Catre comisie AGVPS - regulamentul CIFS FIPS incalcat grav

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Avatar utilizator
Claudiu Garlea
pescar de competitie
Mesaje: 2007
Membru din: Vin Iun 03, 2011 17:27
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Catre comisie AGVPS - regulamentul CIFS FIPS incalcat g

Mesaj de Claudiu Garlea »

Puteti sa-mi dati IP-ul celui care a postat de pe Andrei1982? :))

Avatar utilizator
sebastian_andone
Mesaje: 786
Membru din: Lun Apr 02, 2012 20:01
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Catre comisie AGVPS - regulamentul CIFS FIPS incalcat g

Mesaj de sebastian_andone »

Din istoricul mesajelor se vede ca urmareste de cativa ani clubul Green Lake.
Lasam la o parte dezvaluirea ca are un Logan rosu care poate sau nu sa fie reala si acceptam ideea de prostie umana, ar fi necesar ca un administrator sa nu permita anonimilor asemenea atacuri de prost gust. Altii ajung sa se impuste in gat pentru mai putin. Asa ca d-nul eunuc cu nick de sfant (Andrei) este rugat sa se prezinte la sectia de criogenie Fundeni.
"X13"

Avatar utilizator
RazvanG
Pescar de competitie
Mesaje: 2262
Membru din: Lun Mai 04, 2009 0:22
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: Catre comisie AGVPS - regulamentul CIFS FIPS incalcat g

Mesaj de RazvanG »

Ba da si voi lasati plm postarea aceea doar ,doar se mai face trafic. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Stergeti dracu saracia aia pentru ca toata lumea stie ca nu este absolut nimic adevarat,si terminati balciul.
Ce va mai place Shaorma :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Nume utilizator schimbat din shimanobig in RazvanG

andrei1982
Mesaje: 38
Membru din: Mie Dec 30, 2009 21:47

Re: Catre comisie AGVPS - regulamentul CIFS FIPS incalcat g

Mesaj de andrei1982 »

Bogdan Dragan scrie:Se pare ca tupeul si curajul meu (care a lipsit unora dintre manageri) de a da unele lucruri pe fata (eu am fost primul care a ridicat problema grilelor, problema umblatului masinilor cu viteza mare pe balta, problema legata de votul grilelor - atunci cand dl. Cristocea a decis in numele nostru - probleme ridicate atat in transmisia live pv-tv cat si in sedintele managerilor) a deranjat multa lume. Si uite cum apare o clona cu un post care ma face sa rad si care dupa parerea respectivei persoane ar trebui luat in serios...
Amice, oricine ai fi tu(si cred ca stiu cine esti :wink: ), daca te-a deranjat tupeul meu si faptul ca nu am stat sa fiu fu..t de anumite persoane, incearca altceva...cu asta te faci de kko :oops:
Nu sunt clona , am avut probleme si in trecut cu utilizatorii forumului amenintat si cu bataia ,chiar am dat si adresa unde pot fi gasit dar nimeni nu a a vinit dupa mine
Bogdane , tu sti ca ce spun eu e adevarat si chiar imi pare rau de tine , team avertizat si pe pm dar nu miai raspuns si atunci am facut postarea.Domnule Mateianu o sa trec saptamana viitoare la magazin sa stam de vorba si o sa dau si sursa de la care am primit pm cu postarea lui Petre Iulian.Tot ce am postat nu am modificat nimic si ramane la latitudinea vostrta daca credeti sau nu

andrei1982
Mesaje: 38
Membru din: Mie Dec 30, 2009 21:47

Re: Catre comisie AGVPS - regulamentul CIFS FIPS incalcat g

Mesaj de andrei1982 »

sebastian_andone scrie:Din istoricul mesajelor se vede ca urmareste de cativa ani clubul Green Lake.
Lasam la o parte dezvaluirea ca are un Logan rosu care poate sau nu sa fie reala si acceptam ideea de prostie umana, ar fi necesar ca un administrator sa nu permita anonimilor asemenea atacuri de prost gust. Altii ajung sa se impuste in gat pentru mai putin. Asa ca d-nul eunuc cu nick de sfant (Andrei) este rugat sa se prezinte la sectia de criogenie Fundeni.
nu urmaresc clubul , am primit postarea pe pm , nu am nimic cu voi , doar am vrut sa il atentionez pe Bogdan despre situatie

andrei1982
Mesaje: 38
Membru din: Mie Dec 30, 2009 21:47

Re: Catre comisie AGVPS - regulamentul CIFS FIPS incalcat g

Mesaj de andrei1982 »

petre iulian scrie:si daca tot nu avem bani pun la bataie 2000 euroi celui care depisteaza clona .
Banii pe loc :wink:
o zi buna si astept vanatorii ede clone sa incaseze premiu :lol: .
o sa incerc sa ne intalnim personal si sa stam de vorba civilizat si poate imi dai mie premiul , acum o sa plec in concediu dar poate la primul concurs la care o sa te mai duci o sa incerc sa ne intalnim sa iti povestesc tot ce stiu despre aceasta postare.
Fir Intins la cn

Madalin Dirla
Pescar de competitie
Mesaje: 2194
Membru din: Sâm Oct 04, 2008 9:45
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Catre comisie AGVPS - regulamentul CIFS FIPS incalcat g

Mesaj de Madalin Dirla »

andrei1982 scrie:
petre iulian scrie:si daca tot nu avem bani pun la bataie 2000 euroi celui care depisteaza clona .
Banii pe loc :wink:
o zi buna si astept vanatorii ede clone sa incaseze premiu :lol: .
o sa incerc sa ne intalnim personal si sa stam de vorba civilizat si poate imi dai mie premiul , acum o sa plec in concediu dar poate la primul concurs la care o sa te mai duci o sa incerc sa ne intalnim sa iti povestesc tot ce stiu despre aceasta postare.
Fir Intins la cn
Hai ca o dai in diverse :lol: !!

Avatar utilizator
Neacsu Mircea
Mesaje: 517
Membru din: Joi Mar 24, 2011 19:56

Re: Catre comisie AGVPS - regulamentul CIFS FIPS incalcat g

Mesaj de Neacsu Mircea »

topicul se poate inchide este prea prea
Vice Campion National 2014

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”