai mult: Cheloo Cronica unei senilitati premature versuri / google
Urban culture.

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: Adrese MTS

Mesaj de Cristi Y »

de ce nu stai tu popescule in federatia ta juridica si iti pierzi vremea cu astia 2-3 neisemnati ???

te-am intrebat si dimineata lucrul asta dar voi , federalii :lol: :lol: :lol: , aveti mandria voastra , raspundeti selectiv , doar la ce va convine , doar sunteti de acolo de unde bate vantul ...ca sa nu zic ca sunteti in bataia vantului
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Anti FRPS
Mesaje: 434
Membru din: Dum Feb 19, 2012 14:36

Re: Adrese MTS

Mesaj de Anti FRPS »

Atata vreme cat legislatia europena primeaza in fata celei nationale , iar prima nu recunoste pescuitul ca sport , toate hartiile emise de orice orice entitate nationala sunt nule
Nu va mai bateti capul cu un escroc mitoman si muritor de foame

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Adrese MTS

Mesaj de miyagi »

Anti FRPS scrie:Atata vreme cat legislatia europena primeaza in fata celei nationale , iar prima nu recunoste pescuitul ca sport , toate hartiile emise de orice orice entitate nationala sunt nule
Nu va mai bateti capul cu un escroc mitoman si muritor de foame
Trebuie sa-ti bati capul daca n-ai fost in stare sa previ. Si anul trecut a vrut sa compromita participarea "statului" la un campionat mondial, fie el si privat. Ce s-a intamplat?
Am devenit campioni mondiali :| .
Urban culture.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”