Adrese MTS

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Adrese MTS

Mesaj de Vladut Mateianu »

Stefan Popescu scrie:tataie,
Îmi pare rău că am ajuns coșmarul tău. Nu observi că, în afară de tine și vreo 2-3 ......., restul pescarilor sportivi au priceput din ce parte bate vântul? .
doar 2-3 sunt care iti dau la mu.. ? cred ca te-a doborat senilitatea popescule...

esti o mizerie de om, locul tau nu este printre pescari. de ce insisti sa te bagi in seama cu noi ? iti este cumva fomica ? :mrgreen:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Adrese MTS

Mesaj de miyagi »

Vladut Mateianu scrie:
Stefan Popescu scrie:tataie,
Îmi pare rău că am ajuns coșmarul tău. Nu observi că, în afară de tine și vreo 2-3 ......., restul pescarilor sportivi au priceput din ce parte bate vântul? .
doar 2-3 sunt care iti dau la mu.. ? cred ca te-a doborat senilitatea popescule...

esti o mizerie de om, locul tau nu este printre pescari. de ce insisti sa te bagi in seama cu noi ? iti este cumva fomica ? :mrgreen:
Din "Cheloo Cronica unei senilitati premature", doar refrenul:

Asta-i cronica unei senilitati premature
Si reactia intarziata a unei minti imature
Prea bolnav sa munceasca prea fricos sa fure
Prea mandru sa ceara multumit sa-ndure


Citeste mai mult: Cheloo Cronica unei senilitati premature versuri / google
Urban culture.

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: Adrese MTS

Mesaj de Cristi Y »

de ce nu stai tu popescule in federatia ta juridica si iti pierzi vremea cu astia 2-3 neisemnati ???

te-am intrebat si dimineata lucrul asta dar voi , federalii :lol: :lol: :lol: , aveti mandria voastra , raspundeti selectiv , doar la ce va convine , doar sunteti de acolo de unde bate vantul ...ca sa nu zic ca sunteti in bataia vantului
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Anti FRPS
Mesaje: 434
Membru din: Dum Feb 19, 2012 14:36

Re: Adrese MTS

Mesaj de Anti FRPS »

Atata vreme cat legislatia europena primeaza in fata celei nationale , iar prima nu recunoste pescuitul ca sport , toate hartiile emise de orice orice entitate nationala sunt nule
Nu va mai bateti capul cu un escroc mitoman si muritor de foame

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Adrese MTS

Mesaj de miyagi »

Anti FRPS scrie:Atata vreme cat legislatia europena primeaza in fata celei nationale , iar prima nu recunoste pescuitul ca sport , toate hartiile emise de orice orice entitate nationala sunt nule
Nu va mai bateti capul cu un escroc mitoman si muritor de foame
Trebuie sa-ti bati capul daca n-ai fost in stare sa previ. Si anul trecut a vrut sa compromita participarea "statului" la un campionat mondial, fie el si privat. Ce s-a intamplat?
Am devenit campioni mondiali :| .
Urban culture.

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: Adrese MTS

Mesaj de Cristi Y »

uite bai popescule , unul din aia 2-3 pescari de pe alt forum cam cum te apreciaza

Ba dihorule, nu ai fost director in viata ta, la mecanica te-au zidit in birou.
La PNL nu ai fost director, tu socotesti si functiile de la partid.
In Alba Iulia toata lumea te stie de TEPAR, "cine ma, ala cu pescarii", caracter ZERO.
Iar daca vrei sa ma contrazici , numeste o firma la care ai fost director.
"Propietar de firma privata"- care firma aia cu care dai "TUNURI"- cu banii din sertarul APSalba
In Alba esti un nimic! Zii 5 prieteni sau colaboratori, minus un "butuc" cu care ai "manevrat" banii Apsalba.
Hai curaj, spovedestete! sa vad daca ai curaj, eu te stiu bine, nu ca cei de pe alte forumuri pe care ii aburesti tu. Si nici pe aia nu ii mai poti mintii de foarte multa vreme.
Sa te fereasca cel de sus, sa te intalnesti cu ei pe balta! TE ARBITREAZA aia de nu te vezi!
Hai pa mincinosule!!!!!! :|[/b
]
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Anti FRPS
Mesaje: 434
Membru din: Dum Feb 19, 2012 14:36

Re: Adrese MTS

Mesaj de Anti FRPS »

