Campion National e lucru mare

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Campion National e lucru mare

Mesaj de gabi1 »

Vladut Mateianu scrie: Traim intr-o tara plina de snobi, multi cred in nada minune, vezi mai bine cati s-au agatat la celebrul Getzem ! :)
:o https://www.youtube.com/watch?v=AFF6pW_ ... FF6pW_22w4
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2295
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Campion National e lucru mare

Mesaj de Albert »

Vladut Mateianu scrie:Sunt multi pescari prin tara, doar ca le este frica sa vina sa dea piept cu cei mai buni, prefera luptele interne intre ei, ptr o cupita la cate un concurs anonim....
Aroganta asta nu-si avea locul in discursul tau. Pe langa factorul financiar care nu e de neglijat nu e ca si cum CN-ul, ca si alte concursuri mari din sudul tarii, ar fi imaculat si lipsit de controverse. Ca nu apar pe forum e una dar vorba circula si faptele raman...si sunt multi care nu vor sa fie furati pe banii lor.
Asa ca prefera sa se lupte pentru o cupita cu o faceai si tu odata...In loc sa-i faci lasi mai bine aflii de ce nu vor sa vina la Corbu.

Avatar utilizator
RSC
Pescar de competitie
Mesaje: 868
Membru din: Dum Oct 16, 2011 10:40

Re: Campion National e lucru mare

Mesaj de RSC »

Vladut Mateianu scrie: PS .... cand voi lansa boiliesurile de 150 lei/kg ! :D
pepite de aur...nu altceva! :lol:
"Keep it simple!"

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18917
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Campion National e lucru mare

Mesaj de Vladut Mateianu »

Albert scrie:
Vladut Mateianu scrie:Sunt multi pescari prin tara, doar ca le este frica sa vina sa dea piept cu cei mai buni, prefera luptele interne intre ei, ptr o cupita la cate un concurs anonim....
Aroganta asta nu-si avea locul in discursul tau. Pe langa factorul financiar care nu e de neglijat nu e ca si cum CN-ul, ca si alte concursuri mari din sudul tarii, ar fi imaculat si lipsit de controverse. Ca nu apar pe forum e una dar vorba circula si faptele raman...si sunt multi care nu vor sa fie furati pe banii lor.
Asa ca prefera sa se lupte pentru o cupita cu o faceai si tu odata...In loc sa-i faci lasi mai bine aflii de ce nu vor sa vina la Corbu.
Ca de obicei, ai dreptate. Totusi, nu era aroganta, ci o constare.

PS. Eu din prima m-am dus l cele mai tari concursuri, sa-i bat pe cei mai buni. Pe vedete.Aveam Aveam 26 de ani. Inconstienta. Totusi, am reusit ! !!! :)
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18917
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Campion National e lucru mare

Mesaj de Vladut Mateianu »

RSC scrie:
Vladut Mateianu scrie: PS .... cand voi lansa boiliesurile de 150 lei/kg ! :D
pepite de aur...nu altceva! :lol:
Int4-o tara de snobi, eu zic ca este chiar ieftin... :) Ce zici de Getzem ? :D
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Campion National e lucru mare

Mesaj de gabi1 »

Imagine

:lol: :lol:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
Ovidiu Bunea
Mesaje: 347
Membru din: Mie Iul 16, 2014 11:34
Puncte: 0
Localitate: Titu, Dambovita
Contact:

Re: Campion National e lucru mare

Mesaj de Ovidiu Bunea »

Vladut Mateianu scrie:
Albert scrie:
Vladut Mateianu scrie:Sunt multi pescari prin tara, doar ca le este frica sa vina sa dea piept cu cei mai buni, prefera luptele interne intre ei, ptr o cupita la cate un concurs anonim....
Aroganta asta nu-si avea locul in discursul tau. Pe langa factorul financiar care nu e de neglijat nu e ca si cum CN-ul, ca si alte concursuri mari din sudul tarii, ar fi imaculat si lipsit de controverse. Ca nu apar pe forum e una dar vorba circula si faptele raman...si sunt multi care nu vor sa fie furati pe banii lor.
Asa ca prefera sa se lupte pentru o cupita cu o faceai si tu odata...In loc sa-i faci lasi mai bine aflii de ce nu vor sa vina la Corbu.
Ca de obicei, ai dreptate. Totusi, nu era aroganta, ci o constare.

PS. Eu din prima m-am dus l cele mai tari concursuri, sa-i bat pe cei mai buni. Pe vedete.Aveam Aveam 26 de ani. Inconstienta. Totusi, am reusit ! !!! :)

Cam asa am facut si eu, anul trecut am aflat ce inseamna pescuitul la crap si din doua concursuri anul asta, am un podium :D
We are Anonymous. We are Legion. We do not forgive. We do not forget. Expect us.

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Campion National e lucru mare

Mesaj de gabi1 »

Vladut Mateianu scrie: PS. Eu din prima m-am dus l cele mai tari concursuri, sa-i bat pe cei mai buni. Pe vedete.Aveam Aveam 26 de ani. Inconstienta. Totusi, am reusit ! !!! :)
Ovidiu Bunea scrie:
Cam asa am facut si eu, anul trecut am aflat ce inseamna pescuitul la crap si din doua concursuri anul asta, am un podium :D
Dacă nu întârziai vreo 7 ani...ce departe puteai fi acum. :D Acuma, vezi să ții ștacheta sus, trage tare, ești pe drumul cel bun ! :wink:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
Florin Pata
Mesaje: 902
Membru din: Mie Iun 15, 2011 16:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Campion National e lucru mare

Mesaj de Florin Pata »

[quote="
PS. Eu din prima m-am dus l cele mai tari concursuri, sa-i bat pe cei mai buni. Pe vedete.Aveam Aveam 26 de ani. Inconstienta. Totusi, am reusit ! !!! :)[/quote]



Si cat costa kilu' de crap livrat noaptea de pe alte balti :oops: ??? Valorosule :oops: !!!

Avatar utilizator
Florin Pata
Mesaje: 902
Membru din: Mie Iun 15, 2011 16:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Campion National e lucru mare

Mesaj de Florin Pata »

Inafara perioadei tale sub A.V...ai vreun rezultat ? Senzor = A.V...atat !!! Chiar crezi ca te crede cineva(inafara lingailor) ...mare pescar ??? Ai distrus nada de baza Senzor = A.V. , ai o balta de carasei , nu prea mai vine nimeni la concursurile tale , vinzi boiliesuri la "10 lei"....te caracterizeaza ! Pacat ca l-ai pacalit pe Mitranescu...ala da pescar adevarat !!! Ia fa "valorosule :oops: " un sondaj sa vezi cine te crede macar un pescar mediu ??? Sa arunci in Dunare o "tona" de solubile si sa prinzi "3" pesti ???

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”