Campionatul Mondial Italia 2011

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Campionatul Mondial Italia 2011

Mesaj de Val »

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Avatar utilizator
Ovidiu Ursache
Mesaje: 156
Membru din: Vin Iul 10, 2009 22:56
Puncte: 0
Localitate: Iasi

Re: Campionatul Mondial Italia 2011

Mesaj de Ovidiu Ursache »

Frumoase poze!
Mai vrem...

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Campionatul Mondial Italia 2011

Mesaj de Val »

http://www.sfwc.it/eng/video.html

Video de la festivitatea de deschidere a jocurilor sportive de pescuit

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Campionatul Mondial Italia 2011

Mesaj de Val »

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Festivitatea de deschidere - in ziua deschiderii oficiale de la Florenta am ajuns la 01.00 acasa si a 2-a zi incepea concursul ! Plus un sofer de autocar de-a dreptul imbecil ...

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Campionatul Mondial Italia 2011

Mesaj de Val »

Prima zi de concurs - sector A

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

tonny
pescar de competitie
Mesaje: 1015
Membru din: Dum Apr 11, 2010 9:44
Puncte: 0
Localitate: Alba Iulia

Re: Campionatul Mondial Italia 2011

Mesaj de tonny »

In loc sa luati si voi un om ca Tata Nitu cu voi in deplasare,ca la cata experienta are omu in domeniu va prindea bine ati preferat sa carati dupa voi niste asa zisi pescari,care la acest Campionat atat National cat si Mondial nu au contribuit cu absolut nimic in a face lotul mai productiv.
Este doar o parere pe care nu o am doar eu ci inca cativa prieteni de ai mei si poate inca cateva zeci sau sute de forumisti.

PS: Nu m-am putut abtine sa spun acest lucru chiar daca deranjaza
===Toth Stefan Anton===
=All4carp=

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Campionatul Mondial Italia 2011

Mesaj de miyagi »

Si daca s-ar fi clasat pe acelasi loc cu Tata Nitu antrenor tot asta ai fi spus? Se chinuie o gramada de super pescari sa-i bata pe sud africani, pe francezi si pe altii. Chiar si pe Nextgen s-au chinuit sa-i bata multi care si-au recunoscut infrangerea. Ce-ar mai fi de adaugat aici?
Urban culture.

Avatar utilizator
RazvanG
Pescar de competitie
Mesaje: 2262
Membru din: Lun Mai 04, 2009 0:22
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: Campionatul Mondial Italia 2011

Mesaj de RazvanG »

vioril scrie:
shimanobig scrie:
vioril scrie:felicitari NEXTGEN ! ! !


dar tare sunt curios : Ce ar fii facut CZ in locul vostru la acest CM ? sau CC ? sau GL ?
Vezi mai Viorele ,eu cand am renuntat la atacurile catre tine am ales sa fac asta ptr ca si tu devenisei mult mai retras si mult mai cu bagare de seama daca-i pot spune asa.Insa in momentul defata ai ales sa fi cu adevarat impertinent ,cand toata lumea felicita lotul national te gasesti tu ganditorule sa te intrebi asa stand cu o mana pe baston si cu una in barba:ce ar fi facut CZ la acest campionat.
Am ferma convingere caa fost o scapare pe care o regreti in mom de fata si pecare doresti sa o indrepti.Deci pescari cu multe mii de nopti pe balta si in concursuri nu spun nimic si ne gasim noi ganditorii de ieri sa facem intrebari despre cum ar fi fost si ce s-ar fi intamplat.Trist,trist,trist :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Da vorba ta :asa suntem noi rasa umana si daca si cum si si si si :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:



Razvane , tu chiar nu stii sa citesti printre randuri ?
hai sa o lom pe rand : - nu am devenit mai retras fata de nimeni si de nimic , pur si simplu cand nu stiu ceva ,intreb .
-eu IMPERTINENT ? :lol: :lol: :lol: studiaza DEXul
-cred ca am zis : JOS PALARIA SI FELICITARI lotului , da tu nu ai rabdarea de a citi tot postul meu probabil
-afirmatia mea nu a fost decat pt CZ , ci pt CZ ,CC , GL
-nu regret nimic , numai ca ceea ce urmaream eu cu acel post :twisted: erea cu totul alceva fata de ce ai inteles tu .


:D :D :D
Daca ai sa urmaresti tot topicul,ai sa vezi ca faci echipa cu un alt baiat de altfel singurii care au avut ceva de comentat in privinta asta.
Ce ar fi facut CZ,GL si CC?
Au avut okazia de pe grile mult mai bune si au luat-o in mana intr-o maniera categorica.Iti spun eu ce ar fi facut CZ ,in primul rand trebuia sa-i bata pe NexGen,IMPOSIBIL,trebuia sa mai bata cateva loturi iar IMPOSIBIL iar ipotetic vorbind daca ar fi ajuns in Italia....locul 26 din 24 de natiuni.Hai sa-i lasam pe altii sa comenteze daca au cu adevarat ceva sa comenteze la adresa lotului.noi sa ne vedem frumos de mamaliga noastra si cu asta basta.Cred ca am fost destul de explicit.
Nume utilizator schimbat din shimanobig in RazvanG

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Campionatul Mondial Italia 2011

Mesaj de Val »

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Campionatul Mondial Italia 2011

Mesaj de Val »

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”