CALIFICARILE PENTRU CM SPANIA 2015 SE VOR TINE ANUL VIITOR.

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Avatar utilizator
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183
Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0

Re: CALIFICARILE PENTRU CM SPANIA 2015 SE VOR TINE ANUL VIIT

Mesaj de iohann »

Vladut Mateianu scrie:
iohann scrie:
hai Vladute lasa ''fineturile'' astea de 2 bani.sunt loturi care s-au pregatit pt ce s-a stabilit cu mult tip in urma.
s-a saturat lumea sa te auda doar pe tine si pe Oana...si oricum voi aveti nevoie de intariri nato ca sa aratati ceva in cn :D :D :D
hai sa fim corecti si sa respectam regulile!
voi ati votat, nu altcineva!
daca se comunica din timp ca nu se mai tine, nu avea nimeni nicio problema.
regulile s-au respectat, eu cel putin asa cred....
referitor la lot, am adus deja cate ceva de la nato, marfa de calitate.... :D am si vandut cate ceva, sa avem bani de transferuri pe viitor....

lasand gluma la o parte, cred ca fiecare lot are sansa lui, indiferent de cat de bogat este ! sunt multi pescari buni dar fara posibilitati financiare, de ce sa nu le acordam si lor o sansa ?
fiecare lot trebuie sa aiba sansa lui!corect!
dar referitor la situatia actuala, cine are dreptate?!
nu s-a stiut din timp?!
da-le tu banii loturilor care s-au pregatit pt campionat!

Avatar utilizator
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183
Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0

Re: CALIFICARILE PENTRU CM SPANIA 2015 SE VOR TINE ANUL VIIT

Mesaj de iohann »

n-o sa mai tina mult atmosfera asta de circ, unde care tipa mai tare face legea!
s-a mai desteptat lumea si trebuie inteles, ca daca faci niste reguli, RESPECTA-LE!
ai organizat sute de concursuri, ai schimbat regulile vreodata fara acordul tuturor?!

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: CALIFICARILE PENTRU CM SPANIA 2015 SE VOR TINE ANUL VIIT

Mesaj de Vladut Mateianu »

iohann scrie:
fiecare lot trebuie sa aiba sansa lui!corect!
dar referitor la situatia actuala, cine are dreptate?!
nu s-a stiut din timp?!
da-le tu banii loturilor care s-au pregatit pt campionat!
din pacate totul se invarte doar in jurul banilor. cu o anumita suma de bani poti sa iesi chiar campion national, dar unde este mandria ? te stiu un luptator si un sportiv, de aceea iti si adresez urmatoarea intrebare : tu personal consideri ca, castigarea unui CN cu doar 4 loturi, este un motiv de mandrie ? sti bine ca mai sunt multe loturi care vor veni la anul, cand sigur va fi o competitie adevarata, nu un simulacru, dupa cum bine a punctat la sedinta Fane Fasie....
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: CALIFICARILE PENTRU CM SPANIA 2015 SE VOR TINE ANUL VIIT

Mesaj de oanavictor »

Se pare ca agvps incearca sa reintroduca o dictatura de care sa lepadat odata cu cazul floreasca si cazul carping netinand cont de hotararile majoritatii pescarilor de competitie desii in 2013 a promis altceva ....
pana una alta aceasta competitie se face pe banii pescarilor ,pe timpul pescarilor si pe nervii pescarilor ............si nicidecum pe relatiile unora la conducerea agvps ........
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: CALIFICARILE PENTRU CM SPANIA 2015 SE VOR TINE ANUL VIIT

Mesaj de Vladut Mateianu »

iohann scrie:n-o sa mai tina mult atmosfera asta de circ, unde care tipa mai tare face legea!
s-a mai desteptat lumea si trebuie inteles, ca daca faci niste reguli, RESPECTA-LE!
ai organizat sute de concursuri, ai schimbat regulile vreodata fara acordul tuturor?!
aici vreau sa te contrazic. cine tipa mai tare si da telefoane mai multe face legea....sa nu mai zic ce se intampla si daca arunci si niste bani la inaintare..... asa a fost mereu iohane, cred ca iti aduci si tu aminte multe episoade ! eu personal nu sunt de acord cu aceste lucruri, am sustinut mereu ca toate lucrurile trebuiesc stabilite prin vot, adica sa troneze dorinta majoritatii.....

in fine, trebuie sa intelegi ca atat timp platesc din buzunar participarea la acest cn, am dreptul sa votez si sa-mi dau cu parerea. obiectiv sau nu, asta majoritatea o stabileste.... :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: CALIFICARILE PENTRU CM SPANIA 2015 SE VOR TINE ANUL VIIT

Mesaj de Vladut Mateianu »

oanavictor scrie:Se pare ca agvps incearca sa reintroduca o dictatura de care sa lepadat odata cu cazul floreasca si cazul carping netinand cont de hotararile majoritatii pescarilor de competitie desii in 2013 a promis altceva ....
pana una alta aceasta competitie se face pe banii pescarilor ,pe timpul pescarilor si pe nervii pescarilor ............si nicidecum pe relatiile unora la conducerea agvps ........
asta este, banuiam ca aici se va ajunge ! :D pregatim loturile ptr noiembrie, corbu va fi o gazda buna si ingaduitoare..... plus ca in perioada trebuiesc minim 200 de kg de boilies de echipa, ca sa fie treaba treaba ! :lol:

strange lotul nea victore si hai la lupta ! :D
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Alexandru Mihai
pescar de competitie
Mesaje: 2308
Membru din: Vin Mar 19, 2010 17:36
Puncte: 0
Localitate: București

