CALIFICARILE PENTRU CM SPANIA 2015 SE VOR TINE ANUL VIITOR.

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

CLAUMAR INSOFT
Mesaje: 9
Membru din: Lun Oct 13, 2014 14:33

Re: CALIFICARILE PENTRU CM SPANIA 2015 SE VOR TINE ANUL VIIT

Mesaj de CLAUMAR INSOFT »

irinel bunica scrie:Pai cum facem ca tot noi am votat ca la CN pot participa cluburile sau loturile afiliate la AGVPS, LIGA, AVPS iar la data limitita in care trebuia sa prezentati echipa nu erati afiliati nicaieri? Aici cum facem ca tot noi am votat? A fost bine ca ati fost primiti chiar daca nu aveati hartia minune cu data de 09.10.2014?
Sa iți răspund printr-o întrebare cu toate ca nu este frumos: Cum se face ca din Liga de Crap fac parte cluburi care nu actele in regula?
C.I. Carp Team

irinel bunica
Mesaje: 269
Membru din: Lun Iun 22, 2009 11:43
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CALIFICARILE PENTRU CM SPANIA 2015 SE VOR TINE ANUL VIIT

Mesaj de irinel bunica »

De ce schimbați subiectul? Răspundeti la întrebare!

P.S. poate puneți și o semnătura cu numele sa știm și noi cu cine vorbim!
"Caracterul fara inteligenta poate mult,
dar inteligenta fara caracter nu valoreaza nimic." (Cicero)

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: CALIFICARILE PENTRU CM SPANIA 2015 SE VOR TINE ANUL VIIT

Mesaj de oanavictor »

CLAUMAR INSOFT scrie:
irinel bunica scrie:Pai cum facem ca tot noi am votat ca la CN pot participa cluburile sau loturile afiliate la AGVPS, LIGA, AVPS iar la data limitita in care trebuia sa prezentati echipa nu erati afiliati nicaieri? Aici cum facem ca tot noi am votat? A fost bine ca ati fost primiti chiar daca nu aveati hartia minune cu data de 09.10.2014?
Sa iți răspund printr-o întrebare cu toate ca nu este frumos: Cum se face ca din Liga de Crap fac parte cluburi care nu actele in regula?
hopaaaaaaaaaaaa.........se pare ca tovarasul care a emis convocarea si a cerut actele la control invocand plata taxei simbolice asculta niste ordine venite de mai sus sau se pregateste sa iasa la pensie :idea: :idea: altfel nu prea avea cum sa semneze afilierea fara a se constitui adunarea generala sau comisia de competitii ..........
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: CALIFICARILE PENTRU CM SPANIA 2015 SE VOR TINE ANUL VIIT

Mesaj de gabi1 »

hopaaaaaaa, Turcescu episodul II... :lol: :lol: :lol: :lol:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

RB Baits
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 794
Membru din: Dum Oct 03, 2010 10:30

Re: CALIFICARILE PENTRU CM SPANIA 2015 SE VOR TINE ANUL VIIT

Mesaj de RB Baits »

oanavictor scrie:
CLAUMAR INSOFT scrie:
irinel bunica scrie:Pai cum facem ca tot noi am votat ca la CN pot participa cluburile sau loturile afiliate la AGVPS, LIGA, AVPS iar la data limitita in care trebuia sa prezentati echipa nu erati afiliati nicaieri? Aici cum facem ca tot noi am votat? A fost bine ca ati fost primiti chiar daca nu aveati hartia minune cu data de 09.10.2014?
Sa iți răspund printr-o întrebare cu toate ca nu este frumos: Cum se face ca din Liga de Crap fac parte cluburi care nu actele in regula?
hopaaaaaaaaaaaa.........se pare ca tovarasul care a emis convocarea si a cerut actele la control invocand plata taxei simbolice asculta niste ordine venite de mai sus sau se pregateste sa iasa la pensie :idea: :idea: altfel nu prea avea cum sa semneze afilierea fara a se constitui adunarea generala sau comisia de competitii ..........
Pai victore sa imi arati unde plm scrie ca tre sa fim afiliTi in momentul platii sau in momentul participarii si in rest sa vedem si noi actele ligii sa vedem realitatea. In rest ma repet si o sa vedem daca e k si in instanta Voi ati hotarat un CN in octombrie la care noi am folosit toate resursele si am semnat contracte de sponsorizare sa vedem cine plateste paguba latraii de pe margine sau forumul de resort!

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: CALIFICARILE PENTRU CM SPANIA 2015 SE VOR TINE ANUL VIIT

Mesaj de Vladut Mateianu »

Eu cred ca nu ar trebui sa ne cramponam atat de afilieri, intarzieri de plata, etc. Problemele sunt altele, legate de etica !
Un CN cu 3-4 loturi, repet, nu este un CN care sa reflecte realitatea !
De ce nu lasam toti ambitiile personale si sa incercam sa gasim variante care sa ii multumeasca pe toti ? Nu cred ca este chiar asa greu.... :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”