ANUNT

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Încuiat
Avatar utilizator
Dan Mateianu
Site Admin
Mesaje: 3211
Membru din: Mie Ian 16, 2008 9:52
Puncte: 300
Localitate: Bucuresti

ANUNT

Mesaj de Dan Mateianu »

ATENTIONARE: USERII CARE NU VOR INCETA CU JIGNIRILE SI INJURIILE (DIRECTE) NU VOR MAI PUTEA SCRIE IN TOPICURILE CAMPIONATUL NATIONAL SI DISCUTII GENERALE.

Acest lucru i s-a intamplat si utilizatorului Stefan Popescu in sectiunea Campionatul National, unde accesul i-a fost restrictionat.

Am inceput sa primesc mesaje private de la utilizatori ca s-au saturat sa citeasca atatea injuraturi in aceste topicuri si este normal.

Va multumesc ptr intelegere.

Avatar utilizator
Digital
Pescar de competitie
Mesaje: 1102
Membru din: Lun Iun 09, 2008 9:26
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: ANUNT

Mesaj de Digital »

......si uite asa s-a facut dreptate :lol: :lol: :lol:
Impartialitate totala,clar :lol: :lol:
Stima.
Victor Conta
ROMANIA
Tara in care ingerii nu calca

Avatar utilizator
Decebalus
Pescar de competitie
Mesaje: 461
Membru din: Mie Mar 16, 2011 10:43
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: ANUNT

Mesaj de Decebalus »

Digital scrie:......si uite asa s-a facut dreptate :lol: :lol: :lol:
Impartialitate totala,clar :lol: :lol:
Stima.
LIKE
O mica cenzura nu strica,am citit peste 100 de postari ale mosului asta dar nu stiu daca a injurat de 2 ori :lol:
SpritZCarp

Avatar utilizator
RazvanG
Pescar de competitie
Mesaje: 2262
Membru din: Lun Mai 04, 2009 0:22
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: ANUNT

Mesaj de RazvanG »

Decebalus scrie:
Digital scrie:......si uite asa s-a facut dreptate :lol: :lol: :lol:
Impartialitate totala,clar :lol: :lol:
Stima.
LIKE
O mica cenzura nu strica,am citit peste 100 de postari ale mosului asta dar nu stiu daca a injurat de 2 ori :lol:
Probabil ca esti unul dintre......

MihneaBV
Mesaje: 141
Membru din: Joi Mai 03, 2012 17:21
Puncte: 0
Localitate: Brasov

Re: ANUNT

Mesaj de MihneaBV »

Decebalus scrie:
Digital scrie:......si uite asa s-a facut dreptate :lol: :lol: :lol:
Impartialitate totala,clar :lol: :lol:
Stima.
LIKE
O mica cenzura nu strica,am citit peste 100 de postari ale mosului asta dar nu stiu daca a injurat de 2 ori :lol:


subscriu. e o idiotenie sa banezi un om care pana la urma nu a jignit. ca spune prostii sau ca minte e una dar de jignit nu cred. daca se poate ca domnul Dan M sa ne posteze ceva exemple de jigniri pentru care a fost banat userul dat ca exemplu. daca se poate si daca e impartialitate. daca nu macar sa stim. e dreptul proprietarului sa isi selecteze clientela dar nu pe motive de cacao.
Buia Mihnea

Avatar utilizator
Edi Vrabie
Mesaje: 65
Membru din: Dum Aug 01, 2010 18:26
Puncte: 0
Contact:

Re: ANUNT

Mesaj de Edi Vrabie »

MihneaBV scrie:
Decebalus scrie:
Digital scrie:......si uite asa s-a facut dreptate :lol: :lol: :lol:
Impartialitate totala,clar :lol: :lol:
Stima.
LIKE
O mica cenzura nu strica,am citit peste 100 de postari ale mosului asta dar nu stiu daca a injurat de 2 ori :lol:


subscriu. e o idiotenie sa banezi un om care pana la urma nu a jignit. ca spune prostii sau ca minte e una dar de jignit nu cred. daca se poate ca domnul Dan M sa ne posteze ceva exemple de jigniri pentru care a fost banat userul dat ca exemplu. daca se poate si daca e impartialitate. daca nu macar sa stim. e dreptul proprietarului sa isi selecteze clientela dar nu pe motive de cacao.
LIKE
Te bati cu morile de vant. Asta este .....

Andrei Popescu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1096
Membru din: Vin Dec 11, 2009 12:13

Re: ANUNT

Mesaj de Andrei Popescu »

Stiu eu, Vladeanu l a banat. :D
Pesti, nu povesti !!!

http://www.meetcarp.ro
http://www.bestfivecarp.com
http://www.cpk.ro



Nume utilizator schimbat din toto `U`C

Avatar utilizator
Decebalus
Pescar de competitie
Mesaje: 461
Membru din: Mie Mar 16, 2011 10:43
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: ANUNT

Mesaj de Decebalus »

RazvanG scrie:
Decebalus scrie:
Digital scrie:......si uite asa s-a facut dreptate :lol: :lol: :lol:
Impartialitate totala,clar :lol: :lol:
Stima.
LIKE
O mica cenzura nu strica,am citit peste 100 de postari ale mosului asta dar nu stiu daca a injurat de 2 ori :lol:
Probabil ca esti unul dintre......
Trebuia sa zbori demult de pe un forum normal,la cate mizerii arunci zilnic,nu combati nimic cu limbajul tau de mahala
Vino cu fapte nu cu vorbe,ti-am mai spus eu pe privat cum sta treaba


Sunt unul dintre aia de care care o sa dai ochii candva si sunt tare curios daca o sa ai curajul sa iti asumi jignirile astea de copil ofuscat :wink:
SpritZCarp

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2295
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: ANUNT

Mesaj de Albert »

Dan, ar trebui sa faci un topic cu sanctiuni, cum exista pe toate forumurile care se respecta. Acolo ar trebui ca fiecare moderator sa spuna ce sactiuni a aplicat si motivul lor. E enervant sa te trezesti cu posturi sterse sau cu banuri si sa n-ai habar de ce se intampla lucrurile astea.
Asta daca vrei transparenta si fair-play...daca nu, ramane asa ca si pana acum.

Avatar utilizator
RazvanG
Pescar de competitie
Mesaje: 2262
Membru din: Lun Mai 04, 2009 0:22
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: ANUNT

Mesaj de RazvanG »

O mica cenzura nu strica,am citit peste 100 de postari ale mosului asta dar nu stiu daca a injurat de 2 ori :lol:[/quote]

Probabil ca esti unul dintre......[/quote]

Trebuia sa zbori demult de pe un forum normal,la cate mizerii arunci zilnic,nu combati nimic cu limbajul tau de mahala
Vino cu fapte nu cu vorbe,ti-am mai spus eu pe privat cum sta treaba


Sunt unul dintre aia de care care o sa dai ochii candva si sunt tare curios daca o sa ai curajul sa iti asumi jignirile astea de copil ofuscat :wink:[/quote]

Prietene,de vazut ti-am mai spus ca ne putem vedea oricand sunt eu pe balta sau oriunde,de curaj in ceea ce priveste datul cu ochii de o persoana ,stai linistit ca am avut si cred ca nu ma va lasa asa dintr-o data :wink:
Faptul ca am avut odinioara un schimb de replici mai acide ,asta nu ma va face sa stau ascuns niciodata....trust me :wink:
Prima okazie pe care o sa o ai sa ma vezi live,va fi la Best Five,data o poti afla din calendarul competitional.Te astept cu mare drag :wink:

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”