CLASAMENT CAMPIONATUL NATIONAL 2012

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18917
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: CLASAMENT CAMPIONATUL NATIONAL 2012

Mesaj de Vladut Mateianu »

Citesc si ma crucesc... au ajuns hotii sa dea in judecata, escrocii sa ceara mila justitiei iar noi pescarii sa ii mai si bagam in seama....
Rusine curping, campionii nationali ai furtului....

Cine a fost acolo, la Corbu, stie bine ca cei in masura sa ne reprezinte la Cm sunt cei de la Energy Brasov, adevaratii campioni nationali !
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: CLASAMENT CAMPIONATUL NATIONAL 2012

Mesaj de popescu59 »

Ce atita cearta ? Simplu si la obiect sunt 2 echipe care revendica un rezultat, o mansa finala intre cele 2 echipe si cine va cistiga ala este adevaratul campion.
Si se termina tot bilciul asta . Dar cred ca sunt alte interese de nu se ia in calcul varinata asta simpla de departajare.
Adevarata campioana sa se decida pe balta nu pe la comisii si tribunal.
In citeva zile s-ar afla adevaratii campioni de pe teren nu de prin sali de conferinte si birouri. S-au se teme vreuna dintre echipe ca rusinea ar fi prea mare daca ar fi infrinta???

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: CLASAMENT CAMPIONATUL NATIONAL 2012

Mesaj de oanavictor »

din moment ce Energy a batut balta de 2 ori ,eu cred ca discutiile sunt de prisos ,iar cei ce nu recunosc acest lucru sunt demni de mila !
si continui sa ma repet ..........daca aceste zvonuri sunt reale ,atunci agvps in loc sa se bucure ca a scapat de un proces ar trebui sa fie foarte ingrijorat pentru ca vor urma 15 sau 16 procese in care se vor cere daune morale ,despagubiri,cheltuieli de judecata si altele urmate indiscutabil de un grande boicot in anul 2013 si urmatorii !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
cred ca prin aceasta decizie[daca ea exista] agvps si-a semnat singura condamnarea la moarte iar clubul carping iesirea definitiva din circuitul competitional din romania .........pentru ca nici un club serios nu se va mai prezenta[pe banii si timpul pierdut al membrilor sai ] atata timp cat agvps este organizator iar clubul carping concurent si coorganizator !!!!!!!!!!considerandu-se ca mielul de paste sau ca porcul de craciun !!!!!!!!!!!!!!!
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2295
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CLASAMENT CAMPIONATUL NATIONAL 2012

Mesaj de Albert »

popescu59 scrie: Si se termina tot bilciul asta .
Dushulet, daca te-ai bagat si-n discutia asta balciul de-abia incepe. Stai in banca ta si lasa-i pe cei implicati sa discute.

Avatar utilizator
Dragos Sinca
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 446
Membru din: Mar Ian 12, 2010 8:59

Re: CLASAMENT CAMPIONATUL NATIONAL 2012

Mesaj de Dragos Sinca »

Este clar ca AGVPS a luat o decizie sub presiunea loturilor care s-au simtit furate la prima mansa. Si nu cred ca a fost cea mai fericita. Nici actiunea Carping nu prea o inteleg, dar ma rog... Insa ceea ce ma surprinde este ca in componenta LOTULUI Romaniei gasim la pozitiile 2 si 3 exact persoanele care au dat nastere la situatia asta. Uite asa au sansa Bentu si Orhei sa devina campioni mondiali la pescuit la crap. Hai Romania! Traiasca AGVPS!

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: CLASAMENT CAMPIONATUL NATIONAL 2012

Mesaj de gor965 »

oanavictor scrie:........din moment ce Energy a batut balta de 2 ori ,eu cred ca discutiile sunt de prisos ,iar cei ce nu recunosc acest lucru sunt demni de mila....................
Nu-i chiar asa ! Sa ne gandim ca initial sistemul de punctare anuntat in regulamentul de desfasurare al campioatului, era luat dupa cel al CIPS-FIPS...iar conform astuia, poti sa faci 1-1 pe doua sectoare, pe al treilea sa faci 5 si apoi sa iei bataie la puncte de la unii care fac 2-2-2 ! Stiu ca nu suporta comparatie castigarea a 2 concursuri cu castigarea a 2 sectoare, dar socoteala folosita e aceeasi ! :D
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18917
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: CLASAMENT CAMPIONATUL NATIONAL 2012

Mesaj de Vladut Mateianu »

Oricum, de mare cacat aceasta discutie aproape de debutul campionatului mondial....Ma bucur ca cei de la Energy dau dovada de inteligenta si diplomatie si nu baga in seAma aceste atacuri demne de mila...

Din punctul meu de vedere Energy Brasov inseamna ROMANIA anul acesta . Si titlul de Campioni Mondiali !
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
florinbrasov
Mesaje: 260
Membru din: Sâm Apr 21, 2012 9:22

Re: CLASAMENT CAMPIONATUL NATIONAL 2012

Mesaj de florinbrasov »

Vladut Mateianu scrie:Oricum, de mare cacat aceasta discutie aproape de debutul campionatului mondial....Ma bucur ca cei de la Energy dau dovada de inteligenta si diplomatie si nu baga in seAma aceste atacuri demne de mila...

Din punctul meu de vedere Energy Brasov inseamna ROMANIA anul acesta . Si titlul de Campioni Mondiali !
corecta afirmatie, a-ti vazut pe cineva de la Energy Brasov .sa dea replica .sau sa scrie ceva pe forum .bravo lor ca nu coboara la un nivel atat de scazut
nu e important cat prinzi ,important este sa respecti pescarul de langa tine.

Avatar utilizator
florinbrasov
Mesaje: 260
Membru din: Sâm Apr 21, 2012 9:22

Re: CLASAMENT CAMPIONATUL NATIONAL 2012

Mesaj de florinbrasov »

v-ati gandit ca daca la anul castiga clubul carping, titlu de campioni nationali .pe bune si pe merit si dupa setea lor(a unora dintre ei) de a obtine acest lucru prin diferite mijloace aratate acum .ii va crede cineva ca au meritat ?
nu e important cat prinzi ,important este sa respecti pescarul de langa tine.

Gabi Tomulescu
Mesaje: 1008
Membru din: Sâm Feb 25, 2006 23:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CLASAMENT CAMPIONATUL NATIONAL 2012

Mesaj de Gabi Tomulescu »

care diferite mijloace florin brasov? s-a castigat pe balta pescuind, prinzand crapi, si cantarindu-i. nu altfel.sau ati uitat vizionarile pe care le faceati prin spatele standurilor.
stati un pic!
vad ca nu ne mai intelegem...ca sa acuzi e foarte usor...asa sa dai din gura (maini) aiurea.
si ca sa daramam mitul locurilor minune...mai studiati evolutiile acestor locuri.
In afara de Claudiu cu Catalin de la Energy, care au castigat detasat mansa III de pe A7 (loc de pe care sa castigat locul I pe sectorul A in mansa I), celelalte locuri nu au mai facut NIMIC. N I M I C
B17 si C 18 ... nici macar in primi 4 nu au mai intrat.


si se mai puneau si sute de mii de euro...hai lasati-o'n p***a mea.

...prea mandrii sa recunoasteti ca va invins Rudeanu, Rudeanu, Guguianu, Vitan, Baboieru, Dochita, Stanciu (Floraru), Florescu, ... adica Carping Club.

...niste franti...au furat.

:D :D :D :D :D :D :D :D
The One Team Romania
Event Promoter IBCC

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”