CALIFICARILE PENTRU CM SPANIA 2015 SE VOR TINE ANUL VIITOR.

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

barbumarius
pescar de competitie
Mesaje: 1131
Membru din: Joi Feb 07, 2008 18:32
Puncte: 0
Localitate: Pitesti

Re: CALIFICARILE PENTRU CM SPANIA 2015 SE VOR TINE ANUL VIIT

Mesaj de barbumarius »

Vladut Mateianu scrie:noi aveam banii pregatiti ptr plata (iti poate confirma adi forest), lotul pregatit si chiar si nada pe ultima suta de metri.....
apoi am aflat ca nu se va tine ptr cu nu sunt echipe, de aceea am si amanat plata.
..
Pai tu de unde ai aflat ca nu se tine?
Si daca ai aflat de ce nu ai facut public?
Ceri sa fii respectat si sa astepte ceilalti sa iti pui lotul la punct dar de fapt nu ai respect fata de ceilalti.

irinel bunica
Mesaje: 269
Membru din: Lun Iun 22, 2009 11:43
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CALIFICARILE PENTRU CM SPANIA 2015 SE VOR TINE ANUL VIIT

Mesaj de irinel bunica »

Marius "Respectul" se castiga :wink:
"Caracterul fara inteligenta poate mult,
dar inteligenta fara caracter nu valoreaza nimic." (Cicero)

barbumarius
pescar de competitie
Mesaje: 1131
Membru din: Joi Feb 07, 2008 18:32
Puncte: 0
Localitate: Pitesti

Re: CALIFICARILE PENTRU CM SPANIA 2015 SE VOR TINE ANUL VIIT

Mesaj de barbumarius »

Asa e Irinele si sincer nu imi doresc sa se tina calificare anul asta dar am militat sa se tina pt ca trebuie sa invatam sa respectam odata pt totdeauna ceea ce tot noi am hotarat, altfel nu putem avea pretentii ca lucrurile vor intra vreodata in normal.

irinel bunica
Mesaje: 269
Membru din: Lun Iun 22, 2009 11:43
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CALIFICARILE PENTRU CM SPANIA 2015 SE VOR TINE ANUL VIIT

Mesaj de irinel bunica »

Ai dreptate, dar totodata ar fi o mare greseala sa se desfasoare cu 3-4 cluburi!
"Caracterul fara inteligenta poate mult,
dar inteligenta fara caracter nu valoreaza nimic." (Cicero)

barbumarius
pescar de competitie
Mesaje: 1131
Membru din: Joi Feb 07, 2008 18:32
Puncte: 0
Localitate: Pitesti

Re: CALIFICARILE PENTRU CM SPANIA 2015 SE VOR TINE ANUL VIIT

Mesaj de barbumarius »

irinel bunica scrie:Ai dreptate, dar totodata ar fi o mare greseala sa se desfasoare cu 3-4 cluburi!
De acord.
Dar asta se intampla din cauza la ce spuneam mai sus. Intai mergem, votam, stabilim reguli si date si apoi nu ne mai convine ce am hotarat si bagam bete in roate.

barbumarius
pescar de competitie
Mesaje: 1131
Membru din: Joi Feb 07, 2008 18:32
Puncte: 0
Localitate: Pitesti

Re: CALIFICARILE PENTRU CM SPANIA 2015 SE VOR TINE ANUL VIIT

Mesaj de barbumarius »

Iar ca pescar, cand iti doresti sa iesi Campion National esti pregatit sa participi la CN in orice moment.
Cum spunea si Iohan mai sus, in 2013, noi am hotarat sa mergem cu o zi inainte. Am venit, am participat cu ambitie si am iesit campioni.

CLAUMAR INSOFT
Mesaje: 9
Membru din: Lun Oct 13, 2014 14:33

Re: CALIFICARILE PENTRU CM SPANIA 2015 SE VOR TINE ANUL VIIT

Mesaj de CLAUMAR INSOFT »

De câțiva ani se tot vorbește de momentul 0 in pescuit, acum consideram ca este acest moment, puneți-vă în ordine actele și cluburile, facem împreuna un regulament de ordine interioara îl semnam și stampilam și după aia o sa avem un regulament strict prin care nimeni nu este mai presus decât celalalt. Acest regulament o sa îl schițam noi și o sa il dam spre citire/îmbunătățire/aprobare către toate cluburile de pescuit din România si cu acordul tuturor o sa il prezentam AGVPS-ului.
A venit momentul sa nu mai facem CN-uri pe genunchi in coltul străzii, sa ne organizam ca sa nu mai facem nimic de capul nostru.
Trebuie sa învățam sa respectam ce sa hotărât, semnat, parafat.
C.I. Carp Team

barbumarius
pescar de competitie
Mesaje: 1131
Membru din: Joi Feb 07, 2008 18:32
Puncte: 0
Localitate: Pitesti

Re: CALIFICARILE PENTRU CM SPANIA 2015 SE VOR TINE ANUL VIIT

Mesaj de barbumarius »

PIO. Incepe meciul. :lol: :lol:

irinel bunica
Mesaje: 269
Membru din: Lun Iun 22, 2009 11:43
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CALIFICARILE PENTRU CM SPANIA 2015 SE VOR TINE ANUL VIIT

Mesaj de irinel bunica »

Pai cum facem ca tot noi am votat ca la CN pot participa cluburile sau loturile afiliate la AGVPS, LIGA, AVPS iar la data limitita in care trebuia sa prezentati echipa nu erati afiliati nicaieri? Aici cum facem ca tot noi am votat? A fost bine ca ati fost primiti chiar daca nu aveati hartia minune cu data de 09.10.2014?
"Caracterul fara inteligenta poate mult,
dar inteligenta fara caracter nu valoreaza nimic." (Cicero)

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: CALIFICARILE PENTRU CM SPANIA 2015 SE VOR TINE ANUL VIIT

Mesaj de oanavictor »

:idea:
CLAUMAR INSOFT scrie:De câțiva ani se tot vorbește de momentul 0 in pescuit, acum consideram ca este acest moment, puneți-vă în ordine actele și cluburile, facem împreuna un regulament de ordine interioara îl semnam și stampilam și după aia o sa avem un regulament strict prin care nimeni nu este mai presus decât celalalt. Acest regulament o sa îl schițam noi și o sa il dam spre citire/îmbunătățire/aprobare către toate cluburile de pescuit din România si cu acordul tuturor o sa il prezentam AGVPS-ului.
A venit momentul sa nu mai facem CN-uri pe genunchi in coltul străzii, sa ne organizam ca sa nu mai facem nimic de capul nostru.
Trebuie sa învățam sa respectam ce sa hotărât, semnat, parafat.
apucati-va si faceti si vorbim la anul cand ve-ti avea drept de vot .....pana atunci .........canci !
data limita de afiliere 9 octombrie ..........iar hartia prezentata de voi are data de 10 octombrie sau poate schimbati hartia aia si puneti alta data :idea: :idea: :!: ca sustinere de sus aveti :!:
Ultima oară modificat Mar Oct 14, 2014 21:56 de către oanavictor, modificat 1 dată în total.
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”