Campion National e lucru mare

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Ovidiu Bunea
Mesaje: 347
Membru din: Mie Iul 16, 2014 11:34
Puncte: 0
Localitate: Titu, Dambovita
Contact:

Re: Campion National e lucru mare

Mesaj de Ovidiu Bunea »

gabi1 scrie:Ovidiu,
Nu te descuraja. Am ajuns să trăim erori obsedante, perioade greu de suportat și reușite ipotetice.
Deasupra tuturor, este timpul. El are răbdare cu noi.
Baftă. :wink: :D

Doamne-ajuta ! :lol: :lol: :lol:
We are Anonymous. We are Legion. We do not forgive. We do not forget. Expect us.

Avatar utilizator
Florin Pata
Mesaje: 902
Membru din: Mie Iun 15, 2011 16:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Campion National e lucru mare

Mesaj de Florin Pata »

[quote="
Eu daca as mai fi tanar , as astepta o oferta similara de la A.V. (imi cer scuze lui ca ii folosesc numele, desi nu il cunosc personal )...asta daca ar fi posibil ! Se pare ca 99% dintre cei ridicati de el,au devenit supertari in pescuit si chiar...campioni sau vicecampioni sub bagheta lui...la modul rapid ! E ca si cum ai fi in gasca cu Chuck Norris :lol: ! Cand esti cu el in echipa esti aproape imposibil de batut prin metode corecte ! Mai greu e cand ti se pare ca esti tu "valoros" , pleci independent ...si apoi devii penibil ! Cred ca asta e...dureros si creaza mari insatisfactii personale :lol: ![/quote]
Dar cine te recomanda ca sa iti faca AV o oferta?Ca la orice subiect intervi penibil si la concursuri nu apari prin liste!Nu te supara dar zmei ca tine cu ochelari si costum am vazut multi.In special pe forum.[/quote]




Lasand la o parte opiniile personale...in caz ca nu stii , asta e un forum si asta se face pe forum ! Pe un forum userii sunt egali , din pacate de cele mai multe ori , isi expun opiniile ...care in viziunea unora sunt penibile iar in opinia altora sunt geniale :lol: , in general cei inteligenti combat idei iar ceilalti persoane! Asta inseamna un forum , schimburi de opinii iar opiniile 100% de acord erau doar pe vremea "impuscatului" . Acest forum plin de informatii exceptionale in trecut , datorita unor "viteji de forum" ca tine si altii , devine... incet incet un OLX pescaresc sau un Teleshopping ...divizia forum ! Toti oamenii de valoare , care ofereau informatii importante despre pescuit prefera sa nu mai posteze , datorita unor "cine esti tu...ba" ! Si multi dintre ei mi-au dat mesaje de-a lungul timpului de genul "ai dreptate...dar nu ai cu cine " . Ma gandesc tot mai mult sa renunt la calitatea de membru si probabil in curand o sa fac cerere sa mi se stearga contul !

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18917
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Campion National e lucru mare

Mesaj de Vladut Mateianu »

Florin Pata scrie:......in general cei inteligenti combat idei iar ceilalti persoane!
Mare dreptate ai ! Totusi, este un mare pas inainte faptul ca recunosti, fa cerea de care vorbesti si lasa forumul de pescuit. Te asigur ca nu -ti va simti nimeni lipsa.
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
Florin Pata
Mesaje: 902
Membru din: Mie Iun 15, 2011 16:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Campion National e lucru mare

Mesaj de Florin Pata »

Vladut Mateianu scrie:
Florin Pata scrie:......in general cei inteligenti combat idei iar ceilalti persoane!
Mare dreptate ai ! Totusi, este un mare pas inainte faptul ca recunosti, fa cerea de care vorbesti si lasa forumul de pescuit. Te asigur ca nu -ti va simti nimeni lipsa.
Si tu ai dreptate ! Trebuia sa fac asta mai demult ! Nu vand nimic , nu cumpar nimic sh , nu particip la concursuri private , nu fac parte din corul de laudatori deci... !
Am mai studiat si AGVPS este ...citez de pe site :
"Asociaţia Generală a Vânătorilor şi Pescarilor Sportivi din România (AGVPS) este persoană juridică de drept privat ..." , asa ca discutam tot de concursuri si campionate private .
In mod oficial cer administratorului sau moderatorilor sa-mi inchida permanent contul !
Multumesc anticipat !

Avatar utilizator
kelu84
Mesaje: 371
Membru din: Dum Apr 08, 2012 9:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Campion National e lucru mare

Mesaj de kelu84 »

:cry:
Fişiere ataşate
ENGLISH-IDIOM-OF-THE-MONTH-Westbourne-Academy-on-line-Newsletetter1.jpg
ENGLISH-IDIOM-OF-THE-MONTH-Westbourne-Academy-on-line-Newsletetter1.jpg (40.1 KiB) Vizualizat de 2185 ori

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18917
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Campion National e lucru mare

Mesaj de Vladut Mateianu »

ionut72 scrie:
Anul asta, cu toate balbele inerente, totusi, au fost la startul competitiei 34 de echipe. Oameni care au intrat in competitie, unele loturi cu scule si nada care, insumate, nu faceau, ca pret, cat 4 combo-uri ale altora. Oameni care si-au jucat sansa corect. Cinste lor!

Macanitorii de pe margine, in schimb, au un scop in viata: sa macane si sa bage batul prin gard. Astia sunt, atata pot. Despre ei atat.

Felicitari baietilor de la CC Corbu si fire intinse la CM!
La anul probabil ca o sa fie 50 de loturi. Sunt multi pescari prin tara, doar ca le este frica sa vina sa dea piept cu cei mai buni, prefera luptele interne intre ei, ptr o cupita la cate un concurs anonim....
In fine, macanitori vor fi si mai multi, oricum ai face se vor gasi sa comenteze !

PS Stai sa vezi ce scandal va iesi cand voi lansa boiliesurile de 150 lei/kg ! :D
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

claudiupascu
Mesaje: 361
Membru din: Mar Iul 14, 2009 22:55

Re: Campion National e lucru mare

Mesaj de claudiupascu »

Poate 15 lei kg. :D
La cum e trendul acuma.

barbumarius
pescar de competitie
Mesaje: 1131
Membru din: Joi Feb 07, 2008 18:32
Puncte: 0
Localitate: Pitesti

Re: Campion National e lucru mare

Mesaj de barbumarius »

Vladut Mateianu scrie:
PS Stai sa vezi ce scandal va iesi cand voi lansa boiliesurile de 150 lei/kg ! :D

Daca prind singure merg si la 200 kg :D

Avatar utilizator
osc1or
Veteran
Mesaje: 3888
Membru din: Lun Aug 13, 2012 14:35
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Campion National e lucru mare

Mesaj de osc1or »

Vladut Mateianu scrie:
PS Stai sa vezi ce scandal va iesi cand voi lansa boiliesurile de 150 lei/kg ! :D
Vor avea cel putin acelasi succes ca si 1016 si corbu la 80 90 lei kg.


Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk
Critic echilibrat

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18917
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Campion National e lucru mare

Mesaj de Vladut Mateianu »

osc1or scrie:
Vladut Mateianu scrie:
PS Stai sa vezi ce scandal va iesi cand voi lansa boiliesurile de 150 lei/kg ! :D
Vor avea cel putin acelasi succes ca si 1016 si corbu la 80 90 lei kg.


Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk
Asta ramane de vazut ! :)) Traim intr-o tara plina de snobi, multi cred in nada minune, vezi mai bine cati s-au agatat la celebrul Getzem ! :)
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”