Ca sa vedeti cata minciuna si perversitate zace in acest obscur individ ,care s-a insinuat dubios in reprezentantut pescuitului recreativ/sportiv ( asa vrea el sa creada )
Nu intentionam sa intru pe acest forum considerandu-l un forum pentru membri asociatiei Prieteni Pescari, dar intrucat ati facut referire la persoana mea si nu a FNPSR, ma vad nevoit sa fac cateva precizari, cu promisiunea sa nu mai intervin decat daca sunt solicitat. Ati facut vorbire despre Liga de spinning. Vreau sa va fac cateva precizari, pe care le-am facut si pe alte forumuri cu referire la Federatia Romana de pescuit sportiv despre care am spus ca s-a nascut moarta si am avut din pacate dreptate[/color]. Aceasta liga, care in acest moment are acelas statut ca si federatia romana de pescuit sportiv este o forma de asociere de prsoane juridice in speta cluburi sportive. Or vreau sa va amintesc faptul ca pescuitul nu este recunoscut ca sport si pentru a fi recunoscut trebuie sa functioneze (cluburile) cel putin trei ani si apoi se poate vorbi de Liga. Liga dobandeste personalitate juridica numai in baza unei sentinte judecatoresti, nu prin simpla declatie de intentie a unor oameni bine intentionati probabil, dar care nu au suficienta pregatire juridica in ceea ce priveste infiintarea persoanelor juridice.
Ce vreau sa va precizez este ca niciodata o federatie sportiva nu va fi afiliata la CIPS ( nici AGVPSR nu este federatie sportiva). La CIPS se afiliaza federatii de pescari sportivi. Ori federatiile se constituie conform art. 35 din OG 26/2000 cu privire la asociatii si fundatii.
Punctul dumneavoastra de vedere cum ca LPS este mai serioasa decat FNPSR este unul incorect, intrucat nu ati avut ocazia sa cunoasteti ce reprezinta de fapt aceasta federatie decat din auzite si de multe ori nu ati auzit cele mai bune lucruri, fapt ce nu va dreptul sa ne judecati din auzite ci doar din ceea ce facem sau ne propunem sa facem. Stiu ca am facut deranj mare in pescuitul sportiv realizand infiinatrea acestei federatii cu sediul la Alba iulia si nu in Bucuresti si deranjand niste interese financiare mari pe piata pescuitului sportiv (vezi afacerile senzor si altele) care ne place sau nu a devenit o afacere manoasa. Noi ne propunem (si va garantez ca vom reusi) sa promovam cu adevarat pescuitul sportiv si pentru cei care acum cu talent dar fara putere finaciara nu se pot afirma.
Faptul ca afirmi ca Liga este recunoscuta de AGVPS este un afront pe care il aduci pescuitului sportiv asociindul cu o excrocherie care cat de curand va iesi la iveala.
Primiti salutarile mele cordiale
Stefan Popescu- presedinte APS Alba si presedinte FNPSR

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: Adrese MTS

Mesaj de Cristi Y »

pe forumul unde popecu & buhac flatuleaza au restrictionat accesul :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

au inchis usa la baraca sa se preaslaveasca unii pe altii in voie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


s-au BARICADAT !! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: Adrese MTS

Mesaj de Cristi Y »

uite popescule inca o postare inbarbatoare din partea celor 2-3 pescari care te apreciaza , asta de la stationar :


Pai , cateva spicuiri. In trecut era mare enjiner , caracter identic , la revolutie muncitorii l-au zidit in birou...
Despre Baracuda , inca nu si-a terminat chestia penala cu inselaciunea. Se mai deruleaza prin salile tribunalelor si acum. ;)
Cat priveste participarea , oamenii(nu rahatii , ca s-a dezvoltat o specie noua de competitori) au fost trimisi de AGVPS , cu delegatie si tot tacamul . Dar , spre intimidare si racolare a pescarilor de competitie , s-a indreptat si impotriva lor personal. Oricum , FIPS-CIPS a invitat AGVPS sa-si delege lotul de pescari care sa-i reprezinte.Aici trebuie avocati , cheltuieli grijite , plangere pentru denunt calomnios , tot tacamul. Sa plateasca , daca-i tare-n clont. Dar probabil este falit , cum a fost dintotdeauna. Cu ocazia asta , probabil se va duce si federatia asta...
PS Bentu este in Consiliul FIPS , AGVPS este membru fondator si relatiile cu externul sunt excelente. Spre deosebire de federatia lu' peste , care plange pe la colturi si nu-i da nimeni tata. Poate se ofera aici careva sa-l ajute...cu tata.
N-are rost , nu se va schimba vreodata cu nimic , vina o poarta sistemul sanitar din RO.
PPS Nu-l las sa posteze , ca polueaza . Si ma ia cu lene cand stiu ca dupa 2-3 zile trebuie sa-l banez iarasi. Dar nu-mi fac probleme , are purtator de cuvant. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Acum , ma adresez oamenilor cu inca-ceva-urme de caracter care roiesc in jurul lui. Nu v-ati lamurit inca? Ce asteptati , ce doriti sa va ofere? Sunt bune doar iluziile? Zau daca va inteleg. Sau si voi...
Aici suntem noi , el nu prea are ce cauta. Probabil undeva dincolo sunteti voi. Asa ca , vorba secuiului , lasati-ne. Aveti treaba cu promovarea pescuitului , prin salile tribunalelor. O plangere , o amenda , o vizita medicala...Adio.
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

ANTIFANE
Mesaje: 92
Membru din: Mar Iul 09, 2013 22:54

Re: Adrese MTS

Mesaj de ANTIFANE »

Da cu procesul Baracuda cum stai Popica?Hai sa intrebam pe Tudose!Apropo,in curand te executa! :lol: :lol: Si nu uita( la baietii din Arad )sa-i decontezi analizele medicale ca a pus Profu sa fac pe banii lor!! :lol: :lol:

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”