Re: CALIFICARILE PENTRU CM SPANIA 2015 SE VOR TINE ANUL VIIT

Mesaj de Alexandru Mihai »

oanavictor scrie:Se pare ca agvps incearca sa reintroduca o dictatura de care sa lepadat odata cu cazul floreasca si cazul carping netinand cont de hotararile majoritatii pescarilor de competitie desii in 2013 a promis altceva ....
pana una alta aceasta competitie se face pe banii pescarilor ,pe timpul pescarilor si pe nervii pescarilor ............si nicidecum pe relatiile unora la conducerea agvps ........
Sunte-ti ultima persoana din pescuitul romanesc care ar trebui sa vorbeasca despre dictatura in conditiile in care ati amenintat cu dezafilierea Clubului Green Lake de la Liga in caz ca vor intentiona sa participe la calificari.
Si inca un motiv in plus ca ar trebui taceti ar fi urmatorul: ati incercat sa pacaliti Clubul Claumar Insoft cu afilierea la Liga mai precis la telefon mi-ati spus ca DA si pe la spate v-ati laudat ca NU ne afiliati, bine ca ne-am dat seama de intentiile dumneavoastra.
''Daca mintea iti este oarba ochii sunt inutili.''

Anthony Hopkins

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: CALIFICARILE PENTRU CM SPANIA 2015 SE VOR TINE ANUL VIIT

Mesaj de oanavictor »

Alexandru Mihai scrie:
oanavictor scrie:Se pare ca agvps incearca sa reintroduca o dictatura de care sa lepadat odata cu cazul floreasca si cazul carping netinand cont de hotararile majoritatii pescarilor de competitie desii in 2013 a promis altceva ....
pana una alta aceasta competitie se face pe banii pescarilor ,pe timpul pescarilor si pe nervii pescarilor ............si nicidecum pe relatiile unora la conducerea agvps ........
Sunte-ti ultima persoana din pescuitul romanesc care ar trebui sa vorbeasca despre dictatura in conditiile in care ati amenintat cu dezafilierea Clubului Green Lake de la Liga in caz ca vor intentiona sa participe la calificari.
Si inca un motiv in plus ca ar trebui taceti ar fi urmatorul: ati incercat sa pacaliti Clubul Claumar Insoft cu afilierea la Liga mai precis la telefon mi-ati spus ca DA si pe la spate v-ati laudat ca NU ne afiliati, bine ca ne-am dat seama de intentiile dumneavoastra.
o afiliere nu se poate face intr-o noapte .......iar cine a facut-o va trebui sa raspunda la niste intrebari ..........si nu voi fi eu acela
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

RB Baits
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 794
Membru din: Dum Oct 03, 2010 10:30

Re: CALIFICARILE PENTRU CM SPANIA 2015 SE VOR TINE ANUL VIIT

Mesaj de RB Baits »

oanavictor scrie:Se pare ca agvps incearca sa reintroduca o dictatura de care sa lepadat odata cu cazul floreasca si cazul carping netinand cont de hotararile majoritatii pescarilor de competitie desii in 2013 a promis altceva ....
pana una alta aceasta competitie se face pe banii pescarilor ,pe timpul pescarilor si pe nervii pescarilor ............si nicidecum pe relatiile unora la conducerea agvps ........
Pai dac tot VOI ati stabilit ca vreti CN in Octombrie si daca tot VOI nu mai vreti sa il tineti nu le dati VOI banii celor care s-au pregatit adica consumabile si boilesuri de calitate?
Ca sa nu mai fie dictatura sau voi vreti sa ne jucam azi il facem pe CN maine daca nu mai aveti chef nu il mai facem!

Radu Badica
CI Carp Team

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: CALIFICARILE PENTRU CM SPANIA 2015 SE VOR TINE ANUL VIIT

Mesaj de Vladut Mateianu »

RB Baits scrie:
Pai dac tot VOI ati stabilit ca vreti CN in Octombrie si daca tot VOI nu mai vreti sa il tineti nu le dati VOI banii celor care s-au pregatit adica consumabile si boilesuri de calitate?
Ca sa nu mai fie dictatura sau voi vreti sa ne jucam azi il facem pe CN maine daca nu mai aveti chef nu il mai facem!

Radu Badica
CI Carp Team
Lasa Radule ca nu se strica nici consumabilele si nici bilele pana la anul..... Eu raman peste iarna cu peste 2 tone de bile si sunt perfecte la anul.....

Daca restul loturilor nu au fost pregatite, de ce nu le putem astepta sa se regrupeze pana in primavara si sa ne luptam barbateste ? As este ca si cum ai da intr-un om bolnav si cazut la pamant..... Incearca sa fi mai intelegator, rautatea stiu ca nu te caracterizeaza...
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”