Calificari Campionatul Mondial - Ucraina 2020

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2295
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Calificari Campionatul Mondial - Ucraina 2020

Mesaj de Albert »

Adica APCR reloaded? :)N-ai sa vezi. Si anul asta se vor gasi suficienti cotizanti care sa umple locurile la șuetă pe baza de contract de organizare evenimente:))).
Cacaracterul de la Alba face ce face si baga frica-n comunistii de la agevepeseu' , sucicient cat sa nu mai fie vorba de pescuit in hârtii. Marii jmekeri vanatori pusi cu botu' pe labe de un escorc la fel de comunist ca si ei. Si voi aruncati in continuare cu mii de euro in ei.
Va meritati soarta.

Avatar utilizator
Hrib George
Mesaje: 213
Membru din: Lun Ian 19, 2015 16:41
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Calificari Campionatul Mondial - Ucraina 2020

Mesaj de Hrib George »

Lucian SV scrie:
Mie Apr 17, 2019 20:08
d-le Hrib George ești cumva avocatul zoiosului? :wink:
Cum ai ajuns tu la concluzia asta D-le Lucian??
Este o postare preluata din mediul online unde toata lumea are acces!.......daca cer explicatii inseamna ca sunt avocat? 8)
Pe cine incerci sa aperi sau protejezi? :roll:
Off ...cum interpretati voi repede..........

Faptul ca in acest fenomen avem doua entitati (AGVPS Si Federatie)conduse de doi comunisti care nu fac altceva decat sa isi bata joc de noi ,iar noi nu facem altceva decat sa stam cu mainile in san ,sa aruncam cu mii de euro in ei,sa ne certam intre noi in loc sa fim uniti............asta nu reusiti sa vedeti ......?
Faptul ca pe banii nostri fiecare face ce vrea si cand ceri explicatii te da afara si iti baga pumnul in gura .....nu se vede!
"Dezbina si cucereste" este o zicala foarte buna numai de putini inteleasa!

NU vedeti ca de ani de zile cei care cred ca au facut ceva pentru pescuitul din Romania doar "CRED".........acum culegem ce ei au semanat .

E bine ca nu facem altceva sa ne contrazicem intre noi ,sa facem ceva efectiv constructiv nu .
In mediul online suntem tari in texte,dar pusi in fata faptului suntem mielusei,doar cativa stiu sa mai tipe pe la sedinte in rest .......ramaneti ONLINE :wink: !

Avatar utilizator
Hrib George
Mesaje: 213
Membru din: Lun Ian 19, 2015 16:41
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Calificari Campionatul Mondial - Ucraina 2020

Mesaj de Hrib George »

Lucian SV scrie:
Mie Apr 17, 2019 20:08
d-le Hrib George ești cumva avocatul zoiosului? :wink:
Iar de supt,bei taran coclit,moldovean prost si infect sa ti-o suga pamantul si sa ti-o suga cat mai repede ca tare prost mai este pamantul ca te tine in viata

Lucian SV
Mesaje: 763
Membru din: Dum Apr 01, 2012 1:40
Puncte: 0
Localitate: Suceava

Re: Calificari Campionatul Mondial - Ucraina 2020

Mesaj de Lucian SV »

deci ești „avocatul” zoiosului. rămâne cum am stabilit.

Avatar utilizator
Hrib George
Mesaje: 213
Membru din: Lun Ian 19, 2015 16:41
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Calificari Campionatul Mondial - Ucraina 2020

Mesaj de Hrib George »

Lucian SV scrie:deci ești „avocatul” zoiosului. rămâne cum am stabilit.
E clar ........mi-a zis lumea ca esti bețiv și cam esti prost de gura si sa nu te bag in seama,dar nu credeam.........acum chiar sunt convins.


Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk



Lucian SV
Mesaje: 763
Membru din: Dum Apr 01, 2012 1:40
Puncte: 0
Localitate: Suceava

Re: Calificari Campionatul Mondial - Ucraina 2020

Mesaj de Lucian SV »

Hrib George scrie:
Lun Apr 22, 2019 16:01
Lucian SV scrie:deci ești „avocatul” zoiosului. rămâne cum am stabilit.
E clar ........mi-a zis lumea ca esti bețiv și cam esti prost de gura si sa nu te bag in seama,dar nu credeam.........acum chiar sunt convins.


Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk
băi tu nu vezi că ești off topic. ce treabă are ce citești tu, pe pagina zoiosului și apoi postezi aici, cu topicul prezent? sau trolezi? ps. lasă numărul de telefon să te sune organizatorul!

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18917
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Calificari Campionatul Mondial - Ucraina 2020

Mesaj de Vladut Mateianu »

Vladut Mateianu scrie:
Lun Apr 15, 2019 19:04
Participarea la un CN privat ca acesta costa niste mii de euro. Cine ne garanteaza ca echipa castigatoare va participa la CM din Ucraina ? Cine este de fapt organizatorul real ?

Intreb ptr ca pana acum nimeni nu isi asuma rolul de organizator. Vreau cand platesc sa existe un contract intre clubul meu si organizator ca in cazul in care castigam sa ne fie garantata participarea la CM !!!
Am asteptat destul raspunsul, vad ca nimeni nu are tupeu sa isi asume riscul ! Treaba pute rau, mai ales ca se vor incasa cateva zeci de mii de euro pe seama acestui eveniment. Am trimis mail la Agvps ca sa aflu ce se intampla cu ei si cine este organizatorul care raspunde de treaba asta. Revin.
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18917
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Calificari Campionatul Mondial - Ucraina 2020

Mesaj de Vladut Mateianu »

Din pacate si Agvps evita raspunsul....
Asta ca sa stiti cum stam si in ce postura de cacat am ajuns, pe banii nostri jucam cum vor niste domni neinteresati si neimplicati. Sper sa fie ultimul an.

@ oliviu orhei( sau cine este organizator-incasator)

A achitat cineva taxa pana acum ?
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
Bogdan Timis
Mesaje: 364
Membru din: Mar Oct 06, 2015 10:23
Puncte: 0
Localitate: Buzau

Re: Calificari Campionatul Mondial - Ucraina 2020

Mesaj de Bogdan Timis »

Stiti cum se numesc cei care fac anumite lucruri caracterizate prin obtinerea placerii in urma producerii unei dureri fizice?
daca nu va place de ce va tot inscrieti an de an? in fiecare an aceeasi poveste!
pSD - ciuma rosie!
---- ---!

CarpRider
Mesaje: 95
Membru din: Joi Iun 21, 2018 14:54
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Calificari Campionatul Mondial - Ucraina 2020

Mesaj de CarpRider »

Nu cred ca voi reusi vreodata sa inteleg de ce se creeaza aceste discutii in jurul unui subiect care oricum este “rezolvat” fix de cine nu trebuie...
Treaba este foarte simpla:
Toate cluburile se pot uni intr-o LIGA,ca ex: LIGA ROMANA DE PESCUIT SPORTIV iar aceasta liga sa se afilieze la Fips-Cips si la Ministerul Tineretului si Sportului si atunci AGVPS-ul si-o ia in mana.
Intradevar sunt niste pasi de urmat...birocratie,sedinte interminabile,alegerea oamenilor de conducere/decizie insa rezultatul final este unul care asigura participatea corecta si legala la un CN respectiv CM...
Se pot creea subdivizii ale ligii care sa alimenteze constant competitiile de pescuit sportiv si asa vor intra toate concursurile de pescuit sportiv in cadru legal si sigur,fara sa mai existe voci care sa conteste acest lucru...
Se pot atrage sponsori din multinationale,companii care doresc sa-si extinda imaginea si prin activitati sportive,campanii tv pt ca a luat foarte mare amploare acest fenomen...
Zic si eu...

